این شهرستان دانست coronavirus می تاخت و تاز خود farmworkers. چرا مقامات توقف آن ؟

به عنوان coronavirus موارد شروع به رشد در San Joaquin County در ماه ژوئن استاکتون شهردار مایکل Tubbs پیشنهاد ن

توسط MORVARIDEASIA در 4 مرداد 1399

به عنوان coronavirus موارد شروع به رشد در San Joaquin County در ماه ژوئن استاکتون شهردار مایکل Tubbs پیشنهاد نیاز شهروندان به پوشیدن ماسک در شهرستان خود را در مرکز دره حاصلخیز که در آن کشاورزی است که شاه و فقر فراگیر.

پاسخ او از دریافت این شهرستان خدمات اورژانس مدیر یکی از چهره های کلیدی در هماهنگی همه گیر پاسخ دلهرهآور و نگران کنندهای بود, او گفت:.

"ماندن در خط خود را" نوشته Shellie لیما در ژوئن 9 ایمیل به Tubbs به دست آمده توسط بار روز قبل از شهرستان مجاز کارت اتاق های هتل ها و اردوگاه های روز برای باز کردن. "من در برابر پیشنهاد, ماسک, فرمان برای استاکتون ... چرا ما مقامات منتخب احساس می کنید که آنها را درک پزشکی به انجام این کار؟"

Farmworkers take a break to eat breakfast while weeding a tomato field in French Camp, Calif.

Farmworkers استراحت به خوردن صبحانه در حالی که وجین گوجه فرنگی درست در اردوگاه کالیفرنیا.

(حداکثر ویتاکر / برای فردا)

تبلیغات

تبلیغات

هفته بعد San Joaquin است که پس از غرق COVID-19 مواردی که نظامی پزشکی تیم فرستاده شده به دو بیمارستان های محلی. تعداد تخت کمیاب و افزایش آمار کارگران مزرعه به خصوص سخت است.

هر چند شهرستان و ارقام می گویند حدود 31 درصد کل موارد در جامعه لاتین, برخی در خط مقدم تخمین می زنند که تا 70% موارد از های اخیر افزایش آمار که جمعیتی در یک منطقه که در آن آنها حدود 42 درصد از جمعیت با توجه به آمار و ارقام. کارشناسان معتقدند که در صورت رسمی شمارش در سراسر کشور ممکن است کم به دلیل تست مشکلات.

"شاید آنها فکر نمی کنم آن را جدی شاید افرادی که به احتمال زیاد نهفته نیست یک اولویت برای آنها و یا شاید آن را فقط یک عدم درک از علم" گفت: Tubbs شهرستان پاسخ. "ما به خاطر درمان آن مثل این بود اجتناب است. در آن بود."

Delfino Perez weeds a tomato field in French Camp

Delfino پرز علف های هرز گوجه فرنگی درست در اردوگاه کالیفرنیا.

(حداکثر ویتاکر / برای فردا)

در مصاحبه اخیر خود با بار لیما گفت که ارسال ایمیل از شهرستان به حساب تصادف بود و محتویات آن را نه منعکس کننده دیدگاه ها از دفتر او. اما او افزود که "بسیار تغییر کرده است" از آنجا که او آن را نوشت و اذعان شهرستان پاسخ "می تواند بهتر شود."

به رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom مفصل جمعه, دلایل بسیاری وجود دارد لاتین کارگران از جمله farmworkers که 93 درصد از کشاورزی دولت کارگران در حال تحمل فشار از کالیفرنیا موارد است. Farmworkers خاص اغلب در زندگی شلوغ مسکن های فضایی با خانواده های دیگر. بسیاری از در حال انتقال به سایت کار در بسته بندی, وانت, و آنها را از دسترسی به بهداشت و درمان از جمله تست و تجهیزات حفاظت شخصی. زمانی که آنها بیمار واقعیت از حقوق از دست رفته ممکن است آنها را به کار به هر حال افشای دیگران است.

تبلیغات

اما با توجه به طرفداران برای کشاورزی, کارکنان, coronavirus نیز ravaging لاتین farmworkers چرا که آنها مدت طولانی است که تحت درمان به عنوان یکبار مصرف نیروی کار در کالیفرنیا خطر جان خود را در امواج گرما و آفت کش ها-لادن زمینه برای کمک به قرار دادن مواد غذایی در جداول مردم. این بیماری همه گیر است تنها تکثير دم از محافظه کار سیاست فشارهای اقتصادی و تاریخی نابرابری است که از طریق مزارع کالیفرنیا داخلی, استان ها, آنها می گویند در نتیجه کمک دولت است که به نظر می رسد کمی بیش از حد, بیش از حد دیر است.

A caregiver wrangles children at a Head Start daycare center for the children of farmworkers in Stockton

مراقب نظارت جوانان در شروع به سر مرکز مراقبت روزانه برای کودکان farmworkers در استاکتون.

(حداکثر ویتاکر / برای فردا)

"این فقط هشدار دهنده گفت:" خوزه رودریگز رئیس جمهور از ال Concilio یک وکالت و خدمات سازمان اجرا می شود که از کودک-مراقبت از مراکز و مسکن مقرون به صرفه برای farmworkers. "این فقط ناامید کننده چگونه است وجود دارد یک حس فوریت بهداشت عمومی و یا ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی برای پیدا کردن چگونه این مردمی شدن آن و سپس سعی کنید به آن داشته باشد."

هر چند این ویروس زده دیگر مزرعه شهرستان مانند مونتری, San Joaquin و خارج از غرفه به عنوان یک محل که گریختم همه گیر اوایل اما استفاده از آن زمان به آماده شدن. از جمعه شهرستان پیشی گرفته 10,000 موارد و شمارش 110 مرگ و میر. بیش از 3,700 از آن موارد آمده اند در دو هفته گذشته.

San Joaquin سلامت عمومی افسر دکتر مگی پارک گفت: شهرستان مشغول به کار شده است برای محافظت از مزرعه کارگران از ماه مارس زمانی که گیلاس-فصل برداشت آغاز شده و کارگران مهاجر شروع به وارد اما "با وجود همه تلاش های ما هنوز هم برخی از شیوع بیماری. ... گاهی اوقات شما فقط نمی توانید کنترل کنید که."

Farmworkers و خانواده خود را در سن خواکین می گویند که آنها را دیده اند کمک کند تا کنون.

From left, siblings Carla, Samuel and Citlati Mendoza and their niece, Mila Gros

از چپ و خواهر و برادر و کارلا ساموئل و Citlati مندوزا و خواهر زاده میلا Gros, اویختن در خانه خود و در یک مهاجر مسکن مرکز در اردوگاه کالیفرنیا.

(حداکثر ویتاکر / برای فردا)

Citlali Mendoza, 18 در حال حاضر به زندگی با او کارگر پدر و مادر در یک پرتاب شده کم پیچیده از تنگ آپارتمان در نزدیکی زندان شهرستان است. هر سال خانواده صرف حدود نه سال در San Joaquin قبل از بازگشت به مکزیک برای ماه های باقی مانده.

مندوزا است که با شروع در مدستو Junior College پاییز امسال گفت که "بسیار نگران" درباره مادر و پدر هیت به خصوص به دلیل شرایط تنگ از آپارتمان خود را پیچیده است. او واحد است و چند صد فوت مربع پر شده با قاب چاپ قدیسین کاتولیک و یک شام آخر ساعت دیواری و به اشتراک گذاشته شده توسط شش نفر. اما او می گوید خانواده بدون دریافت کمک و یا اطلاعات از منابع دولت در مورد گسترش ویروس.

"این سخت است" او گفت:. "من واقعا می ترسم."

تبلیغات

Farmworkers weed a tomato field in French Camp, California.

در اوایل صبح ساعت farmworkers علف های هرز گوجه فرنگی درست در اردوگاه.

(حداکثر ویتاکر / برای فردا)

Eulogio گراندوس یک واسطه که استخدام farmworkers و قرارداد خدمه با مزارع محلی — مشترک ترتیب که برخی استدلال می کنند سپر تولید کنندگان از مسئولیتهای قانونی بودن مستقیم کارفرمایان اما که تولید کنندگان می گویند لازم است زیرا کار خود را نیازهای در نوسان است با این فصل است. گراندوس گفت که او تا پرداخت از جیب برای ماسک برای خدمه اش او هزینه $300 برای آخرین دسته از 100 ماسک. پسر عموی او بوده و دوخت پارچه آنهایی که برای او به تصویب.

"من باید کمک کند اما هیچ کس در حال انجام آن" گراندوس گفت: ایستاده در نزدیکی یک میدان سبز, گوجه فرنگی که در آن خدمه اش بود پاکسازی علف های هرز. "این است که مقدار زیادی از پول است."

گلوریا لوپز یکی دیگر از کار کارگزار گفت: کارفرما نیاز به اجتماعی فاصله و تا به حال دریافت هزاران نفر از ماسک از این شهرستان در این هفته. او برنامه ریزی شده بود در توزیع آنها را به عنوان به زودی به عنوان او آنها را دریافت. اما در این نزدیکی هست لوئیس Diaz, 19 گفت: کارفرمای خود متفاوت از لوپز نیست ارائه تجهیزات حفاظتی و او معتقد است باید وجود داشته باشد "کمک های بیشتر برای جامعه است."

Farmworkers weed a tomato field in French Camp

Farmworkers علف های هرز گوجه فرنگی درست در اردوگاه.

(حداکثر ویتاکر / برای فردا)

تیم Pelican بخش کشاورزی کمیسر متهم به کمک در مورد 3,580 مزارع پوشش 787,000 هکتار گفت: او بیش از حد نا امید کند سرعت پاسخ. او گفت که در حالی که این شهرستان در حال کار بر روی برنامه های از جمله تلفن همراه تست برای farmworkers و قرنطینه سایت برای کسانی که زندگی در شرایط شلوغ, آنها در حال حاضر در دسترس است.

"از نقطه نظر من من فکر می کنم برخی از اقدامات آمد کمی بیش از حد دیر" مرغ سقا گفت. "من فکر می کنم همه می دانستند این بود که به آمدن آن را فقط زمانی که."

Newsom جمعه اعلام کرد که دولت او مشغول به کار بود در یک برنامه برای قرنطینه مسکن برای farmworkers و پارک گفت که او مورد بحث آن را در تماس با مقامات وزارت امور خارجه روز شنبه برای اولین بار. Newsom همچنین وعده آموزش و پرورش برای کارفرمایان افزایش دسترسی به مرخصی استعلاجی و اجرای قوانین کار از جمله الزام کارفرمایان به گزارش شیوع بیماری.

رودریگز مدافع جامعه گفت: تست و ردیابی برای جامعه لاتین است یکی دیگر از مشکل است. بسیاری از ساکنان undocumented فاقد بیمه هستند و میترسند که به دنبال درمان می تواند منجر به اخراج او گفت:. سازمان خود را به تازگی مرتب با county وزارت بهداشت به صورت یک پاپ آپ تست سایت برای جامعه لاتین. او گفت: 300 نفر معلوم شد اما مردم در بخش بهداشت و درمان وارد با تنها 30 آزمون.

Four-year-old Valentina has her temperature checked as she arrives at a Head Start daycare center

چهار سال والنتینا تا متوسط بررسی می شود به عنوان او می رسد در شروع به سر مرکز مراقبت روزانه برای کودکان farmworkers در استاکتون.

(حداکثر ویتاکر / برای فردا)

تبلیغات

رودریگز مرتب برای یک روز دیگر از تست در یک Latino داستان های مواد غذایی. بیش از 600 نشان داد هر چند تنها 300 تست در دسترس بودند. رودریگز گفت که حدود 10 درصد از آزمون برگشتم مثبت اما او دوباره تاسف است که وزارت بهداشت نیست ، آزمایشگاه فرستاده نتایج به طور مستقیم به سازمان خود را برای به اشتراک گذاشتن با داوطلبان آزمون, او گفت:.

پارک گفت: این شهرستان همچنان به انجام قرارداد ردیابی است اما ضعف های شماره. در یکی از روزهای اخیر در این شهرستان تا به حال حدود 450 موارد مثبت گزارش شده او گفت:. هر یک از این موارد احتمالا در معرض چند نفر.

"آن را تقریبا می شود غیر ممکن است feat برای رسیدن به همه آنها," پارک گفت. او افزود که بسیاری از farmworkers گزارش که آنها بیکار هستند, ترس از ایجاد مشکل با کارفرمایان و آن را غیر ممکن است برای مشخص کردن شیوع بیماری.

Homeless men infected with Covid-19 recover in a recuperative care center for homeless infected with the coronavirus

بی خانمان مردان مبتلا به COVID-19 بازیابی در بهبودی مرکز مراقبت در انجیل ماموریت امداد و نجات در استاکتون.

(حداکثر ویتاکر / برای فردا)

San Joaquin را نظارت اپیدمیولوژی کلی رز گفت: دولت سیستم برای ردیابی همچنین باعث می شود آن را دشوار است به تعیین که چگونه بسیاری از farmworkers کاهش یافته است بیمار به دلیل آن ممکن است برخی از دست درگیر در کار کشاورزی. رانندگان کامیون او گفت: به عنوان مثال ممکن است کار بر روی مزارع اما می تواند به عنوان طبقه بندی شده حمل و نقل کارگران است. San Joaquin رسما شمارش تنها 102 coronavirus موارد نسبت داده شده به farmworkers با توجه به افزایش داده.

شهرستان و مقامات وزارت امور خارجه گفت: آنها در حال کار سخت برای اطمینان حاصل شود که San Joaquin و مشابه شهرستانهای دارای مواد و نیروی انسانی مورد نیاز برای رسیدگی به افزایش موارد است. برایان فرگوسن سخنگوی دفتر فرماندار از خدمات اورژانس گفت: دولت ارسال کرده است بیش از 600 ، 000 N95 ماسک به شهرستان ها همراه با بیش از 1.5 میلیون فولاد ماسک و لوازم دیگر. در سطح ایالت Feguson گفت که نزدیک به 12 میلیون ماسک های جراحی شده اند اختصاص داده شده به طور خاص برای کارگران کشاورزی.

لیما گفت: San Joaquin منتشر کرده است اطلاعات اسپانیایی و سایر زبان ها. شهرستان نیز گذشت از 1200 بهداشت کیت برای کارگران ضروری و مرغ سقا کشاورزی کمیسر گفت: آژانس توزیع 2,000 پارچه ماسک مهاجر تسهیلات مسکن همراه با حدود 500.000 ماسک ماسک به طور مستقیم به تولید کنندگان و کارفرمایان است.

Farmworkers take a break to eat breakfast while weeding a tomato field in French Camp

Farmworkers استراحت به خوردن صبحانه در حالی که وجین گوجه فرنگی درست در اردوگاه.

(حداکثر ویتاکر / برای فردا)

Juanita Ontiveros که شروع به کار برای farmworkers حقوق با Cesar Chavez دهه پیش گفت که او تعجب نیست که کمک کند بوده است می رسند. او اشاره می کند که farmworkers به مدت طولانی به حال به مبارزه با جنگ برای "حقوق اساسی بشر" مانند سایه و آب پاک. به تازگی او تحویل داده باندهای لاستیکی به میدان کارگران بودند که در تلاش برای ایجاد ماسک از مانده آبیاری پارچه, او گفت:, و انجام شده است زمینه بازرسی برای کمک به کارگران خود را درک حقوق اجتماعی فاصله و دیگر اقدامات حفاظتی.

Ontiveros گفت: دولت و شهرستان دولتها باید به آینده فکر می کنم وقتی که می آید به حفاظت از کالیفرنیا روستایی Latinos. گوجه فرنگی شروع به رسیدن او گفت: — نیاز به کارگران برای سوار شدن بر بزرگ برداشت در حالی که میوه ها به پایین کشیده کمربند برای مرتب سازی. او می خواهم برای دیدن ست سپر بین کارگران شبیه به آنچه که قرار داده شده در رستوران ها و فروشگاه های مواد غذایی.

تبلیغات

و او نگران است در مورد تعطیلی مهاجر اردوگاه در زمستان. برخی از کارگران مزرعه بازگشت به کشورهای خود در حالی که دیگران سعی کنید به خراش در زندگی موقت شرایط. Ontiveros گفت: دولت و استان ها باید در حفظ و مسکن در دسترس کارگران ضروری استدلال آن است که خطرناک به زور آنها را به سفر در طول بیماری همه گیر.

Gloria Lopez, 65, works in a tomato field in French Camp

گلوریا لوپز, 65, با این نسخهها کار در یک گوجه فرنگی درست در اردوگاه.

(حداکثر ویتاکر / برای فردا)

او گفت که نوع برنامه ریزی نیاز به "nitty ریگ دار" بینش از کسانی که تحت تاثیر قرار, اما farmworkers خود شده اند تا حد زیادی محروم از مکالمات مورد نیاز خود را.

"بسیاری از اوقات [دولت فکر می کند] زیرا آنها farmworkers, [دولت] می گویند چه چیزی برای آنها خوب است اما به ندرت از آنها بخواهید برای خود و پیشنهادات و ایده های" Ontiveros گفت.

برخی در استاکتون گفت: این شهرستان نیز بیش از حد آهسته کمک به بی خانمان جمعیت تا حد زیادی مردم از رنگ ارائه شده است که یک بحران رو به رشد در این منطقه قبل از همه گیر. هر چند برنامه دولت برای حرکت برخی آسیب پذیر unsheltered مردم به هتل ها و کمک ارائه 76 اتاق برای کسانی که در خطر ابتلا به این ویروس 71 افراد بی خانمان اند و آن را با توجه به رسمی شهرستان ارقام و ارسال آنها را به بیمارستان های محلی در برخی از موارد است. پارک گفت: این شهرستان در حال حاضر کار برای ایمن سازی اتاق های هتل ها برای افراد بی خانمان در حال انتظار برای نتایج آزمون.

Farmworkers weed a tomato field in French Camp,

Farmworkers علف های هرز گوجه فرنگی درست در اردوگاه.

(حداکثر ویتاکر / برای فردا)

اما طرفداران بی خانمان گفت: هیچ جایی برای unsheltered مردم برای رفتن اگر آنها مثبت هستند اما نمی نیاز به بستری شدن در بیمارستان و یا در حال بهبود به اندازه کافی به بازار عرضه می شود. یکی از اصلی شهر به بی خانمان ارائه دهندگان خدمات انجیل مرکز نجات ماموریت "شروع به پریدن کرد به مبارزه", گفت: رئیس عملیات افسر Britton کیمبال. کیمبال شخصا کمک به بازسازی دو ساختمان در حدود یک هفته به عنوان مراکز بازیابی برای COVID مثبت افراد بی خانمان تنها چنین تخت در شهرستان, او گفت:.

تا کنون حدود 50 تا مردم با استفاده از امکانات. کیمبال گفت که بدون آن, افراد بی خانمان با این ویروس می تواند مجبور به باقی ماندن در خیابان ها به طور بالقوه گسترش ویروس.

"شما فکر می کنم که از بخش دیدگاه این خواهد مغلوب ساختن پیشی جستن همه چیز اما به نظر نمی رسد به صورت" کیمبال گفت: به تازگی, به عنوان برخی از ویروس مثبت مشتریان نشسته در حیاط گرفتن در آفتاب. "وعده ساخته شد. آنها آهسته شده و در انجام آنها."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب