سه چیز را برای امروز رایگان, جولای 23

نگاهی به یک استراحت از امروز کار به گسترش افق دید خود را و کشف جهان اطراف شما. سه برنامه های رایگان همه باید ب

توسط MORVARIDEASIA در 2 مرداد 1399

نگاهی به یک استراحت از امروز کار به گسترش افق دید خود را و کشف جهان اطراف شما. سه برنامه های رایگان همه باید به اندازه کافی غذا برای فکر است که شما نمی خواهد ذهن از دست رفته ناهار یا شام.

دنور پورتال: کلمات قدرت
چهار شنبه, جولای 23 ظهر
این دوسالانه از آمریکا راه اندازی خواهد شد جدید خود دنور پورتال (با Shared Studios) یک برنامه رایگان شامل هنرمندان از دنور مکزیکو سیتی و مونترال صحبت کردن در مورد چگونه خود را برای عمل هنری الهام و خروجی بوده است نهفته در این زمان روح از مرور این بیماری همه گیر در واکنش به ادامه مبارزه برای عدالت نژادی. دنور بروس Trujillo خواهد وزش یک پانل که شامل Ellxandra (مونترال) خراردو Ocejo Vallin (مکزیکو سیتی) و لولیتا (دنور). این دوسالانه خواهد بود در دنور در ماه سپتامبر 2021; در ضمن این پورتال ارائه خواهد شد در حال انجام برنامه نویسی. پیدا کردن اطلاعات بیشتر در مورد امروز اولین on Facebook.

در قلب از این موضوع: مسابقه ما اشکال ما واقعیت
چهار شنبه, جولای 23, ظهر تا 1:30 بعد از ظهر

پیوستن کارن مک نیل میلر رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت کلرادو بهداشت و درمان بنیاد برای یک بحث کاملا متفاوت با واقعیت Coloradans تجربه در سراسر کشور ریشه آن واقعیت و اثرات بر سلامت. او خواهید بود پیوست هری Budisidharta, مدیر اجرایی, آسیایی اقیانوس آرام مرکز توسعه; Janina Fariñas بنیانگذار La Cocina; لایحه Fulton بنیانگذار مدنی سایبان; ارنست خانه جونیور ارشد سیاست مدیر در کیستون سیاست Center; و دکتر رایان راس مدیر شهری رهبری بنیاد کلرادو. این کیکآف رایگان ماهانه سری است که اجرا خواهد شد از طریق نوامبر. ثبت نام در اینجا.

ماری جوانا معاملات در نزدیکی شما

رویاهای آینده: جامعه گفتگو با برنتون Weyi
چهار شنبه, جولای 23, 7 p. m.
یک هفته قبل از او شرکت میزبان از Untitled در هنر دنور, موزه انسان و قصه برنتون Weyi خواهد نسیم "رویاهای آینده" گفتگو با دکتر Apryl الکساندر استادیار در دانشکده های حرفه ای روانشناسی در دانشگاه دنور; خرد Amouzou از بنیانگذاران و مدیر توانمند جامعه دبیرستان; Stephen Brackett, کلرادو, موسیقی سفیر و عضو Flobots; دکتر آلن چن,یک مقام برجسته در سخنرانی دکترین و نظریه قانون دادگاه فدرال و عمومی-حقوق منافع و Adri نوریس دنور-بر اساس هنرمند و معلم است که ترکیبی از تاریخ و هنر و پژوهش به دانش آموزان خود را به یک درک عمیق تر از گذشته است. این برنامه رایگان خواهد بود که از نورمن راکول: تصور آزادی نمایشگاه در سد; پیدا کردن اطلاعات بیشتر در اینجا.

می دانم که از یک رویداد به صورت رایگان در سراسر شهر (یا روی اینترنت؟). ارسال اطلاعات به editorial@westword.com.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب