'محروم و کمبود بودجه روبرو': داخل کالیفرنیا شهرستان در سخت ترین ضربه COVID-19

در از 47 سال از ازدواج پدرو و پاتریشیا Luera هرگز از هم جدا شده است. حتی در حال حاضر در بیماری آنها با هم بودن

توسط MORVARIDEASIA در 7 مرداد 1399

در از 47 سال از ازدواج پدرو و پاتریشیا Luera هرگز از هم جدا شده است. حتی در حال حاضر در بیماری آنها با هم بودند.

این زن و شوهر تا به حال آزمایش مثبت برای COVID-19. آنها تب و ضعف و تلاش برای نفس کشیدن.

در جولای 2, یک روز پس از همسرش بوده است, بستری, 68 سال سن پدرو Luera راه می رفت به اتاق اورژانس ال سنترو مرکز پزشکی منطقه ای یکی از دو بیمارستان در خدمت Imperial County, روستایی و فقیر منطقه از حدود 180000 نفر است.

افزایش COVID-19 موارد قرار داده شده بود فشار در بیمارستان است. آن را در حال اجرا از هواکش و واحد مراقبت های ویژه تخت تقریبا هر روز مجبور به فرستادن بیماران به بیمارستان های دیگر.

تبلیغات

تبلیغات

به زودی Lueras خواهد بود در بهشت دره بیمارستان در شهرستان سان Diego متصل به دستگاه تنفس.

قبل از پدر او تسکین یافته و انتوبه Luera پسر پدرو جونیور ترغیب پدر خود را به چسبیدن به سختی.

"شما قوی است. هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی از چیزهایی که شما نیاز به انجام," او گفت. "شما در حال رفتن به بیرون آمدن از این. قوی باشد."

پدرش croaked کرد: "من قصد دارم به مبارزه."

Pedro Luera Jr., right, is shown with his family at his El Centro residence.

پدرو Luera جونیور راست نشان داده شده است با خانواده اش در ال سنترو اقامت. هر دو پدر و مادر او در بیمارستان بستری شد پس از عقد قرارداد COVID-19.

(Irfan Khan / لس آنجلس تایمز)

همه گیر آورده سطح بی سابقه ای از مشکلات برای ساکنان در یک شهرستان که در آن coronavirus به سختی احساس می کند مانند یک انتزاع. بالا بودن نرخ ابتلا به عفونت می تواند آن را احساس مانند تقریبا هر کس می داند و یا می داند از کسی که قرارداد COVID-19 یا از آن درگذشت.

تبلیغات

به عنوان بسیاری از کالیفرنیا آغاز می شود یک ثانیه تعطیلی بیش از همه گیر هیچ جای ضربه شده است به عنوان سخت به عنوان Imperial County است.

در دو هفته گذشته در این شهرستان به طور متوسط است 688.1 عفونت در هر 100000 نفر در مقایسه با لس آنجلس را 400.3. آن مرگ و مير است که بالاترین در کشور به طور متوسط 25.5 مرگ و میر در هر 100 ، 000 نفر — چهار برابر بیشتر از L. A. شهرستان است.

Imperial County شد و در حال حاضر در یک نقطه ضعف که همه گیر رسید.

برای سال شهرستان led دولت با بالاترین نرخ از دیابت و بیماری های قلبی و آسم بستری شدن در بیمارستان و چاقیبالا عوامل خطر است که افراد را مستعد ابتلا به ابتلا به COVID-19 و به شدت بیمار و یا می میرند.

"هنگامی که شما یک جمعیت با کسانی که در شرایط موجود و شما پرتاب COVID-19 در بالا از آن شما باید یک مشکل گفت:" توماس هندرسون مدیر اجرایی Imperial County جامعه پزشکی.

کارشناسان بهداشت می گویند دیگر عوامل کمک به گسترش این بیماری است. این شهرستان فاقد تماس با ردیاب. COVID-19 ننگ به رهبری برخی از ساکنان نه برای هشدار به دیگران از خود عفونت. گردهمایی نیز مشکل ساز شدند ساکنان سفر به و از کشورهای همسایه از جمله کسانی که در آریزونا.

این شهرستان را دو بیمارستان — ال سنترو مرکز پزشکی منطقه ای و پیشگامان یادبود بهداشت و درمان منطقه شد به طوری غرق خروش از موارد است که آنها مجبور به حرکت بیش از 500 نفر دیگر به بیمارستان کالیفرنیا.

دو هفته پیش هنگامی که ال سنترو مرکز پزشکی منطقه ای زد از تخت ICU, مدیر اجرایی, آدولف ادوارد گفت: "این وحشتناک است. من احساس درماندگی است."

همه گیر نیز به یک منطقه بود که هنوز در تلاش برای بهبود یافتن از آخرین رکود اقتصادی. حتی با یک بیماری همه گیر بر بسیاری از شهرستانهای آن نرخ بیکاری همچنان در بالاترین سطح در دولت, با توجه به وزارت توسعه اشتغال.

"این هیچ راز که قبل از این بیماری همه گیر از شهرستان بود و در نیاز مبرم به منابع است. COVID-19 فقط به همراه تشدید آن وضعیت است."

Janette Angulo, مدیر Imperial County عمومی وزارت بهداشت

تبلیغات

Manuel Espinoso, 65, waits for a job while sitting outside a doughnut shop on Pauline Avenue in Calexico.

مانوئل Espinoso و 65 منتظر یک کار در حالی که نشسته در خارج از فروشگاه doughnut در پائولین خیابان در کالکزیکو.

(Irfan Khan / لس آنجلس تایمز)

در اوایل ماه جولای در یک روز صبح در کالکزیکو مانوئل, Espinoso, 65, منتظر کار در نزدیکی یک فروشگاه doughnut. آبیاری installer زندگی می کند که در مخیکالی ٬ باخا کالیفرنیا, مکزیک رفته بود یک هفته بدون کار. کشاورزی شغل بودند خشک در این منطقه به دلیل همه گیر است.

در یک هفته خوب او می تواند کسب حدود 300 دلار برای کمک به مراقبت از خانواده خود را. اما به تازگی او یافت نشد هر کار حتی به عنوان برخی از جویندگان کار در مکزیک حاضر به عبور از مرز زیرا آنها ترس از تبدیل شدن به آلوده.

Espinoso تا به هر دلیلی برای نگرانی خود را. در ماه ژوئن او 42 سال دختر قدیمی ترین و شوهرش بیمار با COVID-19. او درگذشت.

"نبود چقدر من می تواند انجام دهد,", Espinoso گفت. "من نگرانی بیشتر در حال حاضر مورد دیگر من دو دختر و همسر من است. ... من نمی خواهم به آلوده کردن او."

حتی اگر او می یابد بسیار مورد نیاز او گفت: خطرات بالا هستند. کارگران اغلب کهنه با هم به وسایل نقلیه به عنوان آنها را از یک بخش خود را به دیگری. این وضعیت ندارد بهتر است در مکزیک گفت.

"در بسیاری از عفونت ها بیش از وجود دارد", Espinoso گفت.

اما او گفت که او هیچ چاره ای: او را به کار می کنند.

"شما رو به کار تا زمانی که شما می توانید. شما را به نگه داشتن کار", Espinoso گفت. "چه کاری می توانید انجام دهید زمانی که شما در حال انجام آن از ضرورت؟"

در نزدیکی رودی کیم, 60, فقط خود را باز کرد تخفیف فروشگاه Mi Manera.

تبلیغات

او با استفاده از یک برگ دمنده برای تمیز کردن پیاده رو و تبدیل در رادیو را با صدای بلند بازی موسیقی اسپانیایی خود را عمدتا لاتین مشتریان. نشانه نزدیک به جبهه به عنوان خوانده شده "ماسک خدمات."

کیم گفت که او از دست داده است بسیاری از کسب و کار به دلیل بیماری همه گیر. با خاموش کردن و تحمل کردن او می ترسید او ممکن است نیاز به بسته خود را به فروشگاه برای خوب است.

"این یک شبح, شهر," او گفت:. "برخی از روزها من باز تنها برای چهار ساعت است."

A street scene in Calexico.

یک خیابان در کالکزیکو.

(Irfan Khan / لس آنجلس تایمز)

کیم تا به حال به غیر روحانی کردن در مورد 12 نفر. او از دست رفته در حدود 5000 $در ماه آوریل زمانی که او نمی تواند باز کردن و فروش عید پاک کالا که در حال حاضر نشسته در ذخیره سازی. اما کسب و کار بد است یا نه, او هنوز هم به پرداخت حدود 8000 دلار در ماه اجاره.

"من بسیار نا امید," او گفت:. "من نمی توانیم این دیگر."

Amelia Gurrero stands in line for more than an hour to use a Bank of America ATM in Calexico.

آملیا Gurrero ایستاده در خط برای بیش از یک ساعت به استفاده از یک بانک در آمریکا خودپرداز در کالکزیکو.

(Irfan Khan / لس آنجلس تایمز)

نزدیکی بیش از 100 نفر از مردم ایستاده در صف انتظار برای بیرون کشیدن پول از خودپرداز به دلیل وجود چند بانک در سراسر. بسیاری تا به حال در زمینه بیکاری و برداشت پول برای اجاره.

یک بلوک دور در Selecto خدمات یک خط تشکیل شده برای یک میزبان از خدمات از جمله بیکاری و مالیات آماده است.

فرناندو فاستو 59 یک مخیکالی ٬ باخا کالیفرنیا ساکن با یک کارت سبز که مشغول به کار در ایالات متحده گفت که او وجود دارد را به فایل بیکاری اما نیاز به اثبات او پرداخت مالیات است.

تبلیغات

او گفت که شرکت او کار می کرد برای تعطیل در ماه مارس است. میدان کارگر تا به حال شده است قادر به پیدا کردن کار.

"من نیاز به پرداخت صورتحساب و اجاره," او گفت:.

Fernando Fausto, 59, a resident of Mexicali, waits at a private service agency to file for unemployment in Calexico.

فرناندو فاستو 59 ساکن Mexicali, منتظر در خصوصی آژانس خدمات به فایل بیکاری در کالکزیکو.

(Irfan Khan / لس آنجلس تایمز)

مرز آریزونا به شرق رودخانه شهرستان به شمال سن دیگو به غرب و مکزیک به سمت جنوب شهرستان امپریال, است, محاصره, کشاورزی, سوزش, سمی, گرد و غبار از Salton Sea و دود از ده ها عامل کارخانه در مکزیک است.

نیز وجود دارد آلودگی از هزاران نفر از اتومبیل ها و کامیون های تجاری معطل ماندن در مرز.

Emmanuel Vazquez squirts hand sanitizer into a woman's hand outside a private service agency in Calexico.

امانوئل وازکوئز راست باعث می شود مطمئن شوید که هر کس وارد خصوصی آژانس خدمات در کالکزیکو است با پوشیدن یک ماسک و دست خود می گیرد.

(Irfan Khan / لس آنجلس تایمز)

این کالکزیکو غرب بندر ورود به یکی از دو در شهرستان — سوم-شلوغ ترین سرزمین پورت در حالت پردازش مورد 20,000 عازم شمال وسایل نقلیه و 12,500 عبور عابر پیاده در هر روز با توجه به این منابع هوایی کالیفرنیا هیئت مدیره.

این منطقه دارای سطح بالایی از آلودگی هوا که منجر به یا تشدید شرایط تنفسی مانند آسم و برونشیت و بیماری انسدادی مزمن ریوی. همه کسانی که عوامل خطر ابتلا به یک بیماری است که می تواند ترک مردم احساس مانند آنها در حال غرق شدن در بدترین موارد است.

"ما مردم که فقیر هستند بیکار و افرادی که قادر به دریافت میوه های تازه و سبزیجات و به طوری که آنها در حال غذا خوردن بسیاری از مسائل است که آنها را چاق و دیابتی گفت:" ادوارد بیمارستان اجرایی است. "هنگامی که شما اضافه کردن تمام است که هم توانایی بدن برای مبارزه با عفونت کاهش می یابد."

خطاب به قانونگذاران در طول یک جلسه در ماه ژوئن Janette Angulo, مدیر Imperial County عمومی وزارت بهداشت گفت که اگر بود دردناک پوشش نقره در آن بود که همه گیر شد و جلب توجه به این منطقه مشکلات.

تبلیغات

"امپریال شهرستان مزمن, محروم, محروم و کمبود بودجه روبرو جامعه" او گفت:. "این هیچ راز که قبل از این بیماری همه گیر از شهرستان بود و در نیاز مبرم به منابع است. COVID-19 فقط به همراه تشدید آن وضعیت است."

Two women wearing masks enter the United States from Mexicali at the border crossing in Calexico.

دو زنان با پوشیدن ماسک وارد ایالات متحده از مخیکالی در عبور از مرز در کالکزیکو.

(Irfan Khan / لس آنجلس تایمز)

که بسیار قابل مشاهده بود در ماه مه هنگامی که COVID-19 موارد شروع به صعود. کارشناسان بهداشت می گویند گردهمایی های اجتماعی تا به حال منجر به افزایش است. اواخر که ماه مخیکالی بیمارستان شروع به نوبه خود COVID-19 بيمار دور وادار کردن شهروندان و دارندگان کارت سبز برای عبور از مرز به شهرستان امپریال.

هجوم شروع به پایمال کردن بیمارستان ها آنها را وادار به ایجاد ثبات و حمل و نقل COVID-19 بیماران خارج از منطقه است. بیش از 40 از آنها را به بهشت فرستاده دره بیمارستان ملی در شهر.

"آن استفاده می شود که همسر خود رفت و به بیمارستان و شما می توانید مراجعه کنید. در حال حاضر همه از دست رفته است."

جنیفر ساندرز مدیر خدمات اورژانس در دره بهشت در بیمارستان

Tents have been erected at El Centro Regional Medical Center to serve coronavirus patients.

چادر ساخته شده اند در ال سنترو مرکز پزشکی منطقه ای برای خدمت به کروناویروس مبتلا ،

(Irfan Khan / لس آنجلس تایمز)

در طول سه روز در اواسط ماه مه در بیمارستان دریافت حدود 20 نفر از شهرستان امپریال. بسیاری از آنها بدحال و نیاز به دو ماه از مراقبت.

"آن را مانند تماشای یک طوفان در آینده گفت:" پاتریشیا دابز یک پرستار مسئول در دره بهشت.

"این floodgate باز کرده بود" اضافه شده جنیفر ساندرز مدیر خدمات اورژانس در بیمارستان. "همه خیلی می ترسم."

بیمارستان خیلی شلوغ بود با بیمار نقل و انتقال که در زمان یک آمبولانس هلیکوپتر خواهد بود چرخش در بالا در یک الگوی برگزاری در حالی که یکی دیگر رها کردن یک بیمار است.

تبلیغات

هر دو ساعت و مقامات دولتی خواستار شدند برای نقل و انتقالات و مطمئن شوید نمودارها پزشکی دریافت شده است. حتی ساکنان خواستار شد چرا درخواست وجود دارد بنابراین بسیاری از فرود هلیکوپتر.

An ambulance helicopter lands at El Centro Regional Medical Center to pick up a patient.

آمبولانس هلیکوپتر اراضی در ال سنترو مرکز پزشکی منطقه ای را انتخاب کنید تا یک بیمار است.

(Irfan Khan / لس آنجلس تایمز)

ساندرز گفت: از آنجا که بیمارستان ملاقاتها بودند اجازه آنها استفاده قرص به اجازه خانواده FaceTime هر یک از دیگر.

"این قلب غم انگیز است که می دانیم که یکی از اعضای خانواده می تواند به بیمارستان برود و خداحافظی به خانواده خود را و ببینید که آنها را دوباره برای یک ماه," او گفت:.

در چهارم ژوئیه ساندرز هم یکی دیگر از تماس برای کمک به از ال سنترو مرکز پزشکی منطقه ای. The Imperial County بیمارستان نیاز به انتقال بیماران. که شامل یک زن و شوهر — به Lueras.

ساندرز در حال حاضر دیده می شود COVID-19 توانایی خانواده جداگانه; یک مرد به خانواده پراکنده در بیمارستان در سراسر کالیفرنیا. حتی کارکنان بیمارستان شده بود دور از خانواده خود را.

"آن استفاده می شود که همسر خود رفت و به بیمارستان و شما می توانید بازدید," او گفت:. "در حال حاضر همه از دست رفته است."

اگر بیمارستان می تواند نگه داشتن Lueras آنها خواهد پرش در فرصتی.

Nurse Kyah Paschall checks on coronavirus patient Patricia Luera at Paradise Valley Hospital in National City.

پرستار Kyah Paschall چک در coronavirus بیمار پاتریشیا Luera, 64 بود که متصل به ونتیلاتور در دره بهشت در بیمارستان ملی شهر.

(Irfan Khan / لس آنجلس تایمز)

در جولای 5, Lueras وارد توسط هلیکوپتر. آنها قرار داده شده در ICU فقط یک اتاق جدا از یک دیگر تسکین یافته و متصل به هواکش.

تبلیغات

پدرو جونیور شمارش خود را خوش شانس. در اوایل ماه ژوئن 37 ساله صاحب رستوران در ال سنترو گفت که او تا به حال شده است شما با COVID-19.

او قرنطینه خود را در یک اتاق مهمان در خانه برای تقریبا یک ماه. او همچنین گفت: پدر و مادرش به دیدار نیست. او گفت: او آزمایش شش بار تا زمانی که یکی نشان داد او تا به حال بیماری های عفونی.

همسرش, cum on pussy, روسی, 37 کردم تست شده در ژوئن 22. در آن زمان حدود 16 روز برای او به نتايج مثبت است. خود را با 8 و 7 ساله فرزندان و 4 ماهه دختر نشان داده اند و نه علائم آلوده شدن.

پدرو جونیور گفت: او می خواهم به جای پدر و مادرش سالم و در خانه است. اما دانستن این است که خود پدر و مادر با هم بودند حداقل به ارمغان آورد برخی از آرامش ذهن.

در جولای 17, مادر او بود نقل مکان کرد و از ICU. پدر او باقی می ماند بر روی دستگاه تنفس مصنوعی.

آن لحظه تلخ و شیرین برای پدرو جونیور اگر مادرش بود بهتر وجود دارد از دیگر عوارض او در حال حاضر مجبور به مراقبت از. و پدر او هنوز بیمار است.

او گفت: او همچنان امیدوار است که آنها را هر دو را بهبودی کامل: "من دعا کردن برای آن."tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب