USC برای حذف John Wayne نمایشگاه پس از تظاهرات دانشجویی بیش نژادپرستانه نظرات این بازیگر ساخته شده در دهه های پیش

USC مدرسه هنرهای سینمایی حذف خواهد شد یک نمایشگاه اختصاص داده شده به جان وین پس از دانش آموزان به نام برای حذف

توسط MORVARIDEASIA در 21 تیر 1399

USC مدرسه هنرهای سینمایی حذف خواهد شد یک نمایشگاه اختصاص داده شده به جان وین پس از دانش آموزان به نام برای حذف آن در سال گذشته به دلیل نژادپرستانه نظرات اواخر بازیگر ساخته شده در سال 1971 Playboy magazine, مصاحبه, مدرسه جمعه اعلام کرد.

با استناد به یک فشار به ترویج "ضد نژادپرستانه فرهنگی ارزش" اوان هیوز, دستیار دین از تنوع و شمول اعلام کرد تغییر در نامه ای به جامعه است.

"گفتگو در مورد نژادپرستی نظاممند در ما نهادهای فرهنگی به همراه اخیر جهانی قیام مدنی توسط Black Lives Matter جنبش نیاز دارد که از نظر ما نقش مدرسه ما می توانید به عنوان یک تغییر ساز در ترویج زاد نژادپرستی ارزش های فرهنگی و تجربه" هیوز در بیانیه ای گفت:. "این تصمیم گرفته شده است که وین نمایشگاه حذف خواهد شد."

در ماه دسامبر این مدرسه گفت: آن را نمی خواهد حذف این نمایشگاه و به جای ایجاد یک فضای کاوش در غرب آمریکا با توجه روزانه Trojan. چند ماه قبل از, دانش آموزان اعتراض Wayne نمایشگاه بیان کرد که با نگه داشتن آن مدرسه بود "صحه سفید برتری."

تبلیغات

این تظاهرات به درخواست پس از نظرات وین ساخته شده در Playboy مصاحبه مطرح است. بازیگر محبوب ساخته متعصب اظهارات برابر مردم بومی آمریکایی ها و جامعه تجاوز.

"من اعتقاد دارم که در برتری تا زمانی که سیاه پوستان در حال تحصیل به یک نقطه از مسئولیت او گفت:" در مصاحبه. "من باور نمی کنم در دادن مقام و موقعیت رهبری و قضاوت به غیر مسئولانه مردم است."

او بعدها گفت که اگر چه او نمی پوشی برده داری "من اصلا احساس گناه در مورد این واقعیت است که پنج یا 10 نسل پیش این مردم برده بودند."

او همچنین احساس ندامت در مورد انقیاد از بومیان آمریکایی است.

تبلیغات

"من احساس نمی کردیم اشتباه در مصرف این کشور بزرگ را از خود دور," او گفت:. "وجود دارد تعداد زیادی از افرادی که مورد نیاز زمین های جدید و سرخپوستان بودند خودخواهانه تلاش برای نگه داشتن آن را برای خود."

در ژوئن 26, اورنج کانتی حزب دموکرات گذشت اضطراری قطعنامه خواستار دوباره نامگذاری جان وین در فرودگاه سانتا آنا و محکوم Wayne به اظهارات. این فرودگاه شد و پس از او در سال 1979.

این تصمیم در USC می آید فقط یک ماه پس از دانشگاه حذف نام پنجمین رئیس جمهور روفوس فون KleinSmid یک اصلاح نژاد رهبر از یکی از برجسته ساختمان در محوطه دانشگاه. رئیس جمهور کارول Folt گفت: فون KleinSmid باورهای شد "مستقیم در تقابل با USC تنوع فرهنگی در جامعه و ماموریت ما از تنوع و شمول است."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن