بازدید کلرادو ؟ یادگیری قوانین ماری جوانا جاده ها است.

کلرادو ممکن است اولین دولت اجازه می دهد تفریحی, فروش ماری جوانا اما پس از 2014 شده است پیوست توسط بسیاری از دی

توسط MORVARIDEASIA در 13 تیر 1399

کلرادو ممکن است اولین دولت اجازه می دهد تفریحی, فروش ماری جوانا اما پس از 2014 شده است پیوست توسط بسیاری از دیگران است. هنوز فرصت برای خرید علف هرز باعث می شود همیشه این حالت کمی بیشتر سرگرم کننده را ببینید. هنوز هم خرید و از همه مهم تر با استفاده از این محصولات ماری جوانا آمده با مجموعه ای کامل از دستورالعمل ها. به نگه داشتن شما از مشکل و پاک کردن هر گونه سردرگمی در طول سفر خود را به کلرادو در اینجا مهم دولت با قوانین و مقررات بدانند.

که در آن به خرید

هر کسی که 21 و با بیش از یک شناسه معتبر (دولت صادر ID گذرنامه معتبر و یا بومی آمریکا یا نظامی ID) می توانید به فروشگاه های تفریحی داروخانه. برخی پزشکی درمانگاه ها تنها در خدمت دولت-ثبت نام ماری جوانا پزشکی بیماران پس از بررسی قبل از رفتن.

بسیاری از کلرادو بزرگترین شهرها — دنور, تخته سنگ, Fort Collins, Pueblo — اجازه می دهد تفریحی ماری جوانا فروش, اما نه همه آنها را انجام دهد. کلرادو اسپرینگز و Grand Junction قابل توجه holdouts. در واقع اکثر دولت های محلی در کلرادو بسیاری از آنها از شهرهای کوچک یا روستایی شهرستانهای هنوز ممنوعیت ماری جوانا, فروشگاه, بنابراین مطمئن شوید که شهر شما در حال بازدید از این چیزهای خوب قبل از گرفتن بیش از حد راحت است. خوشبختانه در حالی که بسیاری از استراحتگاه کوه انجام نمی دهد گلدان, فروش, شهرهای نزدیک آنها را انجام دهد.

نکته مهم: اگر چه از لحاظ فنی مورد نیاز توسط قانون و تقریبا همه درمانگاه ها (و بارها) تنها قبول عمودی شناسه به منظور مطمئن شوید که آنها در حال خدمت زیر سن قانونی مشتریان.

چگونه به خرید آن

کلرادو ساکنان و بازدید کنندگان به طور یکسان (21) است و ممکن است خرید و داشتن یک اونس ماری جوانا در یک زمان. ماری جوانا پزشکی بیماران ممکن است خرید و دارای دو اونس ماری جوانا در یک زمان. در اختیار داشتن قوانین یکسان برای همه نوع از خرده فروشی ماری جوانا اما درمانگاه ها ممکن است تنها فروش هشت گرم کنسانتره و خوراکیهای حاوی بیش از 800 میلی گرم THC.

ماری جوانا معاملات در نزدیکی شما

درمانگاه ها باز هستند در طول COVID-19 همه گیر اما برخی از فروشگاه ها در حال محدود فروش به منظقه یا برو وانت بنابراین بررسی قبل از اینکه شما بروید. اگر شما مجاز در ماسک مورد نیاز خواهد بود. ترین گلدان مغازه ها هنوز قادر به قبول پرداخت آنلاین, اگر چه, چون کل برنامه من چیزی به طوری که پول نقد خود را آماده به عنوان بسیاری از اتاق انتظار خود پرداز atm در حال حاضر در دسترس نیست.

تفریحی ماری جوانا تحویل در حال حاضر غیر قانونی در کلرادو اگر چه چندین تخته سنگ درمانگاه تحویل برای ماری جوانا پزشکی بیماران است.

جایی که به آن دود

ماری جوانا ممکن است مصرف آشکارا و یا علنا در کلرادو و می تواند در نتیجه $100 استنادی. مکان شما نمی توانید مصرف: امکانات حمل و نقل (قطار و ایستگاه های اتوبوس به عنوان مثال); پارک; موسیقی ورزشی و تفریحی سالن (که بسیاری از کسانی که باز هستند). شما می توانید دود ماری جوانا و یا هر چیز دیگری که برای ماده — در داخل خانه در هر امکانات عمومی از جمله رستوران ها و سالن های تئاتر و یا ساختمان های اداری. اگر چه دولت جدید قانون اجازه می دهد تا کسب و کار برای درخواست ماری جوانا مصرف مناطق تنها دو شهر (Denver, Colorado Springs) در حال حاضر مجوز چنین سالن های با کمتر از پنج میان ایشان tere متعددی مصرف خصوصی و دوستانه باشگاه ها و سالن های رویداد ، دیدن یک لیست از تمام آن مکان را در اینجا...اما fair warning: عملیات خود را می تواند تحت تاثیر قرار در طول COVID-19 بیماری همه گیر.

اکثر هتل ها و خانه-اجاره در کلرادو ممنوعیت سیگار کشیدن از هر نوع, اما نه همه آنها را پس از مشورت با میزبان خود را و یا لیست نمایندگی. ما همچنین لیستی از ماری جوانا پسند گزینه های مسکن اگر چه برخی از آنها بسته اند در طول COVID-19.

ملی و پارک دولت

Colorado state parks ممنوعیت ماری جوانا مصرف با برخی از مناطق نیز ممنوعیت ماری جوانا در اختیار داشتن. پارک های ملی همچون پارک ملی کوه راکی و دیگر جنگل پیاده روی مسیرهای پیاده روی و کمپینگ در مناطق کلرادو عمل تحت قوانین فدرال بنابراین تمام ماری جوانا ممنوع است در این مناطق است. برخی از ملی پارک رنجرز در حال friskier از دیگران طوری برنامه ریزی اگر شما قصد در آوردن ماری جوانا در یک پیاده روی.

سفر با آن

رانندگی در حالی که سنگسار است که هنوز هم بسیار غیر قانونی در کلرادو و می تواند منجر به دارو رانندگی اتهامات مشابه به الکل DUIs. دولت محدود (اگر چه ثابت شده نادرست برای اندازه گیری مسمومیت) 5 نانوگرم از THC در هر میلی لیتر از یک راننده خون اما ماری جوانا بر همه ما مسمومیت و خون-سطح THC متفاوت است.

فرودگاه بین المللی دنور ممنوع اختیار استفاده از نمایش و انتقال از ماری جوانا در اموال خود را اگر چه اتهامات و تقدیر نامه برای در اختیار داشتن ماری جوانا در فرودگاه نادر است. دیگر کلرادو فرودگاه باید قوانین مشابه (و حتی ماری جوانا اختیار سطل) هر چند برخی از آنها کمتر سختگیرانه تر از دیگران است.

و اگر شما در حال رانندگی وجود دارد مراقب باشید: برخی از کشورهای همسایه عشق کشیدن اتومبیل با کلرادو صفحات.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب