آخرین: کاخ سفید برای از سرگیری روزانه COVID-19 جلسات

لندن — دانشمندان در دانشگاه آکسفورد می گویند خود را تجربی coronavirus واکسن نشان داده شده است که در اوایل محاک

توسط MORVARIDEASIA در 30 تیر 1399

لندن — دانشمندان در دانشگاه آکسفورد می گویند خود را تجربی coronavirus واکسن نشان داده شده است که در اوایل محاکمه سریع یک محافظ پاسخ ایمنی در صدها نفر از مردم که کردم ،

محققان بریتانیایی برای اولین بار شروع به آزمایش این واکسن در ماه آوریل در حدود 1 ، 000 نفر که نیمی از آنها کردم واکسن تجربی. از جمله آزمایش های اولیه طراحی شده برای ارزیابی ایمنی و ببینید که چه نوع از واکنش سیستم ایمنی بدن را برانگیخته بود اما نمی توانید بگویید اگر واکسن واقعا محافظت می کند.

در تحقیقات منتشر شده روز دوشنبه در مجله لنست دانشمندان گفت که آنها خود را پیدا تجربی COVID-19 واکسن تولید شده دو پاسخ ایمنی در افراد با سن 18 تا 55 که به طول انجامید حداقل دو ماه پس از آنها واکسینه شدند.

"ما در حال دیدن خوب پاسخ ایمنی تقریبا در همه," دکتر گفت: Adrian هیل مدیر Jenner موسسه در دانشگاه آکسفورد. "آنچه این واکسن به خصوص خوبی است ماشه هر دو اسلحه از سیستم ایمنی بدن," او گفت:.

هیل گفت که خنثی سازی آنتی بادی تولید می شود — مولکولهای کلیدی برای مسدود کردن عفونت است. علاوه بر این واکسن نیز باعث واکنش در بدن سلول های T که برای کمک به مبارزه با کروناویروس.

___

در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن در مورد شیوع ویروس:

— اوباما رهبران سر به کاخ سفید به عنوان ویروس متجاوزین

کارگران را به کار sleuths برای ردیابی ویروس موارد

رئیس جمهوری مکزیک وعده بهتر مراقبت های بهداشتی پس از همه گیر

— کنتاکی اعلام کرد تنها-بعد از بالا جدید کروناویروس موارد

رو نامشخص سقوط مدارس را انعطاف پذیر بازگشایی برنامه

به دنبال همه از AP را همه گیر پوشش در http://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak

___

در اینجا چه چیز دیگری اتفاق می افتد:

مسکو — ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه حمایت کرده است این ایده از تعویق تا سال آینده یک رویداد جرم به مناسبت سالگرد 75 از جنگ جهانی دوم و شکست آلمان نازی به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

جاویدان هنگ مقیاس بزرگ صفوف pf مردم عکس هایی از بستگان خود را که جان خود را در طول جنگ به طور سنتی صورت می گیرد در بسیاری از شهرهای روسیه 9 مه روز پیروزی — کشور مهم ترین تعطیلات ملی.

در این سال پوتین به تعویق افتاد آن را تا ژوئیه 26. هفته گذشته سازمان پیشنهاد به تعویق انداختن دوباره آن گفت: اجتماعی فاصله در تضاد با روح صفوف طی آن مردم ایستاده "شانه به شانه." پوتین گفت: "حوادث مانند این را نمی توان انجام هر قیمتی."

روسیه گزارش کرده است بیش از 777,000 تایید coronavirus موارد و بیش از 12 ، 000 مرگ و میر.

___

لندن — مقامات انگلیسی می گویند که امضای قرارداد خرید 90 میلیون دوز تجربی coronavirus واکسن در حال توسعه توسط این غول دارویی Pfizer و دیگران.

دولت بریتانیا در بیانیه ای گفت که روز شنبه آن را به حال امن دسترسی به یک واکسن نامزد بودن طراحی و توسعه توسط شرکت Pfizer و BioNTech در علاوه بر این به دیگر واکسن آزمایشی تحقیق Valneva. بریتانیا بود که قبلا امضا مقابله با AstraZeneca به ارائه 100 میلیون دوز از coronavirus واکسن در حال آزمایش توسط دانشگاه آکسفورد.

"میلیون ها نفر از مردم می تواند در مقابل واکسن کروناویروس" دولت در بیانیه ای گفت: با استناد به این سه واکسن آن در حال حاضر سرمایه گذاری در.

هر چند که هنوز مشخص نیست که اگر هر یک از این واکسن در نهایت اثبات موثر در برابر ویروس بریتانیا و دیگر کشورهای غنی و در حال حاضر سرمایه گذاری در این واکسن برای اطمینان از وجود دارد به اندازه کافی ظرفیت تولید برای ارائه هر نامزد موفق. واکسن به طور معمول سال ها برای توسعه و بیش از یک دوجین هستند در مراحل اولیه تست در سطح جهان است.

___

ژوهانسبورگ — آفریقای جنوبی وزیر بهداشت می گوید: "هیچ کس نباید تبدیل شده (دور) در دروازه" برای coronavirus مراقبت به عنوان بیمارستان های دولتی تحت فشار در حال رشد از این بیماری همه گیر.

این کشور در حال حاضر رتبه پنجم در جهان به ویروس caseload با بیش از 364,000 و باعث می شود تا بیش از نیمی از تایید عفونت در آفریقا است. مرگ و میر پیشی گرفته اند 5,000.

وزیر بهداشت Zweli Mkhize به خبرنگاران گفت که "هرگز وجود دارد رفتن به یک زمان وجود دارد فشار در هر بیمارستان" و گفت: تعداد تخت افزایش خواهد یافت و بیمارستان های خصوصی کمک خواهد کرد.

او در بازدید از یک رشته جدید در بیمارستانی در ژوهانسبورگ است که به معنای نگه بیمارانی که نیاز کمتر به مراقبت های ویژه. در حال حاضر آن را تا 150 نفر در انزوا نه در قرنطینه و 20 در اکسیژن Gauteng استانی وزارت بهداشت گفت.

___

پاریس — ماسک صورت در حال حاضر مورد نیاز در فرانسه در سوپر مارکت ها و مراکز خرید و بانک ها, فروشگاه ها و بازارهای داخلی برای جلوگیری نگران کننده نشانه هایی که coronavirus است حملاتی را دوباره.

اندازه گیری اثر در زمان دوشنبه. خوب از 135 یورو ($155) می تواند وضع شده علیه کسانی که نمی منطبق هستند.

ماسک در حال حاضر مورد نیاز در موزه حمل و نقل عمومی, سینما, مکان های عبادت و دیگر فضاهای محصور شده است.

این لیست در حال حاضر در حال گسترش و شامل فروشگاه های ادارات دولتی به بانک ها و بازارهای تحت پوشش.

فرانسه گزارش کرده است بیش از 30000 COVID-19-مربوط به مرگ و میر نزدیک به نیمی از آنها در خانه های بازنشستگی برای افراد مسن است. فرانسه پایین آورده عفونت با سخت دو ماه مستند است اما در حال حاضر شاهد نشانه هایی که این ویروس در حال ساخت باز گشت.

وزیر بهداشت Olivier Veran روز دوشنبه گفت که یک منبع جدید عفونت به نظر می رسد خانواده ها با هم برای تعطیلات تابستان.

___

دهلی نو — هند گزارش داد بیش از 40 ، 000 مورد جدید از coronavirus روز دوشنبه یک رکورد برای کشور است.

این 40,425 موارد جدید مطرح شده در هند در مجموع به 1,118,043 از جمله 27,497 مرگ و میر.

وزارت گفت: اواخر یکشنبه که هند coronavirus مرگ و میر — در حال حاضر در 2.49% — است "به تدریج در حال سقوط" با توجه به موثر مهار و استراتژی تهاجمی تست.

یک کشور از 1.4 میلیارد نفر از مردم هند با انجام نزدیک به 10 ، 000 آزمون در هر یک میلیون نفر است. بیش از 300,000 نمونه در حال آزمایش هر روز در حال حاضر در مقایسه با فقط چند صد نفر در ماه مارس با توجه به شورای تحقیقات پزشکی هند.

با افزایش عفونت در چند هفته گذشته دولت های محلی در هند شده اند سفارش متمرکز مستندات در مناطق پر خطر.

___

پکن — چین می گوید آن را دستگیر 5,370 مردم به اشکال مختلف از فعالیت های غیر قانونی مرتبط با این بیماری همه گیر کوروناویروس بین ماه های ژانویه و ژوئن.

بیش از 40 درصد به اتهام تقلب دولت دادستانی روز دوشنبه اعلام کرد. یکی دیگر از ٪ 15 متهم شدند با انسداد اجرای قانون با دیگران را متهم به تولید و فروش جعلی و جنس بنجل کالا ایجاد ناآرامی و حمل و نقل و فروش گونه های در معرض خطر.

چین تقویت شده است برای حفاظت از حیوانات وحشی پس از ظهور این ویروس است که مربوط به یک بازار در شهر ووهان و اعتقاد بر این است که احتمالا منشأ میان خفاش ها قبل از پریدن به انسان از طریق یک واسطه گونه مانند anteater-مانند pangolin.

___

سئول کره جنوبی — کره جنوبی گزارش داد که کوچکترین روزانه پرش در محلی COVID-19 انتقال در دو ماه به عنوان مقامات بهداشتی ابراز خوشبینی محتاطانه که شیوع است که تحت کنترل در آورد.

کره جنوبی مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری در روز دوشنبه هنوز گزارش 26 تازگی تایید موارد coronavirus از جمله 22 بودند که به ورود بین المللی.

معاون وزیر بهداشت کیم باند-لب گفت: در طول یک ویروس توجیهی که چهار محلی انتقال به نمایندگی اولین بار است که چنین عفونت آمد زیر 10 پس مارس 19. او التماس کرد برای هوشیاری ادامه داد: تشویق مردم به اجتناب از مکان های شلوغ و یا حتی ماندن در خانه در طول تعطیلات تابستان دوره است.

مقامات در نظر گرفتن وارداتی موارد به کمتر تهدید از محلی انتقال زیرا این کشور الزامی COVID-19 تست و اجرای دو هفته قرنطينه در همه افراد ورود از خارج از کشور.

___

استرالیا — استرالیا هواپیمای ویکتوریا دولت ثبت شده یک سوم روزانه COVID-19 شمارش زیر یک رکورد 428 موارد گزارش هفته گذشته دولت با رهبر انقلاب گفت: آن را خیلی زود به بگویید که چه تاثیر دوم مستند بود.

پس 428 موارد گزارش شده در جمعه ویکتوریا ثبت 217, 363 و 275 موارد در روزهای متوالی.

ویکتوریا برتر Daniel Andrews انتظار می رفت که در روز چهارشنبه چه تاثیر یک مستند در ملبورن دومین شهر بزرگ و neighoring نیمه روستایی Mitchell شایر را دارا بودند.

"این است که یک ماهواره دشمن آن ناپایدار است و تا زمانی که ما به برخی از ثبات به این فکر نمی کنم ما قادر خواهید بود برای بحث در مورد روند" اندروز گفت. "من قطعا بسیار خوشحال می شود قادر به ارائه گزارش تعداد کمتر از یک بالا یکی است."

ویکتوریا تا به حال انجام شده بیش از 1.3 میلیون coronavirus آزمون میان جمعیت 6.5 میلیون نفر که به نمایندگی یکی از بالاترین تست میزان در جهان است.

اکثر دانش آموزان در این مستند مناطق بازگشت به تحصیل آنلاین در صفحه اصلی پس از یک تعطیلات طولانی.

___

پکن — تعداد تایید coronavirus موارد در چین و شمال غربی منطقه سین کیانگ در ادامه به افزایش است. یکی دیگر از 17 مورد گزارش شده در دوشنبه آوردن مجموع در چین آخرین شیوع بیماری به حداقل 47.

یکی از این 17 مورد جدید گزارش روز دوشنبه در جاده باستانی ابریشم شهر کاشغر منطقه ای دولت گفت. باقی مانده بودند در پایتخت های منطقه ای از اورومچی که در آن تمام موارد دیگر گزارش شده از زمان وقوع ظهور در اوایل این ماه.

یکی دیگر از پنج مورد آورده بودند از خارج از کشور با توجه به ملی کمیسیون بهداشت.

جدید مرگ و میر گزارش شده ترک کل در 4,634 میان 83,682 موارد و 249 نفر باقی می ماند در درمان است. یکی دیگر از 158 نفر بودن نظارت در انزوا به نشان دادن نشانه هایی از ویروس و یا برای تست مثبت بدون نمایش علائم.

چین تا به حال تا حد زیادی موجود محلی انتقال این ویروس قبل از اورومچی شیوع و گرفته شده اقدام سریع به آن را تحت کنترل برش مترو, اتوبوس و تاکسی سرویس, بسته شدن برخی از جوامع تحمیل محدودیت های مسافرتی و سفارش گسترده تست.

پکن در ضمن رفته 14 روز بدون یک مورد از انتقال محلی و مقامات شهرستان در روز یکشنبه گفت: آنها در حاشیه واکنش های اضطراری از سطح دو به سه است.

هنگ کنگ در ضمن شاهد افزایش موارد با بیش از 100 گزارش در روز یکشنبه. که باعث شده است تا نیمه خودمختار جنوب شهر چینی به reimpose اقدامات از جمله بسته شدن سرپوشیده و اماکن تفریحی عمومی کتابخانه ها و تحمیل اضافی قرنطینه اقدامات در ورود مسافران از هفت کشور که در آن خطر ابتلا به عفونت در نظر گرفته شده است به خصوص بالا از جمله آفریقای جنوبی.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب