ویروس آزمون بیمارستان ها در جیب از ما به عنوان برخی از کشورهای بازگشایی

SILVER SPRING, Md. (AP) — از یک بیمارستان در لبه ملت ناواهو به حومه پایتخت کشور خط مقدم پزشکی کارگران در coron

توسط MORVARIDEASIA در 25 اردیبهشت 1399

SILVER SPRING, Md. (AP) — از یک بیمارستان در لبه ملت ناواهو به حومه پایتخت کشور خط مقدم پزشکی کارگران در coronavirus نقاط داغ در حال تلاش برای نگه دارید تا با یک خرد کردن بار از بیماران در حالی که مستند محدودیت های در حال بلند کردن اجسام در بسیاری از نقاط دیگر آمریکا

فرمانداران شروع به آرامی بازگشایی برخی از بخش از اقتصاد محلی با اشاره به شواهدی وجود دارد که تعدادی از COVID-19 کشته و جدید بستری شدن در بیمارستان در حال اوج و یا شروع به عقب رفتن در کشورهای خود را. اما دولت خلاف کاران پنج شنبه هشدار داد که ایالات متحده در چهره آن "تاریکترین زمستان در تاریخ مدرن" مگر اینکه رهبران عمل قاطعانه برای جلوگیری از جهش ویروس.

در حالی که بسیاری از دولت و مقامات محلی دیدن متوسط نشانه هایی از پیشرفت در گیر مبارزه شیوع کروناویروس در حال تست بهداشت عمومی شبکه در جیب آمریکا

یکی از کسانی که در حومه واشنگتن سر از یک سیستم بیمارستان در مریلند Prince george's County, اکثریت جامعه سیاه و سفید هم مرز با پایتخت کشور گفت: منطقه ويژه هستند "در حال ترکیدن در درزهای." در ضمن حقوق مدنی گروه طرح دعوی در دادگاه ادعا کرد که این شهرستان از زندان موفق به متوقف کردن یک "غیر قابل کنترل" شیوع کروناویروس و جدا آلوده زندانیان در سلول های با دیوار پوشیده شده از طریق مدفوع دفع مخاط و خون.

"من می گویند ما کانون کانون" گفت: دکتر جوزف رایت مدیر عامل موقت از دانشگاه مریلند سرمایه منطقه بهداشت و درمان.

بیمارستان در گالوپ, New Mexico در مقابل خطوط سنگ زنی شیوع در ملت ناواهو که به تازگی درخواست 10 روز مستند در این شهر با پلیس راه اندازی موانع برای تضعیف غیر اضطراری خرید.

کارکنان پزشکی در هفته گذشته صحنه تظاهرات به شکایت از ناکافی نیروی انسانی و اصرار مدیر عامل Rehoboth McKinley مسیحی بیمارستان به استعفا. خروج آخرین هفته از بیمارستان ریه متخصص محدود کرده است توانایی خود را برای درمان COVID-19 بيمار به مردم با علائم حاد تنفسی در حال انتقال به آلبوکرک امکانات حدود دو ساعت دور. حدود 17 پرستاران قطع شد از بیمارستان نیروی کار در ماه مارس حداقل 32 کارکنان باید آزمایش مثبت برای این ویروس و از آن مراقبت ويژه در ظرفیت.

"عصای من است که از لحاظ جسمی خسته احساسی خسته شده و از آنها رنج می برند از اخلاقی جراحت" گفت: Felicia, Adams, بیمارستان ارشد پرستاری افسر.

در ضمن در واشنگتن دکتر ریک روشن واکسن متخصص که او مدعی شد سرنگون از بالا-سطح علمی پست پس از هشدار مغلوب ساختن پیشی جستن دولت برای آماده شدن برای این بیماری همه گیر گفت: کنگره پانل که آمریکا فاقد یک برنامه ریزی برای تولید و توزیع یک coronavirus واکسن هنگامی که آن را در دسترس می شود.

خواسته قانونگذاران اگر کنگره باید نگران روشن که عینک محافظ و ماسک در حالی که شهادت پاسخ داد: "کاملا."

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز پنج شنبه را رد کرد و روشن در یک صدای جیر جیر به عنوان "یک کارمند ناراضی." کاخ سفید راه اندازی کرده است آنچه در آن خواستار "عملیات با سرعت پیچ و تاب" به سرعت تولید و توزیع و اداره یک واکسن هنگامی که آن را در دسترس می شود.

روشن است شهادت شرح زیر است هشدار پیش از آن در هفته از Dr. Anthony Fauci, دولت بالا بیماری های عفونی, متخصص که عجله برای بالابر فروشگاه-بسته شدن و ماندن در خانه محدودیت می تواند "را به عقب برگردانید" و منجر به درد و رنج و مرگ پیچیده تلاش برای به دست آوردن اقتصاد نورد دوباره.

ایالات متحده بزرگترین شیوع کروناویروس در جهان تا کنون: بیش از 1.4 میلیون عفونت و تقریبا 85,000 مرگ و میر با توجه به شمارش توسط دانشگاه جانز هاپکینز. در سراسر جهان به ویروس آلوده شده است بیش از 4.4 میلیون نفر کشته و بیش از 300,000. کارشناسان می گویند تعداد واقعی هستند به احتمال زیاد به مراتب بالاتر است.

فشار به سرسخت زیان کار در ایالات متحده پس از نرخ بیکاری افزایش یافت و به 14.7 درصد در ماه آوریل به بالاترین سطح خود از زمان رکود بزرگ. یکی دیگر از نزدیک به 3 میلیون گذاشته و کارگران کاربردی برای مزایای بیکاری در ایالات متحده در هفته گذشته به عنوان شیوع ویروسی led بیشتر شرکت ها برای تعدیل اگرچه اکثر ایالات آمریکا را آغاز کرده اند اجازه دهید به برخی از کسب و کار بازگشایی تحت محدودیت های خاصی.

حدود 36 میلیون نفر در حال حاضر در زمینه بیکاری کمک در آمریکا در دو ماه پس از coronavirus اول مجبور میلیون ها نفر از کسب و کار به درهای خود را بسته و کوچک کار خود را به نیروهای ایالات متحده در وزارت کار گفت: پنج شنبه.

بسیاری از کشورهای در حال بلند کردن مستندات منجر به آزمایشی resumptions بازرگانی. اما حتی در آن مکان بیمارستان همچنان به کار در اورژانس فوت.

در گرجستان دولت ارائه شبکه ای از بیمارستان با پرستاران پس از آن خسته کارکنان می تواند برخی از زمان و بهبود می یابند. شمال شرقی گرجستان, نظام سلامت که در عمل چهار بیمارستان است که هنوز در تلاش برای خرید به عنوان بسیاری از محافظ یکبار مصرف لباس به عنوان آن نیاز دارد. آن اختصاص داده است کارگران به جمع آوری و پاکسازی مناسب به طوری که آنها را می توان مورد استفاده مجدد قرار. جامعه داوطلبان دوخت لباس و ماسک.

"که ما مهم ترین نیاز" گفت: تریسی Vardeman نظام بهداشت و سلامت رئیس استراتژی افسر. "ما در حال رفتن را از طریق به عنوان بسیاری از 6000 نفر در روز است."

سیستم بزرگترین بیمارستان در خدمت یک شهرستان در کانون دولت در صنعت مرغداری. حدود یک سوم از سالن شهرستان 200,000 ساکنان اسپانیایی یا لاتین جمعیتی است که اختصاص به 60 درصد از بیمارستان سیستم COVID-19 بيمار. مقامات در حال گرفتن ویروس تست به یک فروشگاه مواد غذایی در قلب جامعه اسپانیایی زبان است.

"من فکر می کنم وجود دارد در حال افزایش است که تحقق این شماره شدید و ما نمی توانیم آن را به آرامی گفت:" دکتر آنتونیو Rios, رهبر, سیستم بیمارستان های وابسته به پزشکان ،

رایت بیمارستان مدیر عامل در پرنس جورج شهرستان گفت: در سه بخش اورژانس که سیستم پزشکی عمل به طور پیوسته شاهد صعودی از 70 جدید COVID-19 تایید شده و مشکوک به بیماران در هر روز است. روز چهارشنبه بخش اورژانس به طور متوسط 3.5 coronavirus بیماران در هر ساعت.

مقامات می گویند جامعه شده منحصر به فرد آسیب دیده توسط ویروس در بخشی به دلیل آن است که دروازه ورود به منطقه کلمبیا و بسیاری از آن 909,000 ساکنان ضروری کارگران که در ادامه برای رفتن به مشاغل هر روز. که تا حد زیادی آینه سناریو در اوایل بهار امسال در کوئینز شد کانون نیویورک شیوع.

"ما قطعا هنوز هم بسیار بسیار شلوغ فاز از این موج" رایت گفت.

در ضمن اقتصادی خرید اینترنتی از این بیماری همه گیر در ادامه به کوبیدن سازمان ملل در سراسر جهان و دولت های اروپایی وعده داده شده بیشتر در امداد رسانی به شهروندان در روز پنج شنبه.

فرانسه دولت اعلام کرد که 18 میلیارد یورو معادل 19.4 میلیارد دلار) طرح برای حمایت از رستوران ها و هتل ها و دیگر امکانات توریستی که بسته شده اند پس از اواسط ماه مارس در میان coronavirus بحران است.

پارلمان آلمان تصویب برنامه ای برای افزایش مبلغ پرداخت شده به مردم که صرف ماه در یک دولت-حمایت کوتاه مدت کار برنامه ای است که اجازه می دهد تا کسب و کار برای حفظ کارکنان در حقوق و دستمزد در حالی که آنها در انتظار بار بهتر است.

___

گارسیا کانو گزارش از واشنگتن; Lee گزارش از سانتافه جدید, مکزیک. آسوشیتد پرس نویسندگان جف امی در آتلانتا و کریستوفر Rugaber و ریکاردو آلونسو-Zaldivar در واشنگتن کمک کرده است.

___

دنبال AP همه گیر پوشش در http://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب