ما عوامل با استفاده از گاز, فلش چتری برای روشن شدن پورتلند معترضان

پرتلند سنگ (AP) — یک کیسه حاوی لود تفنگ مجلات و کوکتل مولوتف پیدا شد در یک پارک در نزدیکی جایی که اعتراضات آغا

توسط MORVARIDEASIA در 6 مرداد 1399

پرتلند سنگ (AP) — یک کیسه حاوی لود تفنگ مجلات و کوکتل مولوتف پیدا شد در یک پارک در نزدیکی جایی که اعتراضات آغاز شد به مدت دو ماه در پورتلند اورگان پس از مرگ جورج فلوید, پلیس گفت:.

یک عکس از آیتم های به اشتراک گذاشته شده در یک صدای جیر جیر از پلیس اواخر روز شنبه گفت: کسی که با اشاره کیسه به افسران در Lownsdale مربع پارک اواخر یکشنبه. هیچ اطلاعات بیشتر بلافاصله منتشر شد.

کشف آمد تنها چند ساعت بعد دو نفر دستگیر شدند گزارش زیر که یک گلوله شلیک شد و در همان پارک. افسران در پاسخ فقط قبل از 7:30 p. m. یک فرد معتقد به گلوله قربانی وارد بعد در یک بیمارستان از طریق یک وسیله نقلیه خصوصی با غیر تهدید کننده زندگی جراحات کشته شده است.

آن روشن نیست اگر هم حادثه شد متصل به تظاهرات.

پورتلند شاهد تظاهرات شبانه پس از فلوید کشته شد در مینیاپولیس است. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او فرستاده می شود ماموران فدرال به پورتلند برای توقف ناآرامی اما دولت و مقامات محلی گفت: آنها در حال ساخت وضعیت بدتر است.

اعتراض اواخر روز شنبه آغاز شده و مسالمت آمیز اما تشدید اوایل روز دوشنبه. ایالات متحده عوامل اعلام غیر قانونی مجمع و مستقر چند دور از آنچه در ظاهر به گاز اشک آور فلش چتری و فلفل توپ از دادگاه فدرال در مرکز شهر پورتلند.

برخی از معترضان با صعود بیش از نرده ها در اطراف دادگاه, در حالی که دیگران به ضرب گلوله آتش بازی در حصار و پیش بینی چراغ در ساختمان است.

فقط بعد از ساعت 1 صبح فدرال ماموران مواجه معترضان در خیابان و کار برای روشن شدن این منطقه است. چند نفر دیده می شد که بازداشت شده اما مشخص نیست که چگونه بسیاری ممکن است دستگیر شده اند. اجرای قانون مستقر گاز بیشتر و کمتر کشنده مهمات و تشکیل یک خط به عقب راندن تظاهرکنندگان. بسیاری از پراکنده اما چند معترضان باقی مانده حدود 2 صبح

مشابه صحنه بازی کرده بود از شب قبل.

مقامات اعلام کرده بود یک شورش در اوایل صبح روز یکشنبه. معترضان نقض حصار اطراف شهر فدرال دادگاه ساختمان که در آن ایالات متحده عوامل مستقر شده اند. معترضان همچنان در خیابانها گذشته 2:30 صبح تشکیل خطوط عبور از تقاطع ها و نگه داشتن موقت سپر به عنوان پلیس گشت و بسته بلوک های مجاور این منطقه است. پورتلند پلیس می گویند که آنها بازداشت شش نفر.

در ساعت منجر به شورش اعلامیه هزاران نفر از مردم در راهپیمایی, از طریق بخش هایی از این شهر است. معترضان متوقف شده خارج از مرکز شهر هتل که در آن ماموران فدرال ماندن شعار "فدرال به خانه" و فریاد به نام از افراد کشته شده توسط پلیس.

در طول تظاهرات جمعه شب ماموران فدرال بارها و بارها شلیک گاز اشک آور به شکستن rowdy تظاهرات که در ادامه به اوایل صبح شنبه. مقامات می گویند که شش فدرال افسران مجروح شدند و یک نفر دستگیر شد.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب