Vwillz قصد دارد برای تبدیل شدن به چهره از کلرادو موسیقی

Vwillz می نویسد آهنگ برای بورس. "من فقط می خواهم به صحبت می کنند به هر کسی که احساس می کند مانند زیرا آنها نمی

توسط MORVARIDEASIA در 16 تیر 1399

Vwillz می نویسد آهنگ برای بورس.

"من فقط می خواهم به صحبت می کنند به هر کسی که احساس می کند مانند زیرا آنها نمی جا به منحنی بل جامعه آنها نمی به هر مقدار" او توضیح می دهد. "من اینجا هستم تا به شما بگویم, شما خاص هستند و شما شایستگی این را پذیرفته و خوشحال است."

کلرادو اسپرینگز نوازنده که عبور hip-hop, R&B, indie در, راک و, ایمو شده است ساخت موسیقی از او راه می رفت به عموی خود را به خانه برای یک خانواده جمع آوری و شنیده پسر عموی خود بازی روز سبز را "خوب است رهایی (زمان زندگی خود را)" در گیتار. با تشویق پدر و مادر خود Vwillz شروع به گرفتن درس.

"آن نشده اما نتیجه گیری که من دنبال موسیقی," او می گوید.

در حالی که او بزرگ شده گوش دادن به خواهر خود را از گروههای موسیقی مورد علاقه (Blink-182, My Chemical Romance, Mayday Parade, Simple Plan) و پدرش موسیقی (ریک جیمز ری چارلز, Marvin Gaye, کولیو Snoop Dog and Biggie), Vwillz تکیه به پاپ-پانک, گرانج و جایگزین سنگ...تا زمانی که او کشیده می شد که به هیپ-هاپ با داستان سرایی و ضربان.

"من به یاد داشته باشید آن زمان من به سرقت برده پدر من Coolio CD و زمان آن را به مدرسه" Vwillz به یاد می آورد. "زمانی که من قرار داده که CD در my جدید آبی و زرد سی دی پلیر من نشان داد هر کس در اتوبوس و در زمین بازی چه من تا به حال کشف شده است. راه مردم به نقل مکان کرد که صدا به حال من شیفته. من عاشق ریتم و قافیه و طبل. این زمانی است که من سقوط در عشق با hip-hop.

"قدم زدن در مدرسه ابتدایی من سالن به عنوان یک پسر جوان با هدفون در, رپ, 'همانطور که من راه رفتن را از طریق دره سایه مرگ / من نگاهی به زندگی و درک بسیار وجود دارد در سمت چپ' من احتمالا تا به حال برخی از معلمان نگران" او می افزاید.

یکی از بهترین دوستان خود را در مدرسه معرفی او به موسیقی جوان, پول, Jay-Z , Lupe Fiasco "امینم" و دیگر هنرمندان که در ادامه به تاثیر او.

"ما مورد استفاده قرار گیرد به جست و خیز زنگ تفریح به ماندن در کتابخانه و پرش آنلاین برای رفتن به datpiff.com برای دانلود کتاب های و, از instrumentals, بنابراین ما می تواند رپ نبرد بعد از کلاس" Vwillz به یاد. "این واقعا به شکل درایو من و صدا تا زمانی که من شروع به مصرف این رویای تبدیل شدن به موفق ضبط هنرمند جدی است."

در دبیرستان او شروع به ضبط موسیقی با استفاده از GarageBand بر روی تلفن خود را. او نوشت: صدها آهنگ و به زودی در بر داشت خود را لب به لب از همسالان خود' جوک.

"حق دور هر کس در دبیرستان clowned من برای بودن 'رپ' و واقعا نمی دهد زمان روز به من," او توضیح می دهد. "به جای اجازه دادن که من را من جعل یک ایده برای بازی 'high-school سیستم اجتماعی' به آنها را برای حمایت از موسیقی من. من دستور داد 100 شرت با Vwillz در جلو و من شارژ 10 دلار در هر پیراهن. اگر شما در نظر گرفته شد 'محبوب' در مدرسه, من می خواهم به شما یک پیراهن به صورت رایگان."

او می دانست که اگر او برنده بیش از محبوب بچه ها اثرگذارندهها خود را به روز وضعیت اجتماعی را بهبود بخشد. این طرح کار کرده است. اما نام تجاری خود را در مانورهای وجود دارد متوقف نمی.

"یکی دیگر از استراتژی است که من ساخته هدفمند فوتبال شوق در دبیرستان" او به یاد می آورد. "من می دانستم که اگر من ساخته شده یک فوتبال با مضمون آهنگ من نفوذ به عنوان یک رپر را افزایش می دهد. بنابراین من انجام داد. آهنگ من ثبت شده بود بازی در ورزشگاه هر جمعه شب قبل از بازی. آن رفت و از من به عنوان یک کسی که موسیقی ساخته شده به چه Vwillz' در سالن. من لزوما می خواهید فوتبال را به آهنگ و یا به رایگان تی شرت, اما من می دانستم که من کاهش یافته است و موسیقی آن خواهد توجه خود را دریافت کنید."

سپس او تولید یک EP ضبط شده بر روی آی فون خود را. به عنوان کلمه گسترش به سایر مدارس که او ساخته شده یک آهنگ برای تیم فوتبال خود او موجب ویرانی بیش از 150,000 آنلاین پخش.

پس از دبیرستان او ثبت نام در قله پیکس کالج, اما کاهش یافته است پس از دو ترم تحقق کالج نیست برای او. به جای او انداخت خود را به تبدیل شدن به یک هنرمند ضبط و در یک دوست پیشنهاد شروع به گذاشتن آهنگ و تکمیل صدای او در نهایت ساخت یک فروشگاه موسیقی از بیش از 1500 آهنگ.

در حال حاضر 23, او بازی کرده است خانه-دولت سالن, باز, برای برخی از هنرمندان مورد علاقه خود را از جمله Waka Flocka Flame و سرگیجه رایت و امضا شده با دالاس برچسب PoweredbyCMG.

"در حال حاضر ما در حال گفتگو در مورد برخی از فرصت های بزرگ" او توضیح می دهد. "من در نقطه ای که من بسیار نزدیک به تبدیل شدن به که موفق به ضبط هنرمند من همیشه از رویای."

در حالی که COVID-19 آهسته خود را زنده نشان می دهد او فقط کاهش یافته است قبل از طوفان — روزاول EP دو منجر به خود را در تمام طول اولین آلبوم فلوریدا باران.

جدید EP شخصی است پر از نا امید کننده-رمانتیک و احساساتی او را مجبور به نوشتن در مورد.

برخی از آهنگ های خود را مانند "Emo Rhapsody" که گره به ملکه "Bohemian Rhapsody," مرز در زبان-در-گونه خودآگاهی.

آهنگ "چهره زیبا" ساده است عاشقانه پاپ, هیپ هاپ خواننده و یک anthemic پاپ-پانک کر.

زمانی که Vwillz مذاکرات را تحت تاثیر قرار او را سریع به ارمغان می آورد تا یک زن و شوهر از کلرادو نوازندگان: Ryan Tedder از OneRepublic و اسحاق Slade از نزاع دو وطنی ستاره پاپ.

پس در رد پاى خود را Vwillz متعهد به تبدیل شدن به چهره از کلرادو صحنه موسیقی در این دهه است.

"کلرادو پر از استعداد است. مشکل این است که هیچ کس واقعا افکن آن را مانند من قصد دارم به انجام," او می گوید. "من بسیاری از اهداف, اما یکی از بزرگترین اهداف است واقعا برای این دولت و من شهرستان. من می خواهم قرار داده تا ما در خانه رشد هنرمندان در برابر هر کسی که در بازی در حال حاضر. تاپیک پرنیان اینجا. شما فقط باید برای پیدا کردن آن و یا آن را احساس کنید. به کسانی که مخالفت با آنها ممکن است جستجو در مکان اشتباه است. کلمه من برای آن را: کلرادو صحنه موسیقی خواهد بود صحبت از 2020s."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب