شهرستان ونتورا میله می تواند بازگشایی در خارج از منزل اگر آنها در خدمت مواد غذایی مقامات می گویند

میله های لبنی و کسب و کارهای دیگر مجاز به فروش مشروبات الکلی داده شد چراغ سبز جمعه به بازگشایی برخی از خدمات ف

توسط MORVARIDEASIA در 31 تیر 1399

میله های لبنی و کسب و کارهای دیگر مجاز به فروش مشروبات الکلی داده شد چراغ سبز جمعه به بازگشایی برخی از خدمات فضای باز در شهرستان ونتورا.

دستور صادر شده توسط بخش سلامت افسر رابرت لوین کاسته محدودیت های داده شده در جولای 2 که تعطیل عملیات در محلی بدون امکانات رستوران مجوز.

شهرستان سفارش جدید — که به اثر رفت پنج شنبه اما اعلام کرد تا روز بعد — اجازه می دهد تا بارها و کارخانه های لبنی برای باز کردن, هوای آزاد, خدمات اگر آنها در خدمت وعده های غذایی به عنوان به خوبی. الکل تنها می تواند به فروش می رسد در همان معامله را به عنوان یک وعده غذایی به انتشار اخبار متحده است.

مقامات همچنین گفت که از wineries و شراب مزه کردن اتاق می تواند باز کردن, هوای آزاد, عملیات, حتی اگر آنها نمی خدمت به مواد غذایی است.

تبلیغات

فعلی داخلی-سرویس محدودیت ها در جای خود قرار داده و در اواخر ماه ژوئن باقی مانده برای هر دو رستوران ها و کافه ها. مقامات محلی خواسته اند آن دسته از امکانات به تشویق بایگانی اطلاعات و ارائه خدمات در هر زمان ممکن است.

شهرستان ونتورا آخرین سفارش است که محدود تر از مقررات دولت همچنین آمده است که تنها اعضای همان خانواده ممکن است با هم در یک جدول و حداکثر زمان یک حامی ممکن است در محل است که بیش از یک ساعت و 30 دقیقه.

نظم همچنین آمده است که امکانات باید بسته از 10 شب تا 5 صبح

تبلیغات

از جمعه این شهرستان گزارش شده بود 5,192 موارد و 57 coronavirus مربوط به مرگ و میر.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب