طوفان گرمسیری آرتور اینچ نزدیک به سواحل شرق ایالات متحده

میامی (AP) — توفان آرتور رشد شاخص و نزدیک به سواحل شرق ایالات متحده در روز یکشنبه بود و انتظار می رود برای تقو

توسط MORVARIDEASIA در 28 اردیبهشت 1399

میامی (AP) — توفان آرتور رشد شاخص و نزدیک به سواحل شرق ایالات متحده در روز یکشنبه بود و انتظار می رود برای تقویت آن را به عنوان شروع به تاثیر کارولینای شمالی بعد در روز.

آرتور تشکیل سواحل فلوریدا در روز شنبه آن را ششمین سال متوالی برای یک نام طوفان به توسعه قبل از رسمی ژوئن 1 شروع کومودو ،

ملی ایالات متحده آمریکا در مرکز طوفان در میامی با صدور یک طوفان گرمسیری هشدار برای کارولینای شمالی در بانک های خارجی در روز یکشنبه. در 8 a. m. EDT این طوفان مرکز واقع شده بود در حدود 355 مایل (571 کیلومتر) جنوب-جنوب غربی Cape Hatteras, North Carolina. آرتور بود بالا پایدار باد از 40 مایل در ساعت (65 kph) و در حال حرکت به سمت شمال-شمال شرق در 9 مایل در ساعت (حدود 14 kph).

پیش بینی می گویند آرتور خواهد ماند و دریایی فلوریدا و جورجیا و کارولینای جنوبی روز یکشنبه و پس از آن رویکرد ساحل کارولینای شمالی در روز دوشنبه که در آن آن را به 1 تا 3 اینچ از باران یکشنبه شب و دوشنبه.

طوفان گرمسیری هشدار صادر شده برای بخش هایی از کارولینای شمالی ساحل از گشت و گذار در شهر به اردک از جمله Pamlico و البمارل برای تلفن های موبایل.

خدمات ملی آب و هوا گفت: کارولینای شمالی شرقی باید آماده برای برخی از موضعی جاری شدن سیل و خطرناک دریایی شرایط در امتداد ساحل.

"جزئی آبگیری از موج طوفان ممکن است برای مناطق کم ارتفاع مجاور اقیانوس برای تلفن های موبایل و رودخانه ها با overwash از تپه های شنی و جاری شدن سیل از خواص و جاده ممکن است برای مکان های که در آن تپه ساختارهای ضعیف هستند" به طور عمده در شمال کیپ مواظب آب و خدمات روز یکشنبه گفت.

خطرناک ساحلی شرایط گشت و گذار و تبدیل جریان انتظار می رود به گسترش شمال از فلوریدا به mid-Atlantic states طی چند روز آینده.

در حالی که ممکن است یک جزء از گرم شدن آب و تغییر آب و هوا در دیگر قبل از ژوئن طوفان آرتور بیشتر از یک نیمه گرمسیری طوفان از سیستم سنتی به نام طوفان و آب آن را سردتر از آنچه معمولا مورد نیاز برای شکل گیری طوفان گفت: دانشگاه ایالتی کلرادو طوفان محقق فیل Klotzbach.

بسیاری از این خارج از فصل طوفان ضعیف هستند زودگذر آنهایی که هواشناسان می توانید ببینید در حال حاضر به دلیل ماهواره و تکنولوژی بهتر و شده اند از دست رفته در زمانهای گذشته Klotzbach گفت. مانند اکثر زودتر از معمول طوفان آرتور است به احتمال زیاد به دریایی باقی می ماند اما می تواند نسبتا نزدیک به کارولینای شمالی در سواحل دوشنبه Klotzbach گفت.

فصل طوفان رسما شروع می شود در تاریخ 1 ژوئن.

محلی پیش بینی در باهاما گفت: دوش درنگ بیش از این جزیره گرند باهاما و Abaco که هنوز در تلاش برای بازیابی پس از برخورد با یک دسته 5 طوفان سال گذشته است.

اما هیچ سیل گزارش شده است به عنوان افسردگی چرخش فقط غربی مجمع الجزایر است و انتظار می رود به اقیانوس باز به عنوان آن را تقویت می کند.

مقامات گفتند آنها آماده بودند برای تخلیه بیماران در حال حاضر قرار دارد در چادر در گرند باهاما پس از طوفان دوریان آسیب دیده این جزیره بیمارستان اما پیش بینی گفت: بخش عمده ای از رعد و برق در حال واقع در شمال و شرق افسردگی هستند و انتظار می رود تاثیر این منطقه است.

___

Danica کتو در San Juan, Puerto Rico, کمک به این گزارش

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب