مغلوب ساختن پیشی جستن, تیم, چشم, مدرسه, منابع مالی افزایش, بعدی, ویروس, کمک, لایحه

واشنگتن (AP) — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن فشار برای بازگشایی مدارس است که پیچیده توسط یک انشعاب د

توسط MORVARIDEASIA در 24 تیر 1399

واشنگتن (AP) — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن فشار برای بازگشایی مدارس است که پیچیده توسط یک انشعاب در صفوف خود را بیش از چگونه به آن را انجام دهد با برخی از مشاوران دفاع عظیم فدرال هزینه به دانشگاه به عنوان امن کنگره کامپایل بعدی COVID-19 امداد لایحه.

رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل R-Ky., روز دوشنبه گفت که تحصیل را یک اولویت در آینده بسته است. حزب دموکرات پیشنهاد شده $430 میلیارد آموزش و پرورش, طرح ثبات. اما رهبر جمهوریخواهان است گفت: چقدر کنگره مایل به صرف با احتیاط از بالا دلار outlays که اجرا خواهد شد به مقاومت از اوباما.

"ما نمی توانیم یک کشور عادی مگر اینکه بچه ها در مدرسه" مک کانل گفت: در بازدید بیمارستان در کنتاکی.

مغلوب ساختن پیشی جستن و وزیر آموزش و پرورش بتسی DeVos می خواهید مدارس و در حال اجرا در سقوط بخشی از یک تلاش گسترده توسط دولت به ادامه بازگشایی اقتصاد با وجود شکستن رکورد شماره جدید COVID موارد در چندین ایالت از جمله فلوریدا و کالیفرنیا و پراکنده در جوامع در سراسر کشور.

چگونه بهترین به ادامه تحصیل برای بحث است. هفته گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن و DeVos تمسخر در رویکرد ترکیبی در نظر گرفته شده توسط بسیاری از حوزه های قضایی — با دانش آموزان از حضور در مبهوت روز برای اطمینان اجتماعی فاصله. در آن زمان تهمت و تهدید به قطع کمک های مالی به مدارس است که نمی به طور کامل بازگشایی شده است. مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری است که انتظار می رود به انتشار به روز رسانی دستورالعمل های این هفته است.

مجلس نانسی پلوسی D-کالیفرنیا روز دوشنبه گفت که کنگره نیاز به نشان می دهد آمریکایی ها در این کشور را "قرار دادن کودکان برای اولین بار" با اطمینان به اندازه کافی پول به دانشگاه ها امن است. دموکرات ها در حال حاضر مورد تایید 100 میلیارد دلار برای آموزش و پرورش در عمل قهرمانان است که متوقف شده در سنا است.

"بدون منابع ما نباید حتی فکر کردن در مورد ارسال آنها را به بازگشت به مدرسه" پلوسی گفت: در MSNBC.

کنگره تنظیم شده است به رزومه هفته آینده که مجلس شروع به مذاکره بعدی بسته کمک. این خواهد بود پنجم در پاسخ به کروناویروس بیماری همه گیر. کنگره در حال حاضر مورد تایید خیره کننده 3 تریلیون دلار سهم پس از آغاز شیوع این بیماری در ایالات متحده در اوایل این سال است.

در هفته های اخیر شکاف پدید آمده در مغلوب ساختن پیشی جستن مدار با مشاوران هر دو در داخل و خارج از کاخ سفید دفاع قوی طرح برای کمک به دانشگاه باز این پاییز. آنها آن را به عنوان حیاتی به پا زدن شروع به اقتصاد و همچنین محبوب به طور بالقوه ارائه به شدت مورد نیاز سیاسی برنده شوید.

برخی از مغلوب ساختن پیشی جستن مشاوران خواست رئیس جمهور را پررنگ فشار به بازگشایی مدارس و حمایت از یک مقدار عظیم از پول — حتی به طور بالقوه بیش از اعتراض برخی از جمهوری خواهان کنگره با توجه به سه مبارزات انتخاباتی و مقامات کاخ سفید مجاز به صحبت علنی در مورد داخلی مذاکرات.

قوی و امن و روشمند بازگشایی این کشور مدارس, احتمال تحریک اقتصاد از مشاوران گفت: با آزاد کردن پدر و مادر کار به تمرکز به طور کامل در شغل خود.

اما کاخ سفید هنوز به نشان می دهد توانایی به سرعت کوه عظیم و موثر بسیج در طول بیماری همه گیر. کنگره در حال حاضر در کار قانون, امید به تصویب این بسته تا پایان ماه ژوئیه.

به جای تهمت است گرفتار در مسائل فرهنگی گفتن مشاوران که او می تواند رنگ دموکرات ها به عنوان مانع هر چند دموکرات ها در حال حاضر مورد تایید خود را در مدرسه لایحه بودجه در خانه در حالی که جمهوری خواهان در مجلس سنا در نظر گرفتن گام های بعدی. رییس جمهور در این mused در مورد تهدید بودجه از مدارس او معتقد است ترویج جناح چپ دستور کار و اتصال آن به دیگر پهلوها در جنگ فرهنگ ویژه خود دفاع آمریکا بناهای تاریخی, مقامات گفت.

مخلوط پیام از کاخ سفید تنها به پیچیده تر شدن مسیر پیش رو. Pelosi خانه در حال حاضر مورد تایید از 3 تریلیون قهرمانان عمل می کنند که همراه با بودجه مدرسه شامل پول به ساحل تا استانها و شهرستانها ارائه دور دیگری از پرداخت های مستقیم به آمریکایی ها و تقویت مراقبت های بهداشتی, تست درمان و لوازم. مک کانل می گوید که لایحه هرگز مورد تایید در سنا است. او چشم دوخته اند $1 تریلیون دلار بسته است.

جمهوری خواهان مجلس سنا در حال تمرکز بر ایجاد یک جدید مسئولیت سپر برای محافظت از ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی مدارس و کسب و کار است که بازگشایی, در این بیماری همه گیر از چه مک کانل خواستار یک "اپیدمی از پرونده های حقوقی" توسط کسانی که ادعا صدمات. مک کانل می گوید: پنج سال shield خواهد بود-مورخ دسامبر 2019.

مک کانل نیز با توجه به دور دیگری از پرداخت های مستقیم زیر سهم تا 1200 $در دولت فدرال شروع به ارسال به خانواده ها در بهار گذشته با اشاره به کمک است به خصوص مفید برای کسانی که درآمد کمتر از 40 ، 000 $در سال است.

اما دو طرف باقی می ماند و دور از هم در چند تا از این مسائل و به ویژه بیش از مزایای بیکاری. جمهوری خواهان در مخالفت با گسترش $600 هفتگی بیکاری افزایش است که منقضی می شود در پایان این ماه است. آنها می گویند آن را می پردازد و مردم را به ماندن در خانه به جای کار اما دموکرات ها می گویند بیکاری آمریکایی ها نیاز به پول اضافی.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن