آنها ساخته شده است یک خانه تحت L. A. در بزرگراه. اما به زودی می تواند آنها را مجبور به حرکت

105 آزادراه roared سربار به عنوان بی خانمان کمک رسانی کارگر دانیل Ornelas kneeled به صحبت با Genia امید. امید

توسط MORVARIDEASIA در 5 مرداد 1399

105 آزادراه roared سربار به عنوان بی خانمان کمک رسانی کارگر دانیل Ornelas kneeled به صحبت با Genia امید.

امید خانه شده است برای سال های وسیع و پیچیده ای از چادر در کنار یک درهم و برهم کردن از بزرگراه در جنوب شرقی لس آنجلس. مانند بسیاری از بی خانمان مردم او را انتخاب کرده است به زندگی می کنند و یا در نزدیکی یک بزرگراه به دلیل آن را می توان به برخی از اندازه گیری ایمنی در مقایسه با دیگر نقاط که در آن افراد بی خانمان تخت پایین.

یک زنگ زده فیل نقره ای ایستاده بود گارد خود را در خارج از برزنت و چادر و داخل او lounged در چرم سیاه و سفید نیمکت سیگار کشیدن در کنار یک سخت بازپرسی کردن از لباس.

Genia Hope inside her encampment near the 105 and 710 freeways in Downey.

Genia امیدوارم که او در داخل اردوگاه در نزدیکی 105 و 710 بزرگراه در داونی. امید است بی خانمان برای 10 سال گذشته است.

(Genaro ملینا / لس آنجلس تایمز)

تبلیغات

تبلیغات


امیدوارم که او را در حال حاضر-رشد کودکان در دره اپل و بعد از آن به دنبال یک مرد به بللفلور. او از کار در یک مرکز نوتوانی و پس از شریک زندگی خود را فوت کرد و غم و اندوه و اضطراب و مبارزه با اعتیاد به رهبری او را به خیابان.

Outreach worker Shane True tries to persuade Genia Hope to leave her encampment for a hotel room.

L. A. بی خانمان خدمات اقتدار کارگر شین واقعی تلاش می کند برای متقاعد کردن Genia امید به ترک اردوگاه برای یک اتاق هتل ارائه شده توسط پروژه Roomkey.

(Genaro ملینا / لس آنجلس تایمز)

در حال حاضر این نگاه به عنوان اگر Ornelas فقط ممکن است قادر به او کمک کند. این COVID-19 همه گیر باز کرده است تا تعداد زیادی از منابع برای کمک به مردم از خیابانها و منظور اخیر از یک قاضی فدرال باز خواهد شد و حتی بیشتر. اما تلاش برای کمک به افرادی مانند امید در حال رفتن به پیچیده کمبود سرپناه در دسترس و مبارزه در میان نهادهای دولتی در مورد چگونه به بهترین وجه به انجام قاضی خواسته های خود است.

امید گفت Ornelas که زندگی در کنار این آزادراه زیرگذر درست کردن یک دوچرخه حمام که مارها در طول لس آنجلس رودخانه مطلوب بود. پلیس به ندرت هم نمیزنند او را در اینجا و او تا به حال مقدار زیادی از فضا به تنهایی. در دوباره خاموش-دوباره عشق و علاقه زندگی می کردند نزدیک و بی خانمان همسایگان تشکیل یک جامعه حمایت.

یکی از همسایه ها او به ارمغان آورد برخی از ناهار و یک توت فرنگی slushie به عنوان او صحبت می کرد با توسعه و کارگر.

LAHSA outreach workers Dan Ornelas, left, and Shane True talk with Genia Hope.

LAHSA کمک رسانی کارگران دن Ornelas چپ و شین درست صحبت با Genia امید.

(Genaro ملینا / لس آنجلس تایمز)

تبلیغات

Ornelas پرسید: اگر او را در نظر بگیرید رفتن به یک پناهگاه و یا به یک تریلر. کسانی بودند nonstarters. برای اولین بار بود که بیش از حد خطرناک, دوم بیش از حد تنگ او گفت:. چگونه در مورد به طور موقت راه اندازی در یک هتل او پرسید.

او شروع به پریدن کرد در این پیشنهاد هیجان زده در چشم انداز رسیدن به یک حمام و خواب در رختخواب. او ورقه های سبز رنگ موهای بور نیاز به شستن, او گفت:. آن را ایده آل خواهد بود اگر دوست پسر او می تواند عضویت خود را در طول بازو.

"اگر ما می تواند در همان هتل و در اتاق های جداگانه که بزرگ خواهد بود. گاهی اوقات ما فقط نیاز به یک استراحت از هر یک از دیگر," او گفت:.

Genia Hope appears elated with her new hotel room in Whittier provided by Project Roomkey.

Genia امید به نظر می رسد وجد آمدیم با اتاق هتل در وایتیر ارائه شده توسط پروژه Roomkey.

(Genaro ملینا / لس آنجلس تایمز)

Hope moves into her new room at a hotel.

امیدوارم که حرکت می کند به اتاق در یک هتل است.

(Genaro ملینا / لس آنجلس تایمز)

برنامه دولت شناخته شده به عنوان پروژه Roomkey که هدف آن به اجاره متل و هتل برای افراد بی خانمان کاهش یافته است کوتاه از اهداف آن به صورت محلی اما هنوز هم بسیار گسترش یافته تعداد اتاق های موجود برای افراد بی خانمان در معرض COVID-19. به عنوان یک نتیجه Ornelas به سرعت قادر به ماهوت پاک کن زدن امید را در خیابان. مانند بسیاری از کمک رسانی کارگران که سرویس شهرستان تورم جمعیت بی خانمان او توجه ویژه ای به زیرگذر و سدهای در نزدیکی بزرگراه.

این مناطق تبدیل به یک موضوع علاقه و درگیری پس از ایالات متحده در منطقه قاضی David O. کارتر دستور داد شهر و مسئولان شهرستان به ارائه فضا در پناهگاه و یا جایگزین مسکن برای ساکنان زندگی در نزدیکی آزادراه overpasses ، underpasses و رمپ. هنگامی که به اندازه کافی وجود دارد, پناه, توافق می تواند راه را برای اجرای قانون به اجرا anti-کمپینگ احکام.

نظم آمد و در طول رسیدگی به یک دعوی کارتر شده است بیش از ماه مارس زمانی که گروه حمایت از L. A. اتحاد برای حقوق بشر شکایت سازمان های عمومی سراسر شهرستان را متهم کرده که به آنها اجازه می دهد نا امن و غیر انسانی در شرایط بی خانمان ها ، کارتر تمرکز بر مناطق اطراف بزرگراه در زمان بسیاری از بی خانمان طرفداران و مقامات دولتی ،

بسیاری از کسانی که می تواند مجبور به حرکت می کند گفت: آنها leery از رفتن به طور موقت پناهگاه های کوچک خانه های پیش ساخته و یا تحریم سایت های کمپینگ چرا که آنها احساس محدود توسط قوانین است که آنها مانع از خروج بعد از ساعت خاصی قرار داده و آنها را در فضاهای مشترک است که آنها در غیر این صورت جلوگیری از.

و آن هماهنگی که در آن مردم زندگی می کنند در نزدیکی بزرگراه به آینده — بی خانمان ارائه دهندگان خدمات و کمک رسانی کارگران— گفت که منظور خواهد شد و منجر به بی رویارویی بین اجرای قانون و زندگی مردم در خیابان. آنها همچنین گفت: سیاستمداران' تلاش برای پیروی از قاضی خواسته تمرکز بیش از حد بر موقت گزینه های مسکن و خواهد آمد در هزینه بیشتر راه حل دائمی.

تبلیغات

LASHA outreach workers bring food for Greg Luckhart and others under the 605 Freeway in Arcadia.

لاشا کمک رسانی کارگران خوزه گوتیرز و همسرش الکس یونگ آوردن غذا برای گرگ Luckhart و دیگران زندگی تحت 605 آزادراه در Arcadia.

(Genaro ملینا / لس آنجلس تایمز)

علاوه بر این بی خانمان ارائه دهندگان خدمات و مقامات از لس آنجلس بی خانمان خدمات اقتدار هستند و احساس خود را از منابع و کشیده به محدود کردن به عنوان آنها سعی کنید به مراقبت از یک جمعیت زیاد با شرایط موجود قرار داده است که آنها در افزایش خطر مرگ ناشی از رمان coronavirus. آنها می گویند که انجام این منظور منحرف کردن اذهان از نگه داشتن آسیب پذیر ترین زنده است.

"شما می دانید حتی اگر این نبود در زمان COVID من می خواهم نا امید گفت:" لس آنجلس بی خانمان خدمات سازمان, مدیر اجرایی, هایدی Marston.

"اما من فکر می کنم که بسیاری از نا امیدی من می آید از این واقعیت است که ما در وسط یک جهانی همه گیر و آن را فقط احساس نمی کند مطابق با آنچه که ما باید به دنبال در حال حاضر به عنوان یک پاسخ است."

Ramona Gutierrez, 68, stands near her encampment under the 605 Freeway in Arcadia.

رامونا گوتیرز, 68, می ایستد در نزدیکی اردوگاه تحت 605 آزادراه در Arcadia.

(Genaro ملینا / لس آنجلس تایمز)

Peggy Repreza in the encampment she shares with her ex-husband and son under the 134 in North Hollywood.

پگی Repreza, 55, در بی خانمان گاه او سهام با شوهر سابق و پسر تحت 134 آزادراه در شمال هالیوود.

(Genaro ملینا / لس آنجلس تایمز)

LAHSA به تازگی اعلام کرد که $800 میلیون برنامه به خانه لس آنجلس را بی خانمان افرادی که بیشتر در معرض این بیماری است. Marston گفت: رویکردی که تمرکز بیش از اندازه بر که در آن مردم زندگی می کنند به عنوان مخالف به آنچه که وضعیت سلامت خود را است که می تواند در جذب بیشتر مردم به theunderpasses به عنوان آنها می شنویم که منابع بیشتری ارائه خواهد شد به زندگی مردم تحت بزرگراه.

وجود حدود 6000 تا 7000 در افراد بی خانمان زندگی می کنند در نزدیکی بزرگراه در لوس آنجلس. Marston و دیگر بی خانمان ارائه دهندگان مراقبت های احساس برش از یک فرایند خواهد بود که با نفوذ در تعیین که می شود کمک کند و چه کسی ندارد.

"ما در حال رهبری از بی خانمان ها و سیستم ما منجر به یک دلیل چرا شما نیاز به کارشناسان به انجام این کار" Marston گفت. "ما تخصص و تجربه ما باید کشیده شود و متکی به کمک های ما را به بهترین جای ممکن است."

Outreach worker Kim Barnett takes food to a person along the 105 Freeway in Downey.

کیم بارنت موقت کاردانی مدیر لس آنجلس بی خانمان خدمات اقتدار طول می کشد مواد غذایی به یک نفر زندگی می کند که در یک چادر در کنار 105 آزادراه در داونی.

(Genaro ملینا / لس آنجلس تایمز)

تبلیغات

شهرستان خواهد پرداخت این شهرستان 53 میلیون دلار در این سال و 60 میلیون دلار در سال برای زیر چهار سال برای کمک به صندوق خدمات 6,000 جدید تخت آن شهر موافقت کرده است برای ایجاد بیش از 18 ماه آینده.

این تخت نیز می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای افراد بالای 65 سال و کسانی که پزشکی آسیب پذیر اما کارتر که کاهش یافته است به نظر برای این داستان با تمرکز تلاش خود را در گرفتن اعضای شورای شهر برای شناسایی بزرگ encampments تحت بزرگراه در منطقه و ارائه راه حل برای آنها چگونه ممکن است حرکت آن افراد است. او آنها را تشویق به دنبال کردن مسکن موقت است که می تواند بلافاصله سهولت بحران در خیابان.

"ما در حال رهبری از بی خانمان ها و سیستم ما منجر به یک دلیل چرا شما نیاز به کارشناسان به انجام این کار است."

هایدی Marston, Los Angeles, بی خانمان, خدمات, سازمان, مدیر اجرایی,

در اوایل این ماه هر عضو شورای شهر لس آنجلس بود که فقط, ارسال طرح برای چگونه آنها کمک خواهد کرد که حرکت مردم ساکن در نزدیکی بزرگراه در مناطق خود. این برنامه شامل "مسکن موقت" با توجه به اسناد دادگاه به معنی گسترش اسکان موقت راه اندازی شده توسط این شهرستان در سال های اخیر است. آنها همچنین شامل ساخت و ساز از یک اتاق خانه های پیش ساخته و همچنین به عنوان بسیاری از تحریم پارکینگ که در آن مردم می توانند با اقامت در اتومبیل خود را و مجاز سایت های که در آن کسانی که با چادر می تواند بستر را برای شب.

این برنامه نیز عبارتند از: ادامه استفاده از متل ها و هتل ها و دولت تریلر همراه با اجاره کمک یارانه.

From right, John Oliver, Jimmy Vasquez, Kim Barnett check on homeless encampments along the 710 in Bell Gardens.

کمک رسانی کارگران است. از حق جان الیور جیمی Vasquez and Kim بارنت بررسی بی خانمان encampments در طول 710 در بل گادرنز.

(Genaro ملینا / لس آنجلس تایمز)

"این است که چرا قاضی و به من گفت: شما می دانید چه ؟ ما در حال رفتن به همراه" گفت: L. A. عضو شورای جو Buscaino.

"ما نیاز به ایجاد این ابزار به ارمغان بیاورد و برقراری نظم در خیابان های ما و حرکت مردم از طریق یک سیستم است که دارای گزینه های متعدد برای آن."

اسناد دادگاه نشان می دهد که هر منطقه طرح تا کنون متمرکز شده است که عمدتا در موقت گزینه های مسکن از جمله امن پارکینگ سایت ها و خانه های مدولار. این برنامه به مراتب از گوشت اما این شهر تخمین می زند که با هزینه حدود 50 میلیون دلار برای ساخت مسکن موقت است که پیشنهاد شده است. یکی دیگر از $25 میلیون خواهد بود صرف شده برای کار با امکانات.

و 5 میلیون دلار خواهد بود صرف راه اندازی و در حال اجرا بسیاری را برای افراد بی خانمان به ماندن در اتومبیل.

تبلیغات

A banner depicting Andrew Yang on a $1,000 bill helps provide shelter in an encampment under the 134 Freeway.

یک بنر به تصویر می کشد نامزد سابق ریاست جمهوری اندرو یانگ در $1,000 لایحه را فراهم می کند سرپناه در یک اردوگاه تحت 134 آزادراه.

(Genaro ملینا / لس آنجلس تایمز)

در هفته های اخیر شورای شهر پیشنهاد کرده است و شهردار اریک Garcetti را تایید کرده است صرفنظر از 100 میلیون دلار است که در این شهرستان دریافت در coronavirus تسکین کمک های مالی از دولت فدرال برای اجرای این برنامه. تا پایان سال شهرستان انتظار به 700 موقت جدید مسکن, تخت, 500 بیشتر هتل/متل اجاره اتاق و 575 جدید امن پارکینگ با توجه به اسناد دادگاه.

مقامات شهرستان نیست و در عین حال باید یک برآورد چقدر بیشتر آنها را صرف در پاسخ چنین عنوان سریع rehousing ارائه می دهد که در کوتاه مدت اجاره کمک و خدمات به کسانی که نیاز دارند اما آنها امید به کارتر دقیق تر مجموعه ای از طرح های در اوایل ماه اوت است.

در هفته های اخیر سران پنج گذار ترین بی خانمان خدمات سازمان در نامه ای به شورای شهر decrying استراتژی های مطرح شده توسط دادگاه و شهرستان. تمرکز بر مسکن موقت و بزرگراه نمی خواهد رها کردن مردم از بی خانمانی آنها گفت.

"شهر تهاجمی است طرح فلسفی تراز وسط قرار دارد با L. A. فعلی بی خانمان خدمات تحویل سیستم و این طرح به هیچ وجه تضمین شده است به سریع تر و یا موثر تر از طرح جایگزین ما در اینجا پیشنهاد" امضا کنندگان نوشت.

Outreach worker John Oliver, right, talks with Carlos Aguirre, who lives in an encampment along the 710 Freeway.

LAHSA کمک رسانی کارگر جان الیور, راست, گفتگو با کارلوس آگور زندگی می کند که در یک اردوگاه در طول 710 آزادراه در بل گادرنز.

(Genaro ملینا / لس آنجلس تایمز)

Outreach worker John Oliver helps Aguirre move Aguirre's belongings.

در سمت چپ کمک رسانی کارگر جان الیور کمک می کند تا کارلوس آگور حرکت وسایل خود را به یک وهیتیر هتل. در سمت راست الیور می دهد آگور تبریک آرنج دست انداز.

(Genaro ملینا / لس آنجلس تایمز)

در این نامه که به دست آمده این بار آنها دقیق چگونه آنها تا به حال به سرعت مورد بررسی آژانس های خود را در بر داشت و تقریبا از 3500 واحد مسکن است که می تواند به صورت اجاره ای و یا به دست آورد. هدایت منابع مالی به سمت پر کردن این واحدها با آسیب پذیر Angelenos به مراتب بهتر خواهد بود آنها گفت.

"سازمان های بزرگ مانند ما باید در جدول از شروع وزن در. این نا امید کننده است" گفت: Va Lecia Adams Kellum که امضا نامه و رئیس جمهور و رئیس اجرایی از سنت جوزف مرکز که مختصات بسیاری از خدمات بی خانمان در لس آنجلس Westside.

تبلیغات

او heartened برای دیدن که شورای شهر را به قصد تمرکز برخی از تلاش در سریع rehousing و با استفاده از متل است. اما آدامز Kellum و دیگران گفت که در حالی که داشتن مسکن موقت مانند اسکان موقت لازم است حرکت مردم بدون حل خود را بی خانمانی فقط لگد می توانید در پایین جاده.

در مصاحبه با ده ها تن از افراد بی خانمان کمک رسانی کارگران و مقامات دولتی این بار متوجه شد که یک مجموعه خاص از دلایل تساوی مردم به جمع تحت آزادراه underpasses.

افراد بی خانمان می گویند آنها امن تر از عناصر اجرای قانون قرار دارد و همسایگان زمانی که آنها جمع نزدیک اتوبان.

Jesse James Taylor, reflected in a mirror, stands near his encampment under the Santa Monica Freeway.

Jesse James Taylor, منعکس شده در آینه می ایستد در نزدیکی اردوگاه تحت آزادراه سانتا مونیکا در لوس آنجلس.

(Genaro ملینا / لس آنجلس تایمز)

"شما در هر حیاط بنابراین پلیس نمی خواهد بدون هیچ زحمتی شما اینجا گفت:" جسی جیمز تیلور که بی خانمان و زندگی در زیر 10 آزادراه در امتداد بلوار ونیز در اواسط شهر.

دورتر غرب زیر 10 در نزدیکی پیکو بلوار و باندی درایو جورج Grasso ایستاده بود shirtless به عنوان کمک رسانی کارگران در تلاش برای پیدا کردن اگر او علاقه مند به ترک چادر خود را. وافغان ترافیک با آب و تاب مکالمه و یک سربند بیش دهان خود را ساخته شده است آن را حتی سخت تر به درک آنچه که او تا به حال به می گویند.

"همسایه ها خواهد شد تماس با پلیس بر شما. پلیس وجود دارد خواهد بود هر روز است."

جورج Grasso که زندگی زیر 10 آزادراه در نزدیکی پیکو بلوار

Grasso می خواست می شود قادر به دود ماری جوانا که او را ممنوع از داشتن داخل پناهگاه و متل است که بخشی از پروژه Roomkey. او می خواهد یک مسکن دائمی راه حل اما به دنبال این نقطه بیش از دو سال پیش به چند دلیل. در یک یا روز بارانی گفت: حفاظت از عناصر یک تسکین بزرگ. به طور مشابه او افزود که اگر او بودند به راه اندازی چادر خود را چند بلوک در هر دو جهت در یک خیابان صاحب خانه خواهد بود بیش از همه به او.

Rascal Fernandez stands near his encampment along the 105 Freeway in Downey.

حقه Fernandez, 35, می ایستد در نزدیکی اردوگاه در طول 105 آزادراه در داونی.

(Genaro ملینا / لس آنجلس تایمز)

تبلیغات

"همسایه ها خواهد شد تماس با پلیس بر شما. پلیس وجود دارد خواهد بود هر روز," او گفت:. "در اینجا آنها را به ما بدهید بسیار کمی مشکل است. من واقعا حتی نمی رفتن در هر نقطه. وجود دارد بیش از حد به دنبال پس از."

پناهگاه او را می شنود به مراتب کمتر امن تر از وضعیت فعلی خود را.

در شمال هالیوود عبور ترافیک مربوط توسط beeping از اتومبیل می دوزند ارائه یک سمفونی از انواع به عنوان Michael Cooper پشت او خمیده, عجله منتقل ریزه اطراف به ظاهر در جستجوی چیزی است. کف شوی مو بور آویزان بیش از چشمان او و کک-بطری نشسته بر نوک بینی خود را.

59 ساله گفت که او تا به حال فارغ التحصیل از دانشگاه کالیفرنیای جنوبی بوده و بی خانمان ها برای یک مدت زمان طولانی. به تازگی اگر چه چشم انداز خود را دنبال شد ، پس از ماه انتظار, او تا به حال امن یک اتاق در یک اتاق اشغال هتل در مرکز شهر و او در حال حرکت بود که در هفته.

Outreach worker Judith Nuffio, center, gives Michael Cooper food while visiting his encampment under the 134 Freeway.

کمک رسانی کارگر جودیت Nuffio, مرکز, می دهد Michael Cooper مواد غذایی در حالی که بازدید خود را گاه تحت 134 آزادراه در شمال هالیوود.

(Genaro ملینا / لس آنجلس تایمز)

نقطه خود را در زیر 134 آزادراه در شمال هالیوود تا به حال مدت طولانی است که یک پناهگاه به دلیل کمی وجود دارد عابر پیاده پا ترافیک و او "کمی بیشتر نامرئی در اینجا," او گفت:.

"که بسیاری از مردم آنها در حال رفتن به حرکت می کند. آن را به سخت خواهد بود," او گفت که او خود را برداشت کوله پشتی به سر به اتوبوس و خانه جدید خود را.

"من فکر می کنم رسیدن به آن می گویند برای بهترین بهره را از افراد بی خانمان. "tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب