ویتنام ممنوعیت حیات وحش واردات در میان بازارهای جدید بهداشت و درمان ترس

هانوی ویتنام (AP) — ویتنام جمعه اعلام کرد که آن را منع حیات وحش واردات و خواهد دید از حیات وحش بازارهای در پاس

توسط MORVARIDEASIA در 4 مرداد 1399

هانوی ویتنام (AP) — ویتنام جمعه اعلام کرد که آن را منع حیات وحش واردات و خواهد دید از حیات وحش بازارهای در پاسخ به نگرانی های تازه در مورد تهدید از بیماری های است که می تواند پرش از حیوانات به انسان, مانند ویروس است که باعث COVID-19.

سفارش امضا شده توسط نخست وزیر Nguyen Xuan Phuc در روز پنج شنبه ممنوعیت واردات تمام حیوانات وحشی زنده یا مرده و شامل تخم و لارو. همچنین شایستگی مجازات های سخت برای جرائم مربوط به تجارت در حیات وحش است.

ویتنام بوده و یک مقصد محبوب برای حیات وحش محصولات — اغلب از گونه های در معرض خطر — استفاده می شود که در طب سنتی و یا در تهیه غذاهای عجیب و غریب. این حرکت خواستار افزایش نظارت از خطرات بهداشتی از حیات وحش تجارت به عنوان جهان می پردازد جدید کروناویروس است که فکر را به شروع به پریدن کرد از حیوانات به انسان است.

"وجود حیات وحش بازارهای در بسیاری از نقاط شده است یک مشکل بزرگ در ویتنام برای مدت زمان طولانی" گفت: Phuong Tham, کشور, مدیر برای جامعه انسانی بین المللی ویتنام است.

"این ژیان اشتها برای حیات وحش است که به خطر انداختن نه فقط این گونه بقای اما به عنوان ما را دیده اند با کروناویروس شیوع آن است که به خطر انداختن زندگی مردم بیش از حد. بنابراین این ممنوعیت نمی تواند به زودی به اندازه کافی" Tham گفت.

تدابیر جدید شامل توصیه هایی است که حفاظت شده است برای سال ها از جمله ترک خوردگی در بازارهای داخلی گفت: Steve Galster مدیر Freeland یک گروه کار بر روی پایان دادن به حیات وحش تجارت است.

"COVID-19 بالا با موضوع حیات وحش تجارت پس ویتنامی قانونگذاران درگیر با این موضوع در چند ماه گذشته و با کمک فشار بخشنامه جلو," او گفت:.

بخشنامه کامل نیست به عنوان آن هنوز هم استثنا است که اجازه خواهد داد که برخی از تجارت حیوانات وحشی به ادامه اما این یک شروع خوب است و می تواند امیدوارم قوی تر ساخته شده در طول زمان Galster گفت.

___ آسوشیتد پرس روزنامه نگار Tassanee Vejpongsa در بانکوک, تایلند, کمک به این گزارش.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب