آخرین: ما قبایل می خواهید انعطاف پذیری در ویروس بودجه امداد

فلاگستاف Ariz. — قبایل در سراسر ایالات متحده در حال کشتی با رقابت نیازهای قوانین محدود کننده و نامناسب نیروی ا

توسط MORVARIDEASIA در 21 تیر 1399

فلاگستاف Ariz. — قبایل در سراسر ایالات متحده در حال کشتی با رقابت نیازهای قوانین محدود کننده و نامناسب نیروی انسانی به عنوان آنها سعی کنید برای دیدار با تنگ فدرال مهلت صرف میلیاردها دلار در ویروس بودجه امداد.

کنگره کنار 8 میلیارد دلار برای قبایل که باید صرف شود تا پایان سال و پاسخگویی دقیق دستورالعمل های فدرال. این قبایل خطر نیاز به ارسال آن را به عقب.

مقامات در قریب به اتفاق ملت ناواهو را دریافت $714 میلیون دلار کمک اما تایید شده فقط 60 میلیون دلار برای مراقبت های بهداشتی تجهیزات حفاظتی و کارگران خط مقدم در برابر ویروس.

شکاف بین قبیله ای دولت در قوه مقننه و مجریه باید با تاخیر قرار دادن بیشتر از این پول استفاده کنید.

تحت دستورالعمل های وزارت خزانه داری پول می تواند صرف موارد در حال حاضر بودجه بازگشت-پر درآمد را از دست داده و یا سرانه پرداخت. قبایل در سراسر کشور در حال لابی گری خود را به هیات نمایندگان کنگره برای تمدید هزینه مهلت و اجازه می دهد تا برای انعطاف پذیری بیشتر.

___

در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن در مورد شیوع ویروس:

— هند عبور می کند 800,000 موارد با رکورد روزانه پرش بیش از 27,000

— مغلوب ساختن پیشی جستن تایید کارشناسان بهداشت برای بازگشایی در مدارس بحث

— ما شرط در تست شرکت برای ارائه COVID-19 واکسن

— دانشجویان بین المللی نگران سیاست های جدید مهاجرتی که به طور بالقوه می تواند هزینه های خود را ویزا s ay آنها احساس گیر کرده بین غیر ضروری در طول قرار گرفتن در معرض این بیماری همه گیر کوروناویروس و در پایان مطالعات خود را در امریکا است.

— آفریقای جنوبی تایید کرد coronavirus موارد دو برابر شده اند در دو هفته به یک چهارم میلیون نفر است. نابرابری نگرانی در حال رشد به سلامت کارگران به دنبال حفاظت بهتر در حالی که در میان برخی از ثروتمندان در حال جمع اوری تجهیزات.

___

به دنبال همه از AP را همه گیر پوشش در http://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak

___

در اینجا چه چیز دیگری اتفاق می افتد:

نیویورک — تعدادی از نیویورک بستری با کروناویروس کاهش یافته و به پایین ترین نقطه در نزدیک به چهار ماه.

اما رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو نگران است یک تجدید حیات در موارد اجتناب ناپذیر است در میان شیوع بیماری در کشورهای دیگر.

کومو گفت WAMC رادیویی روز جمعه دولت قرنطینه قوانین برای بازگشت مسافران از مناطق ضربه دشوار است برای به اجرا درآوردن. او می گوید: تنها سوال این است که چگونه بالا نیویورک میزان افزایش خواهد یافت.

مقامات دولتی گزارش 799 COVID-19 بستری شدن در بیمارستان در روز شنبه است که کمترین تعداد از مارس 18.

___

آتن — مقامات یونانی اعلام کرد که 41 مورد جدید از coronavirus طی 24 ساعت روز شنبه 11 شناسایی شده در ورودی گردشگران است.

وجود نداشت جدید تایید مرگ.

تعداد تایید coronavirus موارد می ایستد در 3,772 و 193 مرگ و میر.

___

رالی, N. C. — یک سناتور ایالتی کارولینای شمالی می گوید: او را آزمایش مثبت برای COVID-19 اولین شناخته شده عمومی مورد برای یک مجمع عمومی عضو.

سناتور. دنی بریت یک رابسون شهرستان جمهوریخواه گفت: خبر مربوط به او را دریافت مثبت آزمون در روز جمعه.

بریت یک وکیل و گارد ملی افسر بود و در طبقه سنا در روز چهارشنبه به اتاق مورد بحث و لوایح رأی. کامل مقننه نیست و انتظار می رود به بازگشت به کار تا سپتامبر است.

ساختمان مدیران در قوه مقننه مجتمع در مرکز شهر رالی را آغاز بهداشتی و اجتماعی فاصله اقدامات پس از مارس. هیچ دستور برای پوشیدن ماسک در داخل خانه در دو ساختمان. که نا امید دموکرات ها که خدمت در حزب جمهوری خواه کنترل مجلس نمایندگان و سنا.

در سراسر کشور حداقل 75 قانون گذاران در حداقل 28 متحده باید آزمایش مثبت برای coronavirus پس از آغاز شیوع این بیماری با توجه به یک AP شمارش.

___

دهلی نو — هند coronavirus موارد گذشت 800,000 پس از بزرگترین سنبله از 27,114 موارد در 24 ساعت گذشته باعث نزدیک به یک دوجین متحده برای تحمیل بخشی از مستند در مناطق پر خطر.

جدید تایید موارد در زمان ملی در مجموع به 820,916. وزارت بهداشت روز شنبه در گزارش دیگری 519 مرگ و میر در مجموع 22,123.

افزایش عفونت رفت از 600,000 به بیش از 800,000 در نه روز. این وزارت می گوید میزان بهبودی بود که در ادامه به بهبود در بیش از 62 درصد.

هشت نفر از هند 28 متحده از جمله بدترین ضربه ماهاراشترا تامیل نادو و دهلی نو حساب برای نزدیک به 90 درصد از عفونت های.

پرجمعیت ترین ایالت اوتار پرادش با نزدیک به 230 میلیون نفر تحمیل یک آخر هفته مستند. چندین نفر دیگر را اعلام کرد محدودیت در ولسوالی گزارش عمده خوشه.

___

پکن — جدید کروناویروس موارد باید به شدت کاهش یافته است در چین و مقامات در حال تبدیل توجه خود را به نگرانی این ویروس می تواند از طریق مواد غذایی وارد شده.

این نگرانی افزایش یافته است پس از یک ماه ژوئن شیوع در پکن در ارتباط بود به شهر بزرگترین بازار عمده فروشی.

تست شده است و تشدید در ورودی مواد غذایی حمل و نقل و جمعه مقامات گمرک گفت: آنها با توقف واردات از سه اکوادور میگو تولید کنندگان پس از آزمون نشان داد که این ویروس در حال حاضر در سال های اخیر حمل و نقل.

مقامات می گویند coronavirus شناسایی شد در بیرونی بسته بندی محموله های جولای 3. درونی و بسته بندی میگو خود را آزمایش منفی است. محصولات از این سه شرکت پس از دریافت مارس 12 دستور داده شده است بازگشت یا نابود شده است.

___

سئول کره جنوبی — کره جنوبی گزارش شده است 35 نفر از coronavirus آوردن آن تایید caseload به 13,373 عفونت و 288 مرگ و میر.

کره جنوبی مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری می گوید: 13 از موارد جدید در پرجمعیت سئول شهری است که در مرکز یک ویروس تجدید حیات از اواخر ماه مه.

عفونت همچنین گزارش شده است که در دیگر شهرستانها عمده مانند Daejeon و گوانگجو که در آن بیماران روابط به کلیساها یک معبد بودایی و خانه های پرستاری و سونا.

نیمی از موارد جدید در ارتباط بودند به ورود بین المللی.

___

LOUISVILLE, Ky. — فرماندار کنتاکی می گوید یک نیاز جدید برای مردم به پوشیدن ماسک در زمان اثر در 5 p. m. روز شنبه با وجود یک قاضی ضابط سفارش مربوط به همه گیر محدودیت هر چند نه به طور خاص در چهره پوشش قانون است.

رژیم صهیونیستی. اندی Beshear می گوید ماسک قیمومیت "اجباری صرف نظر از هر چیز دیگری است که در خارج وجود دارد."

اسکات شهرستان قاضی دادگاه با صدور حکمی از شنبه مسدود فرماندار از صدور دستور اجرایی مرتبط با این بیماری همه گیر مگر اینکه او اولین ملاقات با یک لیست از الزامات مورد نیاز.

Beshear تماس سفارش ضابط "عجیب و غریب" و "نه قانونی است." او می گوید: حاکم خواهد بود به دادگاه تجدید نظر و به احتمال زیاد تا قبل از کنتاکی دیوان عالی کشور است.

به تازگی موارد گزارش شده از COVID-19 افزایش یافته و در روزهای اخیر در کنتاکی باعث Beshear به صدور 30 روز سفارش نیاز به ماسک در اماکن عمومی.

___

کانبرا استرالیا — استرالیا درمانی کالا دولت داده است موقت تصویب به مواد مخدر remdesivir تجربی پزشکی نشان داده است که وعده در زمان بهبودی از مهمترین و به طور جدی بیمار COVID-19 بيمار.

تصویب می آید به عنوان استرالیا تا به حال یک افزایش شدید در coronavirus عفونت در ایالت ویکتوریا که گزارش یک رکورد 288 مورد تأیید جمعه.

مقامات می گویند remdesivir در دسترس خواهد بود تنها به بیمارستان بیمارانی که به شدت بیمار نیاز به اکسیژن و یا سطح بالا پشتیبانی برای نفس کشیدن. آن است که تنها داروی مجاز توسط هر دو ایالات متحده و اتحادیه اروپا به عنوان یک درمان برای افراد مبتلا به بیماری شدید از coronavirus.

با جمعیت 26 میلیون دلار استرالیا ثبت بیش از 9000 coronavirus موارد با 107 مرگ و میر.

___

AUSTIN تگزاس -- تگزاس رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت می گوید: "همه چیز بدتر خواهد شد" در این دولت به بیش از 10 ، 000 بیماران بستری با کوروناویروس.

مرگبارترین هفته از این بیماری همه گیر و در عین حال در تگزاس ادامه داد: روز شنبه با 95 جدید مرگ و میر.

در تگزاس و مکزیک, مرز شهرستان استار قاضی الوی ورا می گوید خود را جامعه روستایی است که در تلاش برای به دست آوردن یک یخچال تریلر به دلیل محلی کفن نمی تواند نگه دارید تا با بیش از دو بدن در روز است.

تگزاس اعضای کنگره درخواست مغلوب ساختن پیشی جستن دولت برای یک بیمارستان صحرایی در دره ریو گراند. آنها می گویند در یک نامه فرستاده جمعه به بهداشت و خدمات انسانی وزیر آذر وجود دارد "هیچ نشانه ای که مورد شمارش سطح به زودی."

____

SALEM, سنگ. — اورگان بهداشت مقامات اصرار مردم به حد داخل سالن گردهمایی های اجتماعی به کمتر از 10 نفر در طول سه هفته در میان یک "مشکل" افزایش coronavirus موارد است.

جدید پیش بینی شده توسط اورگان اقتدار بهداشت پیش بینی اگر انتقال این ویروس همچنان در حال حاضر سرعت تعداد تخمینی جدید روزانه, تایید عفونت می تواند در هر نقطه از 1,100 به 3600.

مدیر اورگان سلامت در قدرت می گوید: "ما خواستار Oregonians به اقدام برای کمک به ما را پایین آورد و گسترش COVID-19 و آن را تحت کنترل بنابراین ما می توانیم دوباره خم منحنی به پایین."

اورگان مقامات گزارش 275 جدید تایید coronavirus موارد جمعه آوردن کل ایالت به 11,454. شده اند وجود دارد حداقل 232 مرگ و میر.

___

HARRISBURG, Pa. — تایید عفونت کروناویروس در پنسیلوانیا بیش از 1000 نفر در روز جمعه در وزارت امور خارجه, بالاترین, یک روز پس از مه با مقامات بهداشتی دولت سرزنش افزایش اعداد در شلوغ میله داخل و خارج از کشور, سفر به ویروس نقاط داغ.

پنسیلوانیا گزارش بیش از 1000 تایید عفونت برای اولین بار پس از آوریل 10. حدود 175 به تازگی گزارش موارد ناشی از یک دسته از آزمایشگاه خصوصی نتایج با توجه به دولت در بخش بهداشت و درمان.

مقامات بهداشتی گزارش یکی دیگر از 32 ویروس مرتبط با مرگ و میر بالا بردن سطح ایالت تلفات به 6,880.

مقامات بهداشتی دولت هشدار دادند در, هشدار به بیمارستان پزشکان دفاتر و دیگر مراقبت از سلامت ارائه دهندگان خدمات که افزایش تعداد افراد جوان در حال انقباض ویروس. وزارت بهداشت نیز می گوید محلی شیوع بیماری در حال ترسیم به خارج از کشور سفر و به طرف رستوران ها, کافه ها و گردهمایی های اجتماعی دیگر.

___

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de