Walgreens مدیر عامل Pessina به مرحله اجرایی شدن صندلی

Walgreens' استفانو Pessina گام خواهد شد به عنوان مدیر عامل و تبدیل شدن به رئیس اجرایی یک بار به داروخانه های ز

توسط MORVARIDEASIA در 6 مرداد 1399

Walgreens' استفانو Pessina گام خواهد شد به عنوان مدیر عامل و تبدیل شدن به رئیس اجرایی یک بار به داروخانه های زنجیره ای می یابد جایگزینی برای او.

از زمان اجرایی رئیس سابق مک دونالد مدیر عامل جیم اسکینر باقی خواهد ماند در هیئت مدیره پس از Pessina طول می کشد.

این شرکت اعلام کرد هیچ وقت قاب دوشنبه در پیدا کردن یک جانشین 79 ساله Pessina.

Pessina گفت: اعضای هیئت مدیره در نامه ای به تاریخ جولای 23 که فکر کرده در مورد پله "برای برخی از زمان, اما به دلایل هیئت مدیره می داند که این زمان بود حق به انجام این کار."

در این نامه گفت: "فکر می کردم در حال حاضر زمان مناسب برای پیدا کردن یک جانشین.

تغییر در رهبری می آید چند هفته پس از Walgreens اعلام کرد یک سه ماهه از دست دادن و عمده کسب و کار محوری.

Walgreens ارسال شده 1.7 میلیارد ضرر در سه ماهه به پایان رسید که در مارس 31 با میلیون ها نفر از مردم پناه در خانه با توجه به سرعت در حال گسترش COVID-19 بیماری همه گیر.

Walgreens بود به خصوص صدمه دیده در سه ماهه توسط ياوه فروش از آن چکمه های فروشگاه در بریتانیا است. اما حتی قبل از این بیماری همه گیر در مجموعه داروخانه های زنجیره ای تا به حال سوار بر عمده هزینه-طرح توجیهی برش و برای بهبود عملکرد آن است.

زنجیره ای نیز اوایل این ماه اعلام کرد که آن را فشار مراقبت های اولیه کلینیک به عنوان بسیاری از 700 از فروشگاه های ایالات متحده خود را در طول چند سال آینده در یک پیشنهاد برای بازی در یک نقش بیشتری در مدیریت مشتری سلامت.

داروخانه ها مانند Walgreens و رقیب CVS سلامت Corp. به طور معمول پهلو کوچک کلینیک در فروشگاه خود به دل آنفولانزا و یا درمان بیماری های جزئی مانند عفونت های سینوسی و یا پیچک. اما Walgreens بسته است بسیاری از کسانی که درمانگاه و طراحی مجدد برخی از فروشگاه ها به تناسب بزرگتر مراقبت های اولیه دفاتر به ارائه جامع تر مراقبت.

Walgreens, چکمه, داد, Inc., بر اساس در دیرفیلد, ایلینوی, اجرا می شود بیش از 9,200 فروشگاه ها در ایالات متحده و بیش از 18,750 مکان های بین المللی.

Pessina شده است مدیر عامل شرکت پس از سال 2015 و پس از Walgreens همراه با سلامت و زیبایی خرده فروش داد چکمه به ایجاد شرکت فعلی.

اسکینر 75 خدمت به عنوان رئیس اجرایی از ژانویه 2015.

سهام شرکت تضعیف بیش از 2 ٪ به $39.47 در شروع معاملات در روز دوشنبه در حالی که گسترده تر, شاخص با صعود کمی.

سهام در حال حاضر ریختن بیش از 30 درصد از ارزش خود را تا کنون در این سال است. که بیش از سه بار به عنوان بزرگ به عنوان 7 درصد کاهش ثبت شده توسط میانگین صنعتی داو جونز که Walgreens یک مولفه است.

___

پیروی تام مورفی در توییتر: @thpmurphy

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن