انگلستان Johnson, تهمت, بحث در مورد پتانسیل G-7 جلسه

لندن (AP) — نخست وزیر بوریس جانسون و رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در مورد احتمال جمعه

توسط MORVARIDEASIA در 9 خرداد 1399

لندن (AP) — نخست وزیر بوریس جانسون و رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در مورد احتمال جمعه در ملاقات با فرد در آینده G-7 جمع آوری در ایالات متحده آمریکا — یک جلسه به سوال نامیده می شود توسط جهانی COVID-19 بیماری همه گیر.

مغلوب ساختن پیشی جستن در هفته گذشته گفت: او با توجه به برگزاری جلسه ای در ایالات متحده با رهبران جهان اقتصادهای بزرگ بعد از همه. مغلوب ساختن پیشی جستن برنامه ریزی شده بود گروه هفت اجلاس ماه ژوئن 10-12 در کمپ دیوید عقب نشینی ریاست جمهوری در مریلند است.

سپس در ماه مارس او لغو نشست سالانه به دلیل همه گیر و گفت که رهبران خواهد صحبت با ویدئو کنفرانس به جای.

اعلام شد آخرین تلاش با مغلوب ساختن پیشی جستن به سیگنال به ملت است که اقتصاد ایالات متحده بازگشت تا به سرعت پس از خاموش شدن ناگهانی به معنای آهسته گسترش COVID-19.

جانسون خیابان داونینگ دفتر در بیانیه ای گفت جمعه که رهبران دو کشور همچنین در مورد اهمیت همکاری بین المللی به منظور توسعه یک واکسن جدید coronavirus به امید بازگرداندن برخی از حس ظاهر به امور جهانی.

جانسون دعوت مغلوب ساختن پیشی جستن به شرکت در جهانی واکسن اجلاس که بریتانیا میزبانی وب در 4 ژوئن.

رهبران دو کشور همچنین محکوم کرد چین قصد تحمیل امنیت ملی قانون در هنگ کنگ توانسته است آن را تضعیف دلار هنگ کنگ استقلال و "یک کشور دو سیستم" چارچوب است.

چین رسما تصویب یک طرح سهشنبه برای نوشتن یک امنیت ملی قانون برای هنگ کنگ که یاغی تجزیه طلبی براندازی و دخالت خارجی در نیمه خودمختار سرزمین است. منتقدان می گویند این حرکت که به شرح زیر ماه از اغلب خشونت آمیز تظاهرات در این شهر را به طور موثر برای پایان دادن به ارزش های اصلی است که مجموعه این مستعمره سابق بریتانیا جدا از بقیه از چین است.

___

دنبال AP همه گیر پوشش در http://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب