هزاران معترض اسرائیلی در تماس نتانیاهو به استعفا

اورشلیم (AP) — هزاران نفر از اسرائیلی ها در روز سه شنبه نشان داد در خارج از محل اقامت رسمی نخست وزیر بنیامین ن

توسط MORVARIDEASIA در 25 تیر 1399

اورشلیم (AP) — هزاران نفر از اسرائیلی ها در روز سه شنبه نشان داد در خارج از محل اقامت رسمی نخست وزیر بنیامین نتانیاهو خواستار بحرانزده رهبر به استعفا به عنوان او در یک دادگاه به اتهام فساد مالی و چنگ زدن با یک تعمیق coronavirus بحران است.

نتانیاهو دیده است و محبوبیت خود را رها در هفته های اخیر به عنوان او می آید انتقاد از یک سری جهات. شل-گره جنبش برگزار شد تعدادی از تظاهرات گفت که نتانیاهو نا مناسب به سرب در زمانی که او در دادگاه. دیگران گرفته اند به خیابان ها در اعتراض به وخیم تر شدن بحران اقتصادی ناشی از کوروناویروس.

داد و بیداد کن تظاهرات شنبه شب بود که رهبری مبارزه با فساد فعالان مراجعه به نتانیاهو به عنوان "جنایت وزیر." بسیاری برگزار شد و پوستر و گفت: "شما جدا هستند. ما در حال تغذیه کردن" و یا گفتن وجود دارد "به هیچ وجه" یک سیاستمدار تحت کیفرخواست می تواند نخست وزیر. تظاهرکنندگان هجوم سفارشات اجتماعی را حفظ فاصله مورد نیاز شعار شعار و منفجر شاخ در خارج از نتانیاهو صفحه اصلی.

به عنوان نشان دادن بود پایان وجود دارد را لغو کردند بین پلیس و برخی از معترضان.

نتانیاهو در حال حاضر در دادگاه برای یک سری از موارد که در آن او گفته دریافت اسراف هدیه از میلیاردر دوستان و داد و ستد نظارتی نعمت با رسانه های مقتدر برای مطلوب تر پوشش خود و خانواده اش. او را انکار می کند تخلف است و سرسختانه حاضر به مرحله شلاق را در رسانه ها و قوه قضائیه و اجرای قانون است که او می گوید: مشغول هستند در یک تعقیب و علیه او. نتانیاهو در دادگاه آغاز شد که در ماه مه برنامه ریزی شده است برای فردا.

رسوایی برجسته برجسته در سه جنگ سخت اسرائیل و مبارزات انتخاباتی در طی یک سال است. اما در میان ادامه بن بست و یک coronavirus بحران Benny Gantz و گابی اشکنازی دو نظامی بازنشسته ستاد که عهد به جای نتانیاهو تصمیم به پیوستن به رهبر دیرین به جای آن در یک دولت وحدت.

در حال حاضر منبع اصلی مخالفت با نتانیاهو در خیابان. روز دوشنبه پلیس پراکنده یک گروه از فعالان سیاسی که تا به حال راه اندازی چادر در خارج از اقامتگاه رسمی در مرکز اورشلیم.

در همان زمان نتانیاهو در مواجهه با موج رو به رشد نارضایتی خود از دست زدن به coronavirus بحران است. پس از دریافت ستایش گسترده برای سرعت آب بندی مرزهای اسرائیل در ماه مارس و تحمیل محدودیت های دیگر نتانیاهو اذعان کرد در هفته گذشته که او بازگشایی اقتصاد بیش از حد به سرعت.

این کشور در حال حاضر دچار یک افزایش شدید در coronavirus موارد و اقتصاد در تلاش است که نرخ بیکاری همچنان بالای 20 درصد. منتقدان او را متهم به رهبری یک پف کرده خارج-از-لمسی دولت و حرکت بیش از حد به آرامی به کمک تلاش اسرائیلی ها.

نتانیاهو وعده داده است یک "تور ایمنی" برای کمک به خود اشتغالی بیکار و کسب و کارهای کوچک شده است و برگزاری یک سری جلسات به اطمینان حاصل شود که وعده داده شده حق الزحمه به سرعت پرداخت می شود.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب