انگلستان دانشمندان به نقصان صدها نفر با کروناویروس واکسن

لندن (AP) — دانشمندان در امپریال کالج لندن می گویند که آنها در حال immunizing صدها نفر از مردم با تجربی corona

توسط MORVARIDEASIA در 9 مرداد 1399

لندن (AP) — دانشمندان در امپریال کالج لندن می گویند که آنها در حال immunizing صدها نفر از مردم با تجربی coronavirus واکسن در اوایل دادگاه پس از دیدن هیچ نگرانی مشکلات ایمنی در تعداد واکسينه شده تا کنون.

دکتر رابین Shattock یک استاد در دانشگاه, آسوشیتدپرس گفت که او و همکارانش تا به حال فقط به پایان رسید بسیار آهسته و دشوار فرایند تست واکسن در یک دوز پایین در اولیه شرکت کنندگان خواهد بود و در حال حاضر گسترش محاکمه به حدود 300 نفر از جمله برخی از بیش از سن 75.

"آن را به خوبی تحمل می شود. وجود ندارد هر گونه عوارض جانبی" او گفت:, و اضافه کرد که هنوز خیلی زود در مطالعه است. Shattock که منجر واکسن تحقیقات در امپریال گفت که او امیدوار است به اندازه کافی اطلاعات ایمنی برای شروع inoculating چند هزار نفر در ماه اکتبر.

پس COVID-19 عفونت را به طور چشمگیری کاهش یافته در بریتانیا و آن را دشوار است برای تعیین اینکه آیا یا نه واکسن آثار Shattock گفت که او و همکارانش نیز به دنبال آزمایش واکسن خود را در جای دیگر.

"ما به دنبال با دقت بسیار در گیر در این شماره که در آن نقاط داغ هستند و صحبت کردن با همکاران است که باید از این امکانات برای انجام این نوع مطالعات," او گفت:.

شاهنشاهی واکسن با استفاده از مصنوعی رشته از کد ژنتیکی بر اساس این ویروس. پس از تزریق به عضلات بدن خود سلول ها دستور را کپی تند و تیز پروتئین در coronavirus. که باید به نوبه خود باعث یک واکنش سیستم ایمنی بدن به طوری که بدن می تواند به مبارزه با هر گونه آینده COVID-19 عفونت است.

در اوایل این هفته جهان بزرگترین coronavirus مطالعه واکسن آغاز شده در ایالات متحده برای اولین بار از 30,000 برنامه ریزی داوطلبان واکسینه شدن با عکس ایجاد شده توسط ایالات متحده موسسه ملی بهداشت و مدرن, Inc.

چندین واکسن ساخته شده توسط چین و بریتانیا آکسفورد دانشگاه های مختلف بر اساس واکسن فن آوری شروع کوچکتر نهایی مرحله آزمون در برزیل و دیگر سخت-آمار کشور در اوایل این ماه.

سازمان بهداشت جهانی گفته است چندین واکسن رویکردهای لازم برای COVID-19 اشاره کرد که به طور معمول میزان موفقیت واکسن توسعه حدود 10 ٪ است.

Shattock گفت متعددی وجود دارد که coronavirus واکسن در حال حاضر در مطالعات بالینی و او پیش بینی کرد که حداقل برخی از آنها ثابت می شود موثر است.

"ما باید 20 واکسن در آزمایشات بالینی (پس) ما می تواند بسیار با اعتماد به نفس است که حداقل دو نفر از کسانی که کار می کنند," او گفت:. "این واقعا بستگی دارد که چگونه قوی پاسخ ایمنی باید برای محافظت کند."

Shattock گفت که او خوش شاهنشاهی واکسن کار می کنند اما باید در انتظار داده های علمی از محاکمه.

"من فقط رفتن به نگه دارید من نفس و صبر کنید تا ببینید," او گفت:.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب