شش تا از بهترین وقایع در آشپزی تقویم این هفته

بله شما باید فایل مالیات خود را در این هفته — اما پس از آن شما می تواند تشجیع کردن با معاملات در شراب, کوکتل خ

توسط MORVARIDEASIA در 24 تیر 1399

بله شما باید فایل مالیات خود را در این هفته — اما پس از آن شما می تواند تشجیع کردن با معاملات در شراب, کوکتل خلاق گردد از غیر معمول ارواح پشت بام کنسرت با high-end مواد غذایی و نوشیدنی, و بیشتر. در اینجا ما شش میدارد برای مواد غذایی و نوشیدنی, حوادث در اطراف شهر طی چند روز آینده به همراه تاریخ آینده به مناسبت در تقویم خود را.

دوشنبه, جولای 13
دنور پایتخت پنجره مشبک پاسگاه در 1450 Larimer, خیابان, راه اندازی سخاوتمندانه پور در دوشنبه, جولای 13. از طریق سپتامبر 6, شام می توانید سفارش شام در مدرن steakhouse و فقط برای $28 اضافه کردن هر یک از هفت شراب به وعده های غذایی خود را. قرمز سفیده و rosés از سراسر جهان هستند و نشان داده شده است. پیدا کردن اطلاعات بیشتر در مورد بطری (از جمله نگاه اجمالی از آثار هنری adorning برچسب های خود را) و رزرو در رستوران وب سایت.

Ironton Distillery is mixing up unusual cocktails come Wednesday night.

آیرنتن رسومات است که مخلوط کردن غیر معمول کوکتل آمده پنج شنبه شب.

حسن نیت ارائه میدهد از آیرنتن رسومات

چهار شنبه, جولای 15
غذا آشپزخانه جمعی (ائتلافی از سازمان های محلی و کسب و کار گروگان هاوانا در بهبود کسب و کار منطقه و شفق قطبی, خواهر شهرستانها بین المللی) خواهد بود راه اندازی فروشگاه در پارکینگ رم در 2430 جنوب هاوانا در خیابان شفق به توزیع مواد غذایی به مردم نیازمند در یکشنبه, جولای 15. هدف این است که به دست 1,000 کیسه های مواد غذایی که خریداری شده از شفق قطبی کسب و کار; این دو whammy انجام goodery به عنوان هر یک از خرید پشتیبانی نه تنها مردم گرسنه اما همچنین رستوران های محلی و فروشنده. اگر شما نیاز به نشان می دهد تا بین 2 و 5 بعد از ظهر; اگر شما می خواهید برای کمک به بازدید جمعی را اهدا صفحه که در آن شما می توانید به کمک های مالی و غیر فاسد شدنی و مواد غذایی خود را در زمان و یا کسب و کار خود و منابع.

آیرنتن کارخانه یا محل تقطیر 3636 شاه بلوط محل جشن اندازی دو غیر معمول ارواح در چهار شنبه 15 ژوئیه با یک دستگاه تقطیر شام. نوشیدن استقرار آشپزخانه جدید است که با هدف بالا با چهار دوره منو که شامل housemade بر اساس stracciatella پنیر کبابی, مارچوبه و کنگر فرنگی با گردو romesco و کبابی لیمو و حلزون اسکالوپ و شاداب با گوشت خوک شکم و دودی-اپل لعاب. هر ظرف خواهد بود زوج با یک ترکیب ساخته شده از آیرنتن جدید نوردیک طلا aquavit (اسکاندیناوی دانه مشروب به شدت با چاشنی زیره یا شوید) و Olde کیمیاگر genièvre پررنگ هلندی/فرانسوی پیشرو به لندن جین. بلیط برای 7 p. m. غذا را اجرا خواهد کرد شما 70 دلار و در حال حاضر در دسترس در Eventbrite که در آن شما همچنین می توانید از منوی کامل.

اکتبر سالانه صبحانه اجرای کامل با مشروب الکلی و گزش در پایان خط ثابت کرده است که محبوب 5K/10K نژاد در یک شهر که در آن مردم فقط به عنوان وسواس با یک کار پس از اجرا در سراسر شستشو پارک که آنها را با ته mimosas. بنابراین مردمی در پشت رویداد را انتخاب کرده اند یکشنبه, جولای 15 (که fortuitously می آید در پایان یک مجازات موج گرما اگر نه جهانی بهداشت از بحران) به پا زدن کردن اجرای سریع جرعه آهسته سرعت جدید سری آموزش های منتهی به مجازی یک مایل نژاد در شنبه مرداد 15. ثبت نام در صبحانه در حال اجرا وب سایت سه شنبه, جولای 14, و شما چهار هفته آموزش برنامه اختصاص داده شده برای کمک به شما بهتر است وقت خود را با مربی حمایت و کوله پشتی مانند اجرای سیاهههای مربوط به بطری آب و نژاد مدال برای $14.99. در حالی که مسابقه مجازی را شامل نمی شود Bloodys و Benedicts در خط پایان — شما باید به خود را — آن را به شما یک پا تا در این رقابت ها سقوط می آیند.

Corrida's rooftop hosts the first Dine From Out There dinner with live music.گسترش

Corrida بام میزبان اولین ناهار خوردن از خارج وجود دارد شام با موسیقی زنده.

دانیل Lirette

چهار شنبه, جولای 16
ناهار خوری را می توان روی حیله و تزویر این روزها: توقیف یک جدول و مرور محدود منوها تغییر قوانین و مقررات استاندارد (نکته: شما نمی توانید به اشتباه اگر شما به پوشیدن یک ماسک) و نظارت بر دیگر diners نحوه رفتار و خود را در نگرانی. دیدن زنده موسیقی ؟ حتی بیشتر از آن. اما در روز پنج شنبه, جولای 16, تخته سنگ را Corrida, 1023 گردو خیابان میزبانی از ناهار خوردن در خارج وجود دارد (از مردمی در جشنواره موسیقی تولید زنده از خارج وجود دارد) بنابراین شما می توانید خود افراط عشق, ناهارخوری زیبا و فانک موسیقی. اعضای بزرگ عظیم و Motet بازی خواهد کرد مجموعه ای در Corrida در پشت بام, پاسیو در حالی که مهمانان در حال درمان به سه دوره غذا را با نوشیدنی جفت. گشت و گذار و چمن با مضمون منو شامل غذاهای بوداده مانند هشت پا و ده پا با romesco; پیاز بهار falafal با رانچو گردو لوبیا و گوجه فرنگی و سیر confit; و Wagyu نیویورک نوار کمر با حریصا-چاشنی bravas patatas. بلیط های در حال حاضر به فروش می رسد 8:15 بعد از ظهر, مجموعه, اما شما هنوز هم می تواند مانع صندلی برای 5:30 p. m. slot; پیدا کردن کامل منو و خود را امن بلیط $225 در تاک و اقامت تا به روز در اقساط آینده در این سری زنده از خارج وجود دارد در وب سایت.

جمعه, جولای 17
وجود دارد بیشتر به شرق آسیا و مواد غذایی از pho و panang کاری و در حالی که ویتنام و تایلند هستند به خوبی در ذهن پرماجرا شام, کشورهای همسایه اغلب به کوتاهی که با توجه به منطقه است. در روز جمعه 17 جولای ذهن خود را گسترش داده و کام خود را در طبخ خیابان دانشکده هنر آشپزی جنوب شرقی آسیایی, خیابان, غذا کلاس. برخی از غذاهای آشنا هستند در منو (فیله مرغ گریل شده و سس فرو بردن از اندونزی; som tamیا سالاد پاپایا سبز از تایلند) اما شما همچنین می خواهید شلاق تا مالزی laksa (نارگیل کاری و آلوچه سوپ رشته فرنگی), زبان تایی خاو تام (شیرین چسبنده برنج بخار پز شده در برگ موز), فیلیپینی, turon (موز سرخ شده) و بیشتر. بازدید طبخ خیابان وب سایت به صورت کامل (و به طور کامل دهان آبیاری) منو و ثبت نام برای 6 بعد از ظهر کلاس ($119).

نگه داشتن خواندن برای آینده مواد غذایی و نوشیدنی لذت ببرید....

Masks are required and capacity is limited to 175 shoppers to make Sloan's Lake Summer Bazaar a safe shopping experience.گسترش

ماسک های مورد نیاز و ظرفیت محدود است به 175 خریداران را اسلون دریاچه تابستان بازار امن خرید تجربه.

حسن نیت ارائه میدهد دنور بازار

چهار شنبه, جولای 18
صبحانه — این booziest از وعده های غذایی — به آرامی ساخت یک بازگشت به دنور ناهار خوری صحنه به عنوان رستوران با احتیاط خود را گسترش و ساعت. روز شنبه, جولای 18, اجواتر عمومی بازار 5505 غرب 20th خیابان در حال راه اندازی صبحانه سرویس با یک جای تعجب مقرون به صرفه منو; از ساعت 10 صبح تا 2 بعد از ظهر هر شنبه و یکشنبه شما می توانید عقب کشیدن Bloody Mary ایرلندی قهوه یا Aperol spritz از راجر مایع واحه برای فقط 6 دلار هر. در واقع گران ترین نوشیدنی در لیست حلقه در $10 — و برای دو نفر (تعداد اونا دو) witbiermosas از Barquentine Brewing Co. (بازار مقیم آبجوسازی). تنگ است اما به همان اندازه مناسب غذا منو صدر در 13 دلار با اقلام مانند سبز شیلی و یا کارامل پای سیب پیتزا; ماهی قزل آلا کروسانت با کوهی پنیر خامه ای; اتیوپی burrito (شما می دانستم که این اتفاق می افتاد دیر یا زود در یک سالن غذا با یک اتیوپی رستوران به عنوان یک فروشنده) با تخم مرغ هالاپینیو, سیر و سیب زمینی و berbere-چاشنی گوشت گاو tibs; و منحط بری بندیکت کرپ با oozy, پنیر, ژامبون, بیش-آسان تخم مرغ و Hollandaise. صندلی — از جمله گسترش فضای در فضای باز و همچنین در پشت بام با منظره اسلون دریاچه — اول بیا اول خدمت کرده است.

اگر شما خرید همه Etsy (و احتمالا آمازون) از ماه مارس, شما تنها نیستید — و شما احتمالا از جان گذشته برای برخی در فرد درمان های خرده فروشی. دنور بازار است و در نهایت بازگشت با یک IRL بازار در روز شنبه, جولای 18 و یکشنبه, جولای 19. اسلون دریاچه, تابستان, بازار, 1565 رالی Street باز خواهد شد با برخی از تغییرات به جای COVID-19 (فوق العاده گسترده ای در خیابان های اجتماعی دور فروشندگان و دو ساعت خرید پنجره) اما با همان ترکیبی از هنر و صنعت مواد غذایی و مد فروشندگان. همچنین ساخت یک بازگشت است Shop & Sip بلیط 20 دلار که در حال حاضر می شود شما فضای مجاز: نامحدود spritzes, margs یا آبجو در حالی که شما فروشگاه. مهمانان که نیست به دنبال گرفتن snockered می تواند تضمین ورود خود را با 5 دلار پیش خرید. بلیط برای دو نفر-ساعت خرید بلوک — از ساعت 10 صبح تا 8 بعد از ظهر شنبه و از ساعت 10 صبح تا 6 بعد از ظهر یکشنبه در دسترس هستند در بازار وب سایت . همچنین نگه داشتن چشم در بازار را در Facebook صفحه برای یک لیست از فروشندگان.

چهار شنبه, جولای 22
دالاس-بر اساس آشپز کنت Rathbun تا به حال یک طبقه شغلی پوشش بیش از سه دهه توقیف چهار جیمز ریش نامزد جایزه و یک آشپز آهن آمریکا عنوان و helming رستوران ها که اجرا حیطه از مدرن آمریکایی, ناهارخوری زیبا, برای, کباب, گاه به گاه, آسیایی, می خورد. چهار شنبه, جولای 22, Rathbun آوردن مهارت های خود را به مخاطبان گسترده تر به عنوان Westwordخود را در مجازی اجتماعی باشگاه میزبان پخت و پز زنده وبینار در 5 p. m. در آن او الهام گرفتن از کلرادو و تگزاس و فلوریدا. یاد بگیرند که چگونه یک ظرف با الهام از هر منطقه: کباب گردو-دلمه ماهی قزل آلا کبابی با گوجه فرنگی سس کره (کلرادو); نوار استیک با رزماری و کره و پیاز گریل شده (تگزاس); و اهمیت مزه دار شده با لیمو, گشنیز و habanero (فلوریدا). ثبت نام برای این رویداد آنلاین رایگان در Eventbrite که در آن شرکت کنندگان را تشویق به کمک مالی به انجمن قلب آمریکا در ازای پرداخت برای کلاس. کسب و کار پخت و پز Rathbun-سبک با سفارش خود و ادویه پاک ژوئیه 16 تا آنها را در آشپزخانه خود را در ژوئیه 22.

Don't be intimidated by a full bag of green chiles.گسترش

مرعوب نمی شود یک کیسه پر از سبز چیلس.

علامت Antonation

چهار شنبه, جولای 23
وقتی که می آید به سبز چیلس بعد از آن بهتر است. بنابراین کسانی که در کنار جاده چادر شما ببینید شیلینگ رنگ پریده فلفل سبز در اوایل ماه اوت? نگهداری اسب خود را, شریک زندگی; صبر کنید تا ماه سپتامبر به تهیه خود را بوشل و شما خوبان با عطر و طعم بهتر و بیشتر انواع. اما یادگیری چگونه به طبخ با تند سبز و قرمز سبزیجات? که مهارت شما می تواند — و باید — کشت در هر زمان از سال است. بنابراین ما نمی خواهد نگاه نگران Uncorked آشپزخانه سبز شیلی اغراق در روز پنج شنبه, جولای 23. مدرسه پخت و پز/eatery در 8171 جنوبی چستر خیابان در خیابان های تهران اجرا می شود از 6:30 تا 9:30 p. m. و شامل یک وابسته به مشروب کوکتل خوش آمدید و همچنین آموزش شلاق تا شیلی-ذرت سرخ, تخم سیب زمینی تنوری, calabacitas (یک succotash-نوع ظرف ساخته شده از کدو و ذرت و گوجه فرنگی و چیلس), شیلی-پسته شکننده و ستاره نشان می دهد: سبز شیلی. (دیرین ساکنان کلرادو را ببخشد Uncorked را کنجکاو و کار برکنار مرجع به ظرف به عنوان "گوشت خوک سبز شیلی خورش" به عنوان طولانی به عنوان آن دستور را شامل نمی شود, هویج, کرفس, فلفل یا دیگر اروپایی interlopers.) برای ثبت نام در کلاس در Uncorked آشپزخانه سایت (95 دلار برای هر نفر) و در زمان شیلی فصل واقعا رول در اطراف شما یک متخصص در پخت و پز (و) سقوط مورد علاقه های شما.

می دانم که از یک رویداد یا فعالیت است که متعلق اینجا ؟ ارسال اطلاعات به cafe@westword.com.tinyurlis.gdclck.ruulvis.net
آخرین مطالب