آخرین: WVirginia می بیند بزرگترین 2-بعد از جهش در ویروس موارد

مادرید — مقامات در شمال غربی اسپانیا دستور داده اند این مستند از یک شهرستان با جمعیت 71,000 برای ترس از شیوع ک

توسط MORVARIDEASIA در 16 تیر 1399

مادرید — مقامات در شمال غربی اسپانیا دستور داده اند این مستند از یک شهرستان با جمعیت 71,000 برای ترس از شیوع کروناویروس.

مقامات منطقه ای در گالیسیا یکشنبه اعلام کرد که جنبش به و از یک Mariña شهرستان واقع در اسپانیا در شمال اقیانوس اطلس در سواحل ممنوع خواهد شد با شروع از نیمه شب. آن را اجرا خواهد کرد از طریق پنج شنبه و دو روز قبل از منطقه انتخابات.

این تصمیم یک روز پس از مقامات منطقه ای در شمال شرق کاتالونیا قفل کردن یک منطقه با بیش از 200 ، 000 نفر است.

هر دو مستندات تنها اجازه می دهد مردم را به ترک این مناطق برای کار و سایر شرایط تخفیف.

در مقیاس کوچک مستندات آمده دو هفته پس از اسپانیا به پایان رسید یک دولت ملی اضطراری قادر می سازد که دولت ملی به lockdown کل کشور و منع سفر بین استانها یا مناطق خاصی از اواسط ماه مارس.

بیش از 28000 نفر تایید کرده اند از این ویروس در کشور اسپانیا است.

__

در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن در مورد شیوع ویروس:

— Coronavirus همه گیر و فلوید مرگ ادغام در رحم, ضربه به رفاه

— کودکان کمتر خواهد شد و حضور در اردوی تابستانی با توجه به همه گیر; برخی از اردوگاه های زنده نخواهد ماند

— بحث تبدیل شدن به بسیار عاطفی به عنوان مدارس در سراسر ایالات متحده تصمیم می گیرید که چگونه و اگر برای باز کردن

— ایران حکم ماسک به حملۀ مجدد ویروس

— فرفره کارگران در صورت تغییر نقش رقابت در بیماری همه گیر کوروناویروس

— برهنه و مردان, drunks: انگلستان ارزیابی بازگشایی بارها

___

به دنبال همه از AP را همه گیر پوشش در http://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak

___

در اینجا چه چیز دیگری اتفاق می افتد:

MEXICO CITY — ساکنان شهر از ایالت سونورا در سراسر از Lukeville آریزونا به طور خلاصه مسدود و جاده اصلی منتهی جنوبی از مرز ایالات متحده بیش از آخر هفته بیش از ترس از شیوع کروناویروس.

آریزونا دیده است عمده قیام در عفونت وجود دارد و نگرانی در مورد تشدید سرایت در طول ماه ژوئیه 4 تعطیلات آخر هفته.

ایالت سونورا شهردار خوزه راموس Arzate با صدور بیانیه ای روز شنبه "دعوت از آمریکایی گردشگران به بازدید از مکزیک است."

ساکنان محلی سازمان یافته برای جلوگیری از جاده ها با اتومبیل های خود در این سمت روز شنبه.

ویدئو ارسال شده توسط ساکنان نشان داد چندین مسافران شکایت که آنها تا به حال حق را به صلیب زیرا آنها شهروندان مکزیکی. جاده سریعترین مسیر به تفریحگاه ساحلی از پورتو پنسکو, همچنین شناخته شده به عنوان راکی پوینت.

راموس Arzate نوشت که مردم از ایالات متحده باید تنها اجازه داده می شود در "برای فعالیت های ضروری و به همین دلیل بازرسی و بازرسی نقطه چند متر از ایالت سونورا-Lukeville AZ عبور را ادامه خواهد داد عامل."

___

دالاس — رهبران دو تا از تگزاس بزرگترین شهرستانها در تماس فرماندار به قدرت دولت های محلی به منظور ساکنان به ماندن در خانه به عنوان دولت ادامه داد: افزایش موارد تایید شده از coronavirus آزمون بیمارستان ظرفیت.

Austin شهردار استیو آدلر از حزب دموکرات گفت: "سی ان ان "وضعیت اتحادیه" یکشنبه که او می خواهد کالیفرنیا ، گرگ ابوت به کنترل بازگشت به دولت های محلی. او می گوید: بیمارستان ها با بحران مواجه است و Icu می تواند تاخت و تاز در 10 روز.

در منطقه هوستون, شهرستان هریس, قاضی لینا Hidalgo, که همچنین یک دموکرات می گوید: stay-at-home منظور مورد نیاز است.

تگزاس گزارش داد که بالاترین افزایش روزانه تعداد تایید coronavirus موارد شنبه با 8,258.

___

واشنگتن — جمهوری خواه و بینالملل آسا هاچینسون می گوید اگر رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به برگزاری یک کمپین تجمع خود را مغلوب ساختن پیشی جستن-دوستانه دولت و مردم نیاز به پوشیدن ماسک.

هاچینسون می گوید او انتظار می رود مردم به دنبال خود دولت دستورالعمل های بهداشتی با تمرین های اجتماعی فاصله و یا با پوشیدن ماسک اگر قادر به انجام این کار.

او می گوید: او می داند ارزش داشتن ملی چهارم جولای جشن مانند در کوه راشمور در داکوتای جنوبی و دارد که برخی از ویروس "خستگی" اما مردم باید با پوشیدن پوشش صورت به "تنظیم یک مثال است."

مغلوب ساختن پیشی جستن برنده آرکانزاس در سال 2016 با بیش از 60 درصد آرا.

فرماندار جمهوریخواه نیوجرسی ، فیل مورفی یک دموکرات می گوید او می خواهم برای دیدن یک استراتژی ملی در coronavirus از جمله ماسک مورد نیاز است. او می گوید: دولت خود را دیدن است "خوشه های کوچک در عفونت مجدد" از ساکنان از بازگشت از فلوریدا و کارولینای جنوبی و دیگر نقاط ویروس و آمریکا "را به عنوان قوی به عنوان ضعیف ترین حلقه در حال حاضر."

مغلوب ساختن پیشی جستن به تازگی برگزار شد کمپین-حوادث در Tulsa, اوکلاهما, ققنوس و واشنگتن دی سی جایی که او و بسیاری از تجمع کنندگان نمی پوشیدن ماسک.

هاچینسون و مورفی صحبت در ان بی سی "دیدار با مطبوعات است."

___

لیوبلیانا, اسلوونی — اسلوونی می گوید: 15 نفر آلوده شده اند با کروناویروس جدید در یک خانه سالمندان برای اولین بار در هفته به عنوان کشور چهره سنبله در موارد.

مقامات روز یکشنبه گفت که نه ساکنان و شش کارکنان که تا کنون آزمایش مثبت در خانه سالمندان در جنوب غربی شهر ویپاوا. اولین موردی بود که در روز جمعه تایید کرد.

اسلوونی می گوید این اولین بار است که تجدید حیات این ویروس در این کشور به خانه های سالمندان از آنجا که ممکن است. بسیاری از کشور 111 مرگ و میر ناشی از کروناویروس جدید به ثبت رسیده در میان سالمندان ساکن خانه.

اسلوونی تایید کرده است 1,700 موارد جدید کروناویروس در میان کشور 2 میلیون نفر است. اعداد شروع به افزایش در روز گذشته با 21 مورد جدید تایید شده در روز یکشنبه.

___

رم — پس از پنج روز مستقیم از افزایش تعداد روز به روز تایید COVID-19 نفر در ایتالیا غوطه ور.

با توجه به وزارت بهداشت آمار و ارقام در یکشنبه 192 موارد ثبت شد در حالیکه در 24 ساعت نسبت به 235 در چهار چوب خط حساب کردن.

تغذیه برخی از کسانی که اخیر افزایش نگران مقامات گفته بودند که نقاط سرایت سرزنش در افراد آلوده ورود به ایتالیا.

در میان آنها یک تاجر در شمال ایتالیا که در زمان بیمار پس از رانندگی از سفر در صربستان اما با وجود یک تب با حضور در مراسم تشییع جنازه و یک جشن تولد در مدت کوتاهی پس از او به خانه بازگشت. که در حال حاضر در بیمارستان بستری و در بخش مراقبت های ویژه.

اکثر ایتالیا را در 20 منطقه ثبت شده یک تعداد انگشت شماری یا کمتر از موارد جدید در روز یکشنبه.

ایتالیا را تایید کرد coronavirus عفونت یکشنبه مجموع 241,611. اما بسیاری با علائم خفیف و همچنین تعداد زیادی از سالمندان مقیم خانه های سالمندان, آیا تست شده است.

از جمله هفت مرگ و میر ثبت شده بودند روز یکشنبه در سراسر کشور 34,861 مردم با تایید coronavirus نفر در ایتالیا در طول بیماری همه گیر.

___

آتن — یونان را ممنوع کرده است صربی مسافران به دلیل افزایش COVID-19 نفر در آن کشور است.

این ممنوعیت خواهد اثر را در ساعت 6 صبح روز شنبه خواهد شد و تا آخرین جولای 15, اما می تواند تمدید شود, یک سخنگوی دولت یکشنبه اعلام کرد.

مقامات یونانی نیز اعلام کرد نه موارد جدیدی از کروناویروس و هیچ مرگ و میر در 24 ساعت گذشته یکشنبه.

هفت نفر از نه موارد درگیر گردشگران آزمایش پس از ورود.

یونان تعداد کل تایید coronavirus موارد است که در حال حاضر 3,519 با 192 مرده است.

__

پریشتینا کوزوو — بخش کوزوو دولت در reimposed مقررات منع رفت و آمد بار در پایتخت و دیگر شهرستانها پس از یک افزایش قابل توجهی از ویروس جدید موارد است.

نخست وزیر Avdullah هوتی گفت: در پریشتینا و سه نفر دیگر از شهرستانها با بالاترین افزایش تعداد وجود دارد بد بود دوباره حکومت نظامی وقت از 9 بعد از ظهر تا 5 صبح (1900-0300 GMT). حمل و نقل عمومی نیز قطع خواهد شد در نیمه مجاز تعدادی از مسافران در اتوبوس ،

یک روز پیش از آن مقامات کوزوو گزارش 8 مرگ و میر ناشی از کروناویروس که بالاترین روزانه تعداد در بالکان غربی کشور از زمان آغاز شیوع این بیماری در ماه مارس است. جدید روزانه موارد 178 همچنین بالاترین تا کنون.

افزایش موارد جدید و روزانه مرگ و میر نگران اند که مقامات این کشور از 1.8 میلیون جمعیت پس از سهولت مستند اقدامات یک ماه پیش.

ماسک الزامی در همه مکان های عمومی.

در طول دو ماه به مستند کشور رتبه خوبی در مقابله با این ویروس. اما پس از آن روزانه موارد جدید و مرگ و میر افزایش یافته است به طور قابل توجهی با حداقل 3,356 مورد تأیید و 66 و میر ناشی از شنبه.

__

میامی — فلوریدا مقامات بهداشتی می گویند دولت رسیده گریم نقطه عطف: بیش از 200 ، 000 نفر را آزمایش مثبت برای COVID-19.

آمار دولتی منتشر شد یکشنبه نشان می دهد حدود 10 ، 000 افراد جدید تست مثبت است. شنبه اعداد — بیش از 11,400 موارد مشخص شده یک رکورد جدید تک روز بالا. بیش از 3,700 نفر کشته شده اند.

حدود 43% از موارد در سه شهرستان: Miami-Dade, Broward و پالم بیچ.

شهردار میامی فرانسیس سوارز گفت: در ABC "این هفته" که به تعداد زیاد تست مثبت هر دو در خود شهرستان و دولت هستند "بسیار نگران کننده است."

سوارز که تا به حال این ویروس در ماه مارس می گوید روشن است که رشد "نمایی در این نقطه" و مقامات نزدیک به نظارت بر بستری شدن در بیمارستان. آنها همچنین از نزدیک به تماشای مرگ و میر است که "ما تصور" است که "بسیار سختگیرانه تر" اقدامات گرفته شود.

فلوریدا تعداد مرگ نهم بالاترین در این کشور به طور کلی و 27th, بالاترین سرانه در 17.4 مرگ و میر در هر 100 ، 000 نفر است.

بیش از دو هفته گذشته نورد متوسط تعداد روزانه موارد جدید افزایش یافته 5,323.1 افزایش 184.1%.

__

نیویورک — تو سرو و دیگر مراقبت های شخصی کسب و کار مانند ناخن سالن اجازه خواهد داشت به استقبال مشتریان در شهر نیویورک شروع دوشنبه به عنوان آن را وارد فاز 3 از بازگشایی.

بقیه دولت در مناطق در حال حاضر نقل مکان کرد و به مرحله 3. شهر نیویورک را هنوز هم بیشتر محدود به مقامات تصمیم هفته گذشته به نگه داشتن در اجازه می دهد داخل سالن ناهار خوری به طور نامحدود از نگرانی های است که این امر باعث افزایش جدید کروناویروس موارد است. فضای باز ناهار خوری در اثر است.

رژیم صهیونیستی. اندرو کومو گفت: وجود بیش از 530 جدید تایید مواردی از این ویروس گزارش شده در سراسر کشور در روز شنبه و هشت مرگ و میر. در ارتفاع نیویورک ویروس شیوع عفونت های جدید رسیده و روزانه بالغ بر بیش از 10000 و مرگ و میر در صدر 700.

تا کنون بازگشایی شده بود مجاز برای فروشگاه های خرده فروشی و دفاتر.

___

واشنگتن — سازمان غذا و دارو در کمیسیون در حال کاهش است تا رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ادعا می کنند که 99 درصد از coronavirus موارد "بی ضرر است."

دکتر استفان هان می گوید CNN و ABC که او "به رفتن نیست به چه کسی حق است و چه کسی اشتباه است" اما دولت داده ها به وضوح نشان می دهد: "این یک مشکل جدی است."

او اضافه می کند که "در هر صورت غم انگیز است" و این که به ساقه جزر و مد از افزایش موارد مردم باید به دنبال دولتی راهنمایی به عمل اجتماعی فاصله و پوشیدن ماسک.

در چهارم جولای اظهارات مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: ایالات متحده بود تست بیش از حد و به دروغ ادعا که "با انجام این کار, ما نمایش موارد 99% که کاملا بی ضرر است."

سازمان بهداشت جهانی در واقعیت است گفت: حدود 20 درصد از کسانی که مبتلا به COVID-19 پیشرفت بیماری شدید از جمله ذات الریه و نارسایی تنفسی. کسانی که با خفیف یا بدون علائم در ضمن می تواند از گسترش این ویروس به دیگران است.

شهردار شهر آستین در تگزاس که در آن COVID-19 موارد موجی به نام مغلوب ساختن پیشی جستن اظهارات "خطرناک" و "اشتباه است." شهردار استیو آدلر خواست مردم را به گوش دادن به مقامات محلی برای ایمنی عمومی ارشاد به جای "مبهم پیام بیرون آمدن از واشنگتن است."

__

واشنگتن — ققنوس شهردار کیت Gallego با اشاره به "بحران" شامل coronavirus تست کمبود در شهرستان با توجه به افزایش موارد در آریزونا که منجر به آمریکا در جدید کروناویروس موارد سرانه.

Gallego یک دموکرات گفت: برخی از ساکنان بیش از آخر هفته به حال به خط برای هشت ساعت با ماشین COVID-19 آزمون که دولت فدرال آهسته بوده است به کمک.

Gallego می گوید ABC "این هفته" در روز یکشنبه که در آریزونا رفت و از "صفر به 60" توسط یکی از اولین متحده برای بازگشایی پس از آن بود که در میان آخرین اجرای stay-at-home سفارشات.

او می گوید که منجر به یک انفجار از موارد با استناد به شلوغ, کاباره ها با شامپاین و مردم ناخواسته گسترش این ویروس در جمع های خانوادگی.

او گسل مخلوط عمومی پیام رئیس جمهور بعد از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در سفر اخیر به ققنوس. Gallego می گوید در حالی که او در ترغیب مردم به ماندن در خانه و جلوگیری از تجمع بیش از 10 نفر تهمت فروختن که با برگزاری مراسم بزرگ و با پوشیدن یک ماسک.

__

شهر واتیکان — پاپ فرانسیس است ستایش شورای امنیت سازمان ملل تلاش برای برقراری آتش بس برای کمک به مقابله با بیماری همه گیر کوروناویروس.

در سخنان روز شنبه به مردم در میدان سنت پیتر فرانسیس مورد ستایش قرار داد شورای امنیت را "درخواست های جهانی و فوری آتش بس که اجازه صلح و امنیت ضروری برای تهیه بنابراین به فوریت نیاز به کمک های انسان دوستانه."

پاپ خواستار اجرای سریع "برای بسیاری از افرادی که در حال درد و رنج است." او همچنین ابراز امیدواری کرد که قطعنامه شورای امنیت بود "شجاع اولین گام برای آینده صلح است."

این قطعنامه خواستار طرفین به درگیری های مسلحانه بلافاصله پس از آتش بس به مدت حداقل 90 روز برای فعال کردن امن و پایدار تحویل کمک های بشر دوستانه از جمله تخلیه پزشکی.

__

بالتیمور — ایالات متحده غوطه ور تحت 50,000 جدید کروناویروس موارد برای اولین بار در چهار روز با توجه به شمارش توسط دانشگاه جانز هاپکینز اما کارشناسان ترس جشن برای ژوئیه 4 استقلال روز آخر هفته را عمل می کنند مانند موشک سوخت کشور افزایش شیوع.

دانشگاه جانز هاپکینز شمارش 45,300 جدید عفونت کروناویروس در آمریکا در روز شنبه پس از سه روز که در آن روزانه تعداد رسیده به عنوان بالا به عنوان 54,500 موارد جدید. این رقم پایین تر در شنبه لزوما به این معنی نیست وضعیت در ایالات متحده در حال بهبود است به عنوان آن می تواند به دلیل کاهش گزارش در یک روز تعطیل ملی.

ایالات متحده دارای بیشترین عفونت ها و ویروس های مربوط به مرگ و میر در جهان, با 2.8 میلیون نفر و حدود 130,000 مرده با توجه به دانشگاه. کارشناسان می گویند درست و میر از این بیماری همه گیر است که به طور قابل توجهی بالاتر با توجه به افرادی که فوت کرد قبل از آنها تست شده و از دست رفته در موارد خفیف.

برای نشان دادن چقدر تند فعلی عفونت منحنی است که در ایالات متحده آمریکا کشور شد گزارش زیر 20,000 عفونت های جدید در روز اخیرا در ژوئن 15.

با وجود هشدارهای کارشناسان بهداشت برای محدود کردن تجمعات رئیس دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن رفتم جلو با یک سخنرانی در کوه راشمور در داکوتای جنوبی روز جمعه و یک شب از ادای احترام و آتش بازی شنبه در نشنال مال در واشنگتن است.

___

لندن — پس از انگلستان بخش مهمان نوازی از جمله بارها و رستوران ها, بازگشایی, برای اولین بار در بیش از سه ماه وزیر بهداشت مت Hancock روز یکشنبه گفت که اکثریت قریب به اتفاق مردم "درست است."

نشانه های اولیه نشان می دهد که بازگشایی بارها در انگلستان در روز شنبه انجام نمی پایمال خدمات اورژانس به عنوان بسیاری از ترس از به حال در اجرای بزرگترین کاهش از مستند.

برای اکثر مردم به نظر می رسد به رعایت قوانین هر چند در برخی از مکان شماره و در مورد معنای آن را بسیار دشوار است برای انجام این کار است.

جان Apter, صندلی, پلیس فدراسیون شد, در شیفت در شب شنبه و گفت: آن را "شفاف" که مست تلاش مردم و یا نادیده اجتماعی فاصله گرفتن قوانین است.

هر چند این کاهش شده است با استقبال بسیاری وجود دارد نگرانی دولت بریتانیا است که بیش از حد شتابزده در اعلام تغییرات.

انگلستان را تجربه کرده است یکی از بدترین شیوع بیماری تا کنون با رسمی coronavirus مرگ و میر 44,198 سوم-بالاترین پشت در ایالات متحده و برزیل است.

___

ژوهانسبورگ — یک سوم آفریقایی رئیس دولت در این فضا از یک هفته و نیم است که خود منزوی پس از کسی که او را آزمایش مثبت برای coronavirus.

غنا وزارت اطلاعات رئیس جمهور می گوید: Nana Akufo-Addo آزمایش منفی اما تصمیم به منزوی کردن خود "از فراوانی از احتیاط."

سنگال رئیس جمهور Macky Sall در اواخر ماه گذشته جدا شده خود را پس از یک وضعیت مشابه و بوتسوانا دولت گفت: رئیس جمهور Mokgweetsi Masisi رفته بود به خود انزوا و در عین حال دوباره پس از رسمی آزمایش مثبت است. این چهارمین بار است که او انجام داده است تا پس از ماه مارس است.

___

ژوهانسبورگ — برای اولین بار در آفریقای جنوبی, گزارش بیش از 10000 جدید تایید coronavirus موارد در یک روز.

به ارمغان می آورد که این کشور تعداد موارد تایید شده به بیش از 187,977 تا کنون بیشتر از هر کشور در آفریقا است.

آفریقای جنوبی نیز پیشی گرفته 3,000 مرگ و میر در این بیماری.

موارد همچنان به افزایش در Gauteng استان از ژوهانسبورگ و پایتخت آن پرتوریا است که در حال حاضر نزدیک به یک سوم از این کشور به عفونت.

مقامات گفته اند که تخت در بیمارستان های دولتی در حال پر کردن و پرستاران ابراز زنگ.

قاره آفریقا به طور کلی حدود 450,000 موارد تایید شده.

___

دهلی نو — هند گزارش کرده است یکی دیگر از رکورد 24 ساعته پرش در coronavirus موارد به عنوان سازمان جهانی بهداشت هشدار داد در برابر این کشور قصد دارد به انتشار یک واکسن در ماه اوت.

وزارت بهداشت و درمان اضافه شده 24,850 موارد تایید شده در یکشنبه آوردن مجموع در سراسر کشور به 673,165 ساخت هند چهارمین سخت ترین ضربه در جهان پس از آمریکا و برزیل و روسیه است.

هند مرگ و میر افزایش به 19,268.

از شورای تحقیقات پزشکی هند, آژانس پیشرو کشور COVID-19 پاسخ گفت: هفته گذشته که آن را تنظیم کرده بود Aug. 15 — روز استقلال هند — به عنوان یک هدف برای توسعه coronavirus واکسن و درخواست کارآزمایی بالینی محققان به ثبت نام شرکت کنندگان در ژوئیه 7.

که دانشمند ارشد Soumya Swaminathan گفت: در مصاحبه روز شنبه خود با هند را آنلاین روزنامه سیم که بیشتر واقع برخی از فاز 1 نتایج در دسترس خواهد بود در ماه اوت "اگر همه می رود با توجه به طرح."

___

استرالیا — سخت-آمار استرالیا, خارجه ویکتوریا ثبت کرده است 74 جدید کروناویروس موارد پس از اعلام رکورد 108 عفونت های جدید در روز شنبه.

شنبه منجر به افزایش در دولت برتر Daniel Andrews اعلام یک مستند نه درونی عمومی شهرستان مسکن بلوک حاوی 3000 نفر که در آن 27 نفر شناسایی شده اند.

پلیس در حال نگهبانی هر ورودی مسکن و املاک ساکنان مجاز به ترک خانه های خود به هر دلیلی.

اندروز گفت: ساکنان خواهد شد که اجاره خود را چشم پوشی برای دو هفته آینده و با یکی کردن مشکلات پرداخت از بین 750 و 1500 دلار استرالیا ($520 به $1,040). دولت گفت: این امر ترتیب تحویل مواد غذایی و تجهیزات پزشکی به همه خانه ها.

استرالیا انجمن پزشکی جمهور تونی Bartone نام به صورت موقت متوقف به کاهش COVID-19 محدودیت در سراسر کشور پس از هشدار دهنده افزایش ویکتوریا.

___

سئول کره جنوبی — کره جنوبی ثبت کرده است 60-plus COVID-19 موارد برای سومین روز متوالی ادامه یک ویروس گسترش فراتر از بیشتر سئول منطقه است.

کره مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری گفت: آن را تایید کرده است 61 موارد اضافی آوردن ملی در مجموع به 13,091. آن را می گوید مرگ و میر باقی مانده در 283.

آژانس می گوید: 43 به تازگی موارد گزارش شده بودند به صورت محلی بیماران آلوده. اما دو تا از این موارد بودند یا از Seoul metropolitan area یا دو مرکزی شهرهای گوانگجو و Daejeon. باقی مانده 18 نفر در ارتباط بودند به ورود بین المللی.

کره جنوبی شده است دست و پنجه نرم کردن با یک چشم انداز مثبت در عفونت های جدید پس از آن کاسته اجتماعی فاصله قوانین در اوایل ممکن است. کره جنوبی ثبت شده 63 مورد جدید در هر دو شنبه و پنج شنبه.

___

BOZEMAN منت. — یک مونتانا روزنامه گزارش می دهد که همسر و همسر در حال اجرا از حزب جمهوری خواه و فرماندار نامزد گرگ Gianforte و همچنین چند تن دیگر بالا GOP مقامات بودند احتمالا در معرض coronavirus در حالی که حضور در یک رویداد با دختر رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن قدیمی ترین پسر.

به Bozeman Daily Chronicle می گوید Gianforte همسر سوزان معاون فرماندار نامزد کریستن ج و دیگر مونتانا مقامات جمهوری خواه بودند در یک مغلوب ساختن پیشی جستن رویداد جمع آوری کمک مالی روز شنبه در شهرستان گالاتین با Kimberly Guilfoyle دوست دختر Donald Trump Jr.

نیویورک تایمز گزارش می دهد که Guilfoyle تشخیص داده شد با کروناویروس در روز جمعه.

گرگ Gianforte است مونتانا نماینده در ایالات متحده ، او حضور در این رویداد.

___

پکن — مقامات چینی گزارش داده اند که هشت جدید تایید COVID-19 موارد به عنوان یک شیوع اخیر در پکن به نظر می رسد تا حد زیادی به اجرای آن دارد.

چین سرمایه تا به حال دو مورد جدید هفتم راست بعد از تک رقمی را افزایش دهد. مقامات تایید کرده اند 334 عفونت در این شهر شیوع بیماری که تشخیص داده شد حدود سه هفته پیش و بزرگترین در کشور از مارس. هیچ مرگ و میر شده است reporte.

پکن دولت سخنگوی زو Hejian گفت: در یک کنفرانس خبری در روز شنبه که وضعیت "بهبود نگه می دارد و کاملا قابل کنترل است."

شش مورد در خارج از پکن شد و مردم از ورود از خارج از کشور. سه نفر در استان گانسو در این کشور غربی است.

چین گزارش کرده است 83,553 مورد تأیید و 4,634 مرگ و میر ناشی از این بیماری همه گیر آغاز شد. در مورد آن تعداد را شامل نمی شود افرادی که تست مثبت برای coronavirus اما نشان می دهد هیچ نشانه ای ندارند.

____

AUSTIN تگزاس -- تگزاس گزارش شده بزرگترین افزایش روزانه در تعداد تایید coronavirus موارد — 8,258. بستری شدن در بیمارستان همچنان به صعود.

خیلی از تگزاس آغاز شد و الزامی در صورت پوشش جمعه به دستور رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت. ماسک جهت حمل 250 دلار خوب است. منظور این است که چشمگیر ترین در مورد چهره که ابوت ساخته شده است به عنوان او به خلوت از آنچه که ایستاده بود به عنوان یکی از سریعترین reopenings.

تگزاس مقامات بهداشت در روز شنبه گفت: دولت تعداد کل تایید coronavirus موارد است که در حال حاضر در 191,790. مقامات بهداشتی دولت نیز گزارش داد 33 اضافی مرگ و میر مرتبط با COVID-19 بیماری ناشی از ویروس است. که به ارمغان می آورد تگزاس مجموع به 2,608 مرگ و میر. بستری شدن در بیمارستان بود و در 7,890 در شنبه افزایش 238 از جمعه.

___

برلین — سازمان بهداشت جهانی می گوید که با پایان دادن به یک محاکمه به اینکه ضد مالاریا, داروی هیدروکسی کلروکین کمک می کند تا بیماران بستری با COVID-19.

چه کسی گفت که شنبه آن را "پذیرفته توصیه" از کمیته نظارت بر دادگاه به قطع تست هیدروکسی کلروکین و لوپیناویر/ریتوناویر یک داروی ترکیبی استفاده می شود برای درمان HIV/AIDS. مواد مخدر بودند که در مقایسه با استاندارد مراقبت از بیماران بستری در بیمارستان.

چه کسی می گوید یک بررسی از نتایج موقت نشان داد هیدروکسی کلروکین و لوپیناویر/ریتوناویر "تولید کمی و یا بدون کاهش در مرگ و میر در بیمارستان بستری COVID-19 بيمار که در مقایسه با استاندارد مراقبت."

این سازمان می افزاید که در حالی که وجود دارد هیچ "شواهد" از افزایش مرگ و میر برای بیماران بستری با توجه به مواد مخدر وجود دارد "برخی مربوط به ایمنی سیگنال های بالينی و يافتههای آزمايشگاهی" از همراه trial.

چه کسی می گوید این تصمیم را تحت تاثیر قرار نمی ممکن است آزمایشات بر روی بیماران که در بیمارستان بستری و یا در کسانی که دریافت مواد مخدر قبل از قرار گرفتن در معرض بالقوه به کروناویروس و یا مدت کوتاهی پس از آن.

___

برلین — سازمان بهداشت جهانی می گوید کشورهای عضو گزارش شده بیش از 212,000 جدید تایید موارد COVID-19 به بدن جهانی شنبه, بالاترین تنها روز افزایش از زمان شروع این بیماری همه گیر.

ژنو مبتنی بر که گفت: بیشترین تعداد از عفونت های جدید گزارش شده از آمریکا در منطقه که شامل ایالات متحده و برزیل با تقریبا 130,000 موارد تایید شده.

که این تعداد می تواند متفاوت از جهانی دیگر مورد برگه با توجه به گزارش های رسمی به تاخیر می اندازد.

___

اورلاندو فلوریدا. — یک هفته قبل از اولین والت دیزنی جهان, پارک, مجموعه, به بازگشایی, برای اولین بار از ماه مارس سه آتش نشانان برای رفت و آمد مکرر پارک خصوصی دولت باید آزمایش مثبت برای COVID-19 اتحادیه مقامات میگویند.

تا 10 دیگر آتش نشانان برای Reedy Creek منطقه بهبود در قرنطینه گفت: تیم Stromsnes رسمی با Reedy نهر آتش نجات IAFF محلی 211.

این 205-عضو Reedy نهر آتش نشانی تحت 140 آتش نشان.

آتش نشانان ناراحت هستند پس از آنها انتظار می رود برای استفاده از بیمار یا روز تعطیلات در حالی که در قرنطینه به جای گرفتن زمان پرداخت کردن. آنها همچنین گفت: دیزنی خصوصی دولت انجام داده است یک کار ضعیف خود را در برقراری ارتباط coronavirus مربوط به سیاست ها و اطلاع رسانی به دیگر آتش نشانان خود را در مورد بیمار و همکاران.

"آنها نمی توانند مدیریت COVID در آتش نشانی. چگونه است Reedy نهر رفتن به حفاظت از بازدید کنندگان؟" Stromsnes گفت.

یک سخنگوی Reedy Creek منطقه بهبود نمی پاسخ به یک ایمیل پرس و جو در روز شنبه.

دو پارک پادشاهی سحر و جادو و حیوانات پادشاهی به بازگشایی بعدی شنبه برای اولین بار پس از coronavirus مربوط به بسته شدن در ماه مارس است. رفت و آمد مکرر دو, دیگر, پارک, پارک پروازی اپکوت و استودیوهای هالیوود در حال افتتاح چهار روز بعد.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب