چه تصاویری از سوزاندن ساختمان ها و پنجره های شکسته به ما بگویید و چه آنها نمی

مردم تمایل دارند به دنبال پاسخ پس از یک آتش, اما ما به ندرت راضی آنهایی که ما را دریافت کنید.چند سال پیش گزارش

توسط MORVARIDEASIA در 12 خرداد 1399

مردم تمایل دارند به دنبال پاسخ پس از یک آتش, اما ما به ندرت راضی آنهایی که ما را دریافت کنید.

چند سال پیش گزارش آتش سوزی در شمال کالیفرنیا رسیدم Calaveras County فقط به عنوان ساکنان بازگشت و دردناک تلاش برای پاسخ آغاز شد. چرا باد حمل جرقه به خانه من اما نه من همسایه ؟ چرا من زنده ماندن در حالی که دوست من درگذشت ؟ چرا این شهر ؟ چرا من ؟

تا کنون در این فصل وجود داشته است بیش از 800 سوزش آتش سوزی در سراسر کالیفرنیا و همه آنها را ترک خواهد کرد برخی از این سوالات خود را در پس. آتش سوزی این احشایی کیفیت بصری که اشکال این داستان به ما بگویید که در مورد آنها. یک ساختمان در حال سوختن است خود را خود شامل روایت دلالت قربانی شرور و قهرمانان در یک قاب.

اما روایت از آتش سوزی ارائه می دهد هیچ پاسخ ساده به قربانیان خود را. اکثریت قریب به اتفاق آتش سوزی آغاز شده توسط بشر: شرکت برق انداختن تعمیرات بی دقتی سیگاری, درهم و برهم, camper. خانه های تخریب شده و مردم می میرند چرا که ما نگه داشتن ساختمان جوامع در مناطق ما می دانیم خواهد سوزاند. و بزرگترین ریشه و علت این است که انسان-رهبری تغییر آب و هوا. دردناک سوالات اغلب دردناک پاسخ: این آتش می سوزد و چون از ما.

تبلیغات

من فکر می کنم همان درست است برای آتش زدند و در شهرستانها در سراسر آمریکا این هفته گذشته معترضان به خیابان ها ریختند خواهان عدالت برای مرگ جورج فلوید در حالی که در بازداشت چهار افسر پلیس. آنها اتفاق افتاده است به خاطر ما.

و به تظاهرات ادامه می بینم ما دوباره برای جستجوی آسان پاسخ.

ما سعی می کنیم به رنگ افسران پلیس درگیر به عنوان کامل و جورج فلوید به عنوان کامل قربانی به دلیل آن را آسان تر برای ما به این باور است که این خشونت ها را می توان با نقایص اخلاقی افراد به جای نژادپرستانه سیستم که فعال کردن این رفتارها در سراسر کشور — سیستم های که ما خودمان را فعال کنید.

تبلیغات

پس از آن بود که سخت نیست برای ما برای محکوم درک چوین که روز جمعه به اتهام سوم-قتل درجه بعد از ما شاهد این کلیپ از او به آرامی خفه فلوید, دست به دستبند و درمانده روی زمین.

و وقتی تظاهرات شروع شد و ما می توانیم اذعان کرد که سیاه و جوامع در سراسر کشور هستند حق عصبانی در یک سیستم عدالت کیفری است که demonizes آنها رفتار آنها را به عنوان مادون انسان است و انجام می شود بنابراین برای قرن ها. اما پس از تظاهرات خشونت تبدیل شد — یک تجلی است که خشم — و برخی از ما فکر ما نمی تواند حمایت از خشونت است.

و از آنجا که ما نمی تواند درک خشم است که توجیه تخریب اموال و کسب و کار ما تصمیم می گیرید که نمی توان آن را توجیه کرد — به جای تلاش برای درک بزرگی از خشم. ما توصیف خشونت به عنوان بی معنی است.

ما از معترضان به صبر کنید برای بررسی از آنجا که ما می خواهم به این باور است که نظام قضایی ما می تواند ارائه عدالت, اما ما نمی توانیم بپذیریم که برای آمریکایی ها هرگز آن را دارد.

تبلیغات

این آتش سوزی به دلیل از ما. و به درک آنچه اتفاق می افتد ما باید سعی کنید به انکار خودمان پاسخ آسان و درک این حوادث به عنوان بخشی از داستان بزرگتر و از چه نژاد پرستی سوخت آمریکایی پلیس و inflicts روزانه خشونت بر مردم سیاه و سفید.

من می دانم که خانواده هایی که از دست پول و اموال در طول شورش در مرکز شهر لس آنجلس و Fairfax منطقه این آخر هفته گذشته نمی خواهید به خواندن این. من نمی توانم فکر می کنم از یک کمتر مستحق هدف خشونت از کسب و کارهای کوچک و خسته از مبارزه دوقلو وجودی تهدیدات coronavirus و قرنطینه-led رکود است. من درک می کنم که چرا آنها این سوال را بپرسید: "چرا من؟"

مشترک احساسات من می شنوم این است که شورش است که پاسخ ندارد. اما حقیقت دردناک این است که شورش قرار است به پاسخ به هر چیزی. آن است که به صراحت بیان خشم و سرخوردگی آتش که جرقه زمین یکسره. یک شهر سوختن است چه اتفاقی می افتد زمانی که مردم را رها امید برای پاسخ.

تبلیغات

در لس آنجلس بسیاری از ساکنان به یاد داشته باشید آنچه در آن مانند به سعی کنید برای پاسخ به این سوال که تصاویری از سوزاندن شهرستان افزایش دهد. و اگر ما در بر داشت معنی دار پاسخ به سوالات مطرح شده توسط 1992 شورش یا وات شورش یا Zoot Suit شورش من هرگز آن مواجه می شوند. هر چند دهه گذشته در این شهرستان خشونت به ما یادآوری می کند که ما نمی حل این مشکلات است. و هنگامی که ما تمرکز بر تنها آتش سوزی و به همین دلیل آنها مشتعل ما موفق به درک که آنها شده اند سوختن برای قرن ها.

این '92 شورش نمی تواند درک از طریق چند روز در ماه آوریل است. و من فکر نمی کنم آنچه اتفاق می افتد در سراسر کشور می توان از طریق چند کلیپ های ویدئویی.

فیلم در رسانه های اجتماعی در حال تبدیل شدن راه اصلی ما را تشکیل می دهند درک ما از حوادث بود و قدرت خود را به عنوان یک رسانه این است که هر دو برکت و لعنت. آنها به ما ارائه یک inarguable حساب از آنچه که اتفاق می افتد و اطرافیان ویدئوها را مطرح و توجه به مسائل نژادی و بی عدالتی که در غیر این صورت نادیده گرفته می شود و عنوان. اما داستان از یک اعتراض است پیچیده و طولانی و تصاویر از سوختن ساختمان هستند فقط بخش کوچکی از آن است. و این تصاویر شامل جاسازی شده و تکراری روایت است که قفل ما را به همان خسته بحث با همان پاسخ آسان.

وجود خواهد داشت بیشتر خشونت آمیز تصاویر و ویدئوها را بیش از منافذ و تفسیر در روزهای آینده و هفته. این مهم است به فکر می کنم سخت در مورد آنچه ویدئوها از سوختن ساختمان نشان می دهد و نشان نمی دهد.

تبلیغات

آنها را نشان نمی دهد نسل تروما نژادپرستی و درد بی شماری از دست برادران و خواهران و پدران و مادران است. آنها را نشان نمی دهد خشونت پلیس خشونت بین جوامع زندگی می کنند. و آنها نمی مجسم تمام معترضان در تلاش برای به دست آوردن غارتگران به توقف و یا هزاران نفر از مردم که نشان داد مسالمت آمیز و یا افرادی که نشان می دهد تا روز بعد برای رفت و برگشت تا شیشه های شکسته و ارائه یک شانه برای گریه در.

من اصلا این اشاره به بهانه خشونت اما برای جلوگیری از آن. آتش ما شاهد روشن شد که ملت ما تاسیس شد و آنها نمی خواهد خاموش شود تا زمانی که ما می توانیم درک کنند که چرا آنها را سوزاند.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن