سه کالیفرنیا کلیساها سو Newsom بیش آواز بان

سه کلیسا در شمال کالیفرنیا را واصل طرح دعوی در دادگاه فدرال در مقابل رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom ادعا ممن

توسط MORVARIDEASIA در 27 تیر 1399

سه کلیسا در شمال کالیفرنیا را واصل طرح دعوی در دادگاه فدرال در مقابل رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom ادعا ممنوعیت آواز خواندن در مکان های عبادت — اجرا برای کمک به جلوگیری از گسترش این coronvirus — نقض 1 خود را اصلاح حقوق.

"آواز خواندن در کلیسا کتاب مقدس دستور" گفت: Kevin سبز کشیش Calvary Chapel در فورت براگ.

کلیساها مانند تمام امکانات را در دولت تلقی غیرضروری شد بسته در ماه مارس در میان فرماندار stay-at-home سفارشات در زمان شروع این بیماری همه گیر. اما به محدودیت ها کاسته شد و بیشتر بخش های اقتصاد بازگشایی خانه عبادت بودند مجاز به استقبال نمازگزاران در ابتدای ماه مارس ارائه آنها به رعایت بهداشت و پروتکل های ایمنی که محدود حضور و غیاب و در آن زمان دلسرد آواز.

از آن پس به عنوان ویروس رسید در سراسر کشور و Newsom تصویب یک دوم shutdown در خیلی از کالیفرنیا فرماندار بیشتر کوبیده خواهد شد در پایین قابل قبول فعالیت در کلیسا مشخص است که "مکان های عبادت باید ... قطع سرپوشیده آواز و مناجات فعالیت است."

تبلیغات

کت و شلوار واصل یکشنبه در ایالات متحده دادگاه منطقه در ردینگ تمرکز بر Newsom حمایت اخیر Black Lives Matter اعتراضات بسیاری که باعث مرگ جورج فلوید در حالی که در بازداشت پلیس مینیاپولیس. شاکیان سبز کلیسای همراه با Calvary Chapel در یوکیاه و رودخانه ای از زندگی کلیسا در اوروویل — می گویند فرماندار محافظت از معترضان آزادی بیان اما نه که از churchgoers.

"این تناقض" سبز گفت.

"او نبود singling کلیسا تا زمانی که به آن آواز چیزی که او گفت:" از فرماندار آخرین سفارشات صادر شده در 6 ژوئیه. "هنگامی که یک مرد است که متناقض من نمی توانم به او اعتقاد دارند و به همین دلیل ما در زمینه کت و شلوار."

تبلیغات

طرح دعوی در دادگاه استدلال می کند که Newsom است به طور خاص هدف قرار کلیساها به عنوان فضاهای که در آن آواز و شعار امکان پذیر نیست اما او نیست قرار داده شده همان محدودیت در مکان های دیگر که باز باقی می ماند مانند مراکز خرید کودک-مراکز مراقبت و تلویزیون و فیلم محل تولید.

"ممنوعیت آواز خواندن در کالیفرنیا, کلیساها است, خلاف قانون اساسی سوء استفاده از قدرت و انجام آن را به نام یک بیماری همه گیر است که نفرت" گفت: اردن Sekulow, یکی از شاکیان که پدر جی Sekulow, یک عضو از رئیس جمهور تهمت تیم حقوقی. "این ممنوعیت است که به وضوح هدف در دین است."

سوابق دادگاه استناد فرماندار را تایید اخیر Black Lives Matter تظاهرات به عنوان یک مثال از تناقض وقتی که می آید به آزادی بیان و جمعیت جمع آوری و اشاره کرد که "در حدود 5 ژوئن 2020, Newsom توییتی که معترضان حق اعتراض مسالمت آمیز,' نشان دادن حمایت بیشتر از تظاهرات توده."

ده ها هزار نفر شد در سراسر کالیفرنیا در اعتراض به مرگ فلوید و دیگر سیاه و سفید آمریکایی به دست پلیس بسیاری از آواز و مناجات با یکدیگر به عنوان آنها راهپیمایی در هفته های اخیر. برخی از تظاهرات حتی تبدیل به غول رقص احزاب است.

تبلیغات

چنین نابرابری باعث کت و شلوار که اشاره می کند که آواز است که بخشی جدایی ناپذیر از خدمات کلیسا.

"با توجه به صمیمانه برگزار شد باورهای دینی و دستورات مقدس شاکیان برگزاری هفتگی عبادت خدمات که شامل اشکال مختلف پرستش از جمله آواز خواندن نماز و تلاوت کتاب و خطبه موعظه توسط کشیش" سند متحده است.

دفتر والی نمی تواند بلافاصله نظر رسیده پنج شنبه. جدید ارشاد منتشر شده توسط California Department of Public Health, یادداشت که آواز در داخل خانه می تواند منجر به افزایش عفونت کروناویروس حتی زمانی که مناسب اجتماعی فاصله انجام شده است.

تبلیغات

محققان در مراکز فدرال کنترل و پیشگیری از بیماری پیدا کرده اند که این ویروس گسترش می یابد از طریق تنفسی ذرات معلق در هوا که می تواند شناور فراتر از شش فوت — فاصله توصیه می شود برای حفظ برای جلوگیری از گسترش این بیماری است. در حالی که آواز خواندن مردم اغلب تنفس عمیق تر از آنها به طور معمول خواهد استنشاق بیشتر از هوا در اطراف آنها بیشتر افزایش خطر ابتلا به عفونت.

طرح دعوی در دادگاه است که برای اولین بار ثبت شده توسط مکان عبادت در برابر Newsom. در ماه آوریل سه کالیفرنیای جنوبی کلیساها شکایت کرد Newsom و دیگر مقامات دولتی با این استدلال که stay-at-home سفارشات مجبور است که خود را بسته نقض 1st متمم حق آزادی دین و مونتاژ. بعد که ماه یک کلیسای پروتستان در لودی ظ مشابه طرح دعوی در دادگاه گفت که ممنوعیت تجمعات بر خلاف قانون اساسی بود.

در اواخر ماه ممکن است, اما تنها چند روز قبل از Newsom آرام محدودیت های است که اجازه خانه عبادت برای بازگشایی ایالات متحده 9th مدار دادگاه تجدید نظر تایید فرماندار ممنوعیت فرد در خدمات کلیسا.

"ما در حال خرید و فروش در اینجا با شدت مسری و اغلب بیماری کشنده است که برای آن وجود دارد در حال حاضر هیچ درمان شناخته شده است. در کلمات از عدالت رابرت جکسون, اگر '[c]ourt می کند خلق و خوی خود را doctrinaire منطق با کمی خرد عملی آن را تبدیل به قانون اساسی لایحه حقوق به خودکشی پیمان' " قضات نوشت: در یک تصمیم گیری تقسیم on May 22.

تبلیغات

نه Mendocino County — که در آن دو Calvary Chapel کلیساها قرار دارد — و نه Butte County, که در آن رودخانه ای از زندگی کلیسا در حال حاضر در دولت watchlist که شامل بیش از 30 شهرستانها رو تمدید محدودیت از دولت از جمله بسته شدن از داخل کلیسا.

اما در شب چهارشنبه Mendocino County, مقامات اعلام کرد اولین coronavirus مربوط به مرگ و گفت که به احتمال زیاد این شهرستان خواهد بود اضافه شده به لیست نظارت در 48 ساعت آینده. از آنجا که دکتر Noemi Doohan این شهرستان بهداشت عمومی افسر صادر شده تجدید نظر سفارش نیاز به اضافی خاموش کردن فعالیت های داخلی از جمله مکان های عبادت.

سبز نوشته شده توجه کنید در Calvary Chapel را در Facebook صفحه گفت: "با توجه به Mendocino County سفارشات Calvary Chapel فورت براگ خواهد بود تعلیق تمام جلسات عمومی را یک بار دیگر تا اطلاع ثانوی.

"ما را به زندگی می کنند جریان خدمات ما دوباره."tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب