چه یک Durango معدن زغال سنگ و مرز دیوار در مشترک دارند ؟

در دسامبر سال 2017 حدود یک سال پس از اجرایی از مکزیک شرکت ساخت و ساز گفت: رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی ج

توسط MORVARIDEASIA در 6 مرداد 1399

در دسامبر سال 2017 حدود یک سال پس از اجرایی از مکزیک شرکت ساخت و ساز گفت: رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است که او را قرض دادن خدمات خود را برای کمک به ساخت یک دیوار در مرز یک شرکت متعلق به معدن زغال سنگ در La Plata County دریافت فدرال تصویب 950 هکتار زیرزمینی گسترش است.

Grupo Cementos د Chihuahua عمل کرده است King II معدن زغال سنگ در نزدیکی هسپروس از سال 2007; معدن تجهیزات هزاران تن زغال سنگ هر سال به شورای همکاری خلیج فارس سیمان گیاهان در New Mexico, داکوتای جنوبی, کلرادو و تگزاس و همچنین مکزیک. شرکت ملی watchdog گروه تماس برای بررسی روابط بین شرکت و مغلوب ساختن پیشی جستن دولت.

شورای همکاری خلیج فارس نمی وزش نسیم تا کمک در مرز با توجه به بیانیه ای از شرکت: "شورای همکاری خلیج فارس نیست و ارائه خدمات مستقیم به این دولت و نه ما به هر دولت قبلی. سیمان و در نتیجه بتن یک کلید ساختمان مواد برای بسیاری از پروژه های زیربنایی مانند پل ها و جاده ها. ما را به سیمان و فروش آن به پیمانکاران ساختمان زیرساخت های شمال امریکا است. ما به دنبال قوانین و مقررات صنعت ما و با صداقت عمل می کنند همه ما در سراسر خطوط از کسب و کار است."

اما آنچه نگرانی فعالان است که گسترش درخواست از طریق رفت و تسریع روند تصویب می گوید: Chris Saeger سخنگوی پاسخگو باشد.ما ناظر گروه مستقر در واشنگتن "غیر معمول وجود دارد اتفاقی برای قرار دادن آن را سخاوتمندانه بین تصویب در گسترش معدن توسط Durango و تعهد شرکت به ارائه بتن در مرز دیوار" او توضیح می دهد.

به طور معمول زغال سنگ شرکت های فعال در کلرادو خود را گسترش درخواست بررسی و تصمیم گرفت بر وزارت کشور را اداره مدیریت زمین در لیکوود. اگر شرکت و یا هر کس دیگری — مخالف با نظر آنها می تواند درخواست فایل با داخلی هیئت مدیره از زمین تجدید نظر.

در این مورد, اما, اجاره نامه اصلاح درخواست امضا شد به طور مستقیم توسط DOI معاون وزیر (در حال حاضر DOI معاون مدیر) کاترین مک گرگور ساخت آن را سخت تر برای کسانی که مخالف درخواست درخواست فایل با توجه به جرمی نیکولز, آب و هوا و انرژی مدیر برنامه های وحشی زمین نگهبان.

"هنگامی که کسی از وزیر را نشانه تصمیم تنها راه به چالش کشیدن آن است که برای رفتن به دادگاه فدرال" نیکولز می گوید. "پر کردن یک درخواست تجدید نظر است و هیچ تلاش کوچک اما پر کردن طرح دعوی در دادگاه فدرال است زمان بیشتری فشرده خیلی بیشتر مصرف منابع."

سازمان دیده است تعدادی از اجاره و اجاره تغییرات تایید شده از طریق DOI دبیر دفتر پس از مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان کار نیکولز ، "من فکر می کنم آنها به عمد سعی کرد که درخواست تجدید نظر خارج از این روند به طوری که این امر منصرف کردن افرادی که ممکن است باور یک تصمیم غیر قانونی است و یا نامعتبر است و آن را مشکل تر برای آنها را به چالش های آن," او می گوید.

پل سخنگوی جرثقیل هنری با صدور بیانیه زیر را به Westword در پاسخ به محیط زیست' اتهامات در مورد روند تصویب: "فرض خود داستان مضحک است. پل به دنبال تمام قوانین و مقررات مربوطه. ما ادامه خواهد داد به اقدامات که با حمایت های متعدد ما با استفاده از پایدار عملکرد ماموریت برای زمین های عمومی حمایت از مشاغل در آمریکا و امن داخلی در تولید انرژی."

شورای همکاری خلیج فارس هم انکار می کند که اجاره نامه به تصویب رسید از طریق تسریع روند.

ارزشهای غربی, پروژه, اما, است صادر شده که اسناد و مدارک رایا Treisner شورای همکاری خلیج فارس منجر شود لابی بین المللی در لابی شرکت Wilmerhale جلسه با چندین مقام عالی رتبه DOI مقامات از جمله مک گرگور در سال 2017. شورای همکاری خلیج فارس پرداخت Wilmerhale $20,000 برای لابی خدمات در سال 2020 است. Wilmerhale دارای روابط مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به نمایندگی از هر دو رئیس جمهور, دختر, Ivanka Trump و پسر در قانون Jared کوشنر با توجه به سیاست.

پاسخگو باشد.ما خواستار عمیق تر تحقیقات فدرال. "هنگامی که شرکت هایی مانند شورای همکاری خلیج فارس می خواهند برای به دست آوردن چیزی انجام می شود آنها را استخدام لابی شرکت های که لابی درب اتصالات به دولت" Saeger می گوید. "کنگره باید به عنوان یک عمل جداگانه و برابر با شاخه ای از دولت و انجام تحقیقات به چه شرایط و مکاتبات اطراف این معامله است."

دونالد شرمن معاون مدیر برای شهروندان برای اخلاق a D. C-بر اساس watchdog, گروه, نیز, خواستار بررسی توسط هر دو حزب کنگره و DOI دفتر بازرس کل. "این یک موضوع و یا نگرانی های مربوط به یک شرکت حقوقی" او اشاره می کند. "این یک موضوع و سوال مربوط به نفوذ و حمایت است که بومی برای مغلوب ساختن پیشی جستن دولت است."

شهروندان برای اخلاق مورد بررسی قرار گرفته و سپس-وزیر کشور Ryan Zinke و همچنین دیوید برنارد های Coloradan شد که سر از داخل بخش پس از Zinke استعفا داد و در سال 2018; هر دو Zinke و Berhardt اند نظران صنعت استخراج شرمن می گوید.

"این مهم است به درک آنچه اتفاق افتاده است در این قرارداد همکاری خلیج فارس و کسانی که در تصمیم گیری. و در صورتی که رفت و از طریق روند طبیعی و یا اگر — به عنوان شده است در مورد سایر موارد — رئیس جمهور و یا کسی که در دولت خود قرار داده نما در مقیاس طوری که رئیس جمهور متحدان می تواند درگیر در تصویب قرارداد" شرمن می گوید.

با توجه به Saeger فعلی دولت بارها و بارها سعی کردم به روده عمومی فرآیندها و استانداردهای زیست محیطی به نفع صنعت استخراج; او امتیاز به چگونه مغلوب ساختن پیشی جستن را تضعیف کرده است ملی و سیاست محیط زیست عمل می کنند و کاهش آب و هوا با کیفیت استاندارد. "وجود دارد هر تعداد از چیزهایی که آنها انجام داده ام به منظور سعی کنید به نفع معدن و زغال سنگ و صنعت نفت و گاز در هزینه کلرادو, هوای آزاد, میراث فرهنگی و اقتصاد," او می گوید.

در 2019, King II تایید شد برای یکی دیگر از توسعه است که می تواند عمر این معدن برای حداقل بیست سال; شرکت دریافت اضافی 2,462 هکتار است که باز حدود 12 میلیون تن زغال سنگ.

تصمیم به فروش و اجاره آمد و از وزیر کشور را نه پل که غیر معمول بود می گوید نیکولز.

در یکی دیگر از بیانیه پل هنری پاسخ می دهد: "اداره مدیریت زمین را (پل) بررسی King II معدن در کلرادو به دنبال پل را دیرینه و پروتکل های قانونی از جمله فرصت های متعدد برای مشارکت عمومی. این تنها گام اول قبل از استخراج از معادن در این دستگاه می تواند رخ دهد — اپراتور هنوز هم باید برای به دست آوردن مجوز های اضافی تحت SMCRA [سطح معدن کنترل و اصلاح قانون] و ASLM [دستیار وزیر امور زمین و مواد معدنی مدیریت] هنوز هم باید تایید معدن طرح است."

در سال 2018 زمانی که BLM دریافت اجاره نامه درخواست از شورای همکاری خلیج فارس آن را آماده گسترده ارزیابی زیست محیطی به طور مشترک با دفتر از سطح معدن احیاء و اجرای هنری می گوید و اشاره کرد که این دفتر نیز مشغول در مشارکت عمومی تلاش از جمله خانه باز برای دریافت بازخورد جامعه.

در 15 اکتبر 2019 پس از معنیداری اثرات زیست محیطی پیدا شد, BLM اعلام کرد تصویب گسترش است.

اما این ارزیابی زیست محیطی هنوز هم نگرانی برای گروه های حمایت. نیکولز اشاره می کند که این پل بارها طرفه با صنعت زغال سنگ نادیده گرفتن نگرانی از نزدیکی مالکان و عمومی است. وجود دارد نه تنها آب و هوا نگرانی در ارتباط با زغال سنگ کارخانه بلکه بر بهداشت برای جوامع روستایی او می گوید: "این یک بزرگ توسعه که ما در حال صحبت کردن در مورد. ... آن را به یک سطح کاملا جدید است که نیاز به یک نوع کاملا متفاوت از توسعه است."

و زمین نگهبان همچنان نگران 2017 روند تصویب. "ما باور داریم که آن را باید موضوع را به سطح بسیار بالاتری از بررسی دقیق و کامل بیانیه اثرات زیست محیطی فرآیند" نیکولز می گوید. پادشاه دوم بود که "در تلاش برای عجله تصویب و از منظر ما به شرکت زغال سنگ چه می خواست آن را به عنوان به سرعت به عنوان آن را می خواستم."

ناظر گروه ها همچنان به فشار برای نظارت بیشتر. نتیجه می گیرد پاسخگو باشد.ما را Saeger: "Coloradans باید اعتماد به نفس است که تصمیم گیری مانند آنهایی که در مورد این معدن زغال سنگ باید فقط برای انجام با اینکه آیا یا نه آن را یک ایده خوب در آن شایستگی و نه برای انجام با انجام معاملات مشکوک که برای کمک به رئیس جمهور و متحدان خود را."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب