Infinite کاربران وحشت به عنوان برگ برنده دولت در نظر ممنوعیت برنامه

پارکر Pannell بیدار شد در روز پنج شنبه به یک کوره در رفته تماس از یکی از دوستان گفت که دیدگاه ها و دوست دارد د

توسط MORVARIDEASIA در 21 تیر 1399

پارکر Pannell بیدار شد در روز پنج شنبه به یک کوره در رفته تماس از یکی از دوستان گفت که دیدگاه ها و دوست دارد در Infinite بود ناگهان تنظیم مجدد به صفر است. 16 ساله که 2.1 میلیون پیروان در Infinite دست پاچه بلافاصله بررسی برنامه و شروع livestreaming به طرفداران خود است. شاید Pannell فکر این نشانه Infinite که قرار بود برای همیشه.

"من زندگی می کنند و فقط آنها گفتن" هی من مطمئن هستم که چه خبر است اما لطفا من را به نفع و follow me on Instagram و اشتراک به من YouTube" Pannell سی ان ان گفت کسب و کار. "همه بود 'Parker, من عاشق فیلم های خود را. من قصد دارم به شما را از دست ندهید.' هر کس در حالت وحشت."

Pannell همراه با دیگران در کوتاه-فرم پلت فرم های ویدئویی مشکوک ناپدید دوست دارد و مشاهده می شمارد تا به حال چیزی برای انجام با گزارش که Infinite می تواند در ایالات متحده ممنوع است stoked نگرانی در میان سازندگان این که ماه یا سال ساخت زیر می تواند برای هیچ چیز. "من می ترسم چون من قرار داده خیلی کار سخت را به این پلت فرم برای تقریبا دو سال در حال حاضر. بدیهی است که دشوار است برای دیدن است که باید گفت:" Pannell که به طور قابل توجهی کوچکتر موارد زیر در یوتیوب و Instagram.

ناپدید شدن نمایش ها در برنامه روز پنج شنبه معلوم می شود قطعی است که Infinite گفت: به نظر می رسد باعث شده اند "ترافیک بالاتر از حد نرمال بر روی سرور های ما در ویرجینیا باعث موقت اختلالاتی در سرویس."

اما بان کی مون همچنان به عنوان یک احتمال است. در این روز پس از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت نشانه آن بود که "به دنبال" ممنوعیت Infinite و دیگر چینی متعلق به سیستم عامل, نرم افزار منفجر شده را با یک مخلوط از ترس و فیلم های خنده دار در مورد پتانسیل عمل است. اضافه کردن سوخت به آتش هند اخیر تصمیم به ممنوعیت Infinite که در آن برخی از پلت فرم بالا stars live و همچنین به عنوان محبوب دیگر برنامه های چینی و گفت آنها در برخواهد داشت "تهدید به حاکمیت و تمامیت است." اما چند کارشناسان امنیتی شده اند محتاط تر در مورد آن ارزیابی شده است.

برخی از سازندگان در زمان این فرصت برای اطلاع رسانی به پیروان خود در مورد امکان ممنوعیت فیلمبرداری ویدئوها از خود شامل اخبار مقالات در موضوع, در حالی که دیگران ابراز شک و تردید است که یک حذف خواهد اتفاق می افتد در همه. "با توجه به برنامه های چینی در مردم تلفن همراه, من می توانم به شما اطمینان دهم که ایالات متحده را دریافت کنید این یکی راست بیش از حد لورا" وزیر امور خارجه مایک Pompeo گفته فاکس نیوز در اوایل این هفته. "من نمی خواهم به خارج در مقابل رئیس جمهور [دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن] اما آن چیزی است که ما به دنبال در."

اما درست به روح Infinite وجود دارد مقدار زیادی از کمدی ، در یک ویدئو مجموعه ای در برابر صدا از محبوب آتش مته صحنه در اتاق Infinite خالق تقلید دیگر تاثیرگذاران و کاربران در نظرات وحشت در مورد روز پنجشنبه قطعی و احتمالی بان کی مون در حالی که مایکل اسکات صدای فریاد می زند: "هر کس آرامش" در پس زمینه.

کاربران همچنین mused در مورد دلایل سیاسی برای ممنوعیت و یا برخوردی خشن روبرو سرگرم کننده در جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن. یکی خالق وانمود به تایپ یک نامه "به دولت و یا هر کسی که در تلاش برای ممنوعیت Infinite" درخواست آن را به اتفاق می افتد. مانند دیگران در او شناور این ایده که مغلوب ساختن پیشی جستن است و با توجه به این ممنوعیت به خاطر او است "mad" Infinite کاربران trolled رئیس جمهور در مبارزات انتخاباتی توسط رزرو بلیط به تجمع بدون قصد به رفتن.

در یک ویدیو با متن بر روی صفحه نمایش گفت: "من در تلاش برای متقاعد کردن تهمت به ما اجازه حفظ Infinite" یک خالق ایجاد یک دیوار آجری و پاک صورت خود را در نارنجی, Cheetos, اشاره آشکار به مغلوب ساختن پیشی جستن مرز دیوار و ادعا استفاده از تنر. این زیر نویس "لطفا آقای Cheeto مرد" با دعا دست از emoji.

با وجود این, جوک, ممنوعیت می تواند پیامدهای عمده ای برای پلت فرم سازندگان به خصوص کسانی که در حال تلاش برای تبدیل آن به یک حرفه ای پر سود از طریق حمایت محتوای معاملات فروش کالا و سایر منابع درآمد است. یکی Infinite ستاره کیگان Ousley گفت: تهدید تحریم است "ترسناک" است که آن را می سازد او را نگران آینده اش در رسانه های اجتماعی.

"من بیشتر از زندگی من به امن زیر را در رسانه های اجتماعی" گفت: 17 ساله Ousley اجرا می شود که یک Infinite حساب به نام @CallMeNotSoCarson با بیش از 400 ، 000 پیروان. "من امیدوارم که ما طول می کشد به در نظر گرفتن افرادی که در تولید محتوا در این برنامه به عنوان یک وسیله درآمد قبل از ساخت هر گونه بثورات تصمیم گیری برای ممنوعیت این برنامه است." Ousley را بدست آورده پول از هنرمندان برای استفاده از موسیقی خود را در Infinite ویدئوها. او نیز پرداخت می شود هنگامی که مردم دانلود برنامه های او ترویج در Infinite زیستی.

اگر Infinite بودند به ناپدید می شوند در ایالات متحده Ousley گفت که او امیدوار است که هواداران خود را به دنبال او به دیگر سیستم عامل های اجتماعی.

به عنوان یک اقدام احتیاطی برخی از تاثیرگذاران در حال حاضر تشویق طرفداران خود به دنبال آنها را در شبکه های اجتماعی از جمله Instagram, YouTube, Twitter و حتی ق. چند TikTokers خود را به روز کرده bios با "در مورد INFINITE بان — من در یوتیوب & INSTA" و یا "اگر تیک/توک می شود ممنوع من IG/توییتر [رسیدگی] نام."

کریستین Juhas که Infinite حساب کاربری @christines_snaps بیش از 3.4 میلیون پیروان گفت: اگر در واقع وجود دارد مسائل را با حریم خصوصی کاربر و اطلاعات محافظت می در برنامه او امیدوار است آن خواهد بود "خطاب و ثابت شده است."

"من دوست دارم به ادامه ساخت کمدی فیلم ها بر روی پلت فرم بدون هیچ گونه نگرانی برای من یا دیگران "حریم خصوصی" او گفت:. "من فکر می کنم این مهم است را به یک استراحت و خنده برای یک لحظه در طول چنین نامشخص و جدی در جهان است."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de