مغلوب ساختن پیشی جستن اجازه می دهد تا نیویورک را به فدرال مسافران برنامه

آلبانی, n. y. (AP) — مغلوب ساختن پیشی جستن دولت روز پنجشنبه گفت که نیروهای جدید خواهد یک بار دیگر مجاز به ثبت

توسط MORVARIDEASIA در 3 مرداد 1399

آلبانی, n. y. (AP) — مغلوب ساختن پیشی جستن دولت روز پنجشنبه گفت که نیروهای جدید خواهد یک بار دیگر مجاز به ثبت نام و ثبت نام مجدد در جهانی ورود و فدرال دیگر برنامه های سفر پس از دولت در اوایل سال جاری اجازه دسترسی محدود به موتور خودرو ،

وزارت امنیت داخلی اعلام کرد که تا به حال برداشته ممنوعیت است که قدمت آن به ماه فوریه زمانی که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت بوت ساکنان دولت از برنامه های است که اجازه می دهد شماری از مسافران برای جلوگیری از طولانی خطوط امنیتی در مرز ایالات متحده.

دولت ذکر شده هنوز موجود دولت قانون است که اجازه می دهد تا مهاجران در کشور بدون مجوز قانونی به دست آوردن دولت راننده مجوز و محدودیت های فدرال دسترسی به سوابق دولت.

قوه مقننه در مارس اصلاح ارائه و مغلوب ساختن پیشی جستن دولت هم اکنون می توانید دسترسی به سوابق رانندگی افراد که تقاضا برای اعتماد مسافران برنامه است که تنها در دسترس برای ساکنان قانونی.

اعلام می آید در زمانی که مسافرت های بین المللی شده است به شدت محدود به دلیل همه گیر و تعدادی از کشورهای محروم ایالات متحده مسافران به دلیل بالا بودن تعداد موارد در کشور است.

رژیم صهیونیستی. اندرو کومو که ملاقات با مغلوب ساختن پیشی جستن در کاخ سفید به تلاش برای اجازه می دهد نیویورک دوباره به برنامه و راه اندازی مجدد واردات و صادرات وسایل نقلیه گفت: رفع حفاظت شده نیویورکی' حفظ حریم خصوصی در حالی که پرداختن فدرال نگرانی.

"من خوشحالم که این موضوع در نهایت حل و فصل شده است برای همه نیویورکی" او گفت:.

اما DHS بیانیه روز شنبه نشان می دهد هنوز هم مغلوب ساختن پیشی جستن دولت هنوز آن مسائل را با سیاست های دولت.

"با اینحال, محلی, نیویورک, قانون همچنان به حفظ مقررات است که تضعیف امنیت مردم آمریکا و ادعا به جرم اشتراک گذاری اطلاعات بین اجرای قانون اشخاص" وزیر چاد گرگ گفت.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب