چه جدید و بازگشت این هفته

بیشتر و بیشتر رستوران ها در حال بازگشایی پس از coronavirus خاموش شدن ناگهانی برخی از ایده های جدید برای اضافه

توسط MORVARIDEASIA در 6 تیر 1399

بیشتر و بیشتر رستوران ها در حال بازگشایی پس از coronavirus خاموش شدن ناگهانی برخی از ایده های جدید برای اضافه کردن عطر و طعم و ادویه به غذا در تابستان. گسترش patios, takeout ارائه جدید ناهار و تم های جدید در منو در این پنج eateries.

A preview of the Cherry Cricket's Burger Garden shows temporary tables that will be replaced with bigger, sturdier furniture in time for weekend guests.گسترش

یک پیش نمایش از گیلاس کریکت برگر باغ را نشان می دهد جداول موقت است که می توان با جایگزین بزرگتر داشتن مقاومت مبلمان در زمان برای تعطیلات آخر هفته مهمان.

علامت Antonation

گیلاس کریکت

2641 شرق خیابان دوم
303-322-7666


دنور اصلی برگر بار, گیلاس, کریکت باز شده است takeout و تحویل از اواسط ماه مارس و بازگشایی آن اتاق ناهار خوری اولین هفته از ماه ژوئن است. اما امروز (جمعه خرداد 26) نوار و جلو پنجره پرده آن جدید "برگر باغ" که طول می کشد بیش از پارکینگ در پشت ساختمان. Cushy چمن را پوشش می دهد نیمی از کف در حالی که فرش رنگارنگ هنر نقاشی Kunsmiller هنرهای خلاق دانش آموزان آکادمی (که دریافت کارت هدیه در ازای کار خود را) تزیین نیم دیگر. پشت حصار خدمت خواهد کرد به عنوان یک جامعه در دیوار که در آن مهمان می تواند قطع پیام و یادگاران پس از بهره گیری از کریکت کامل انتخاب همبرگر سبز شیلی و دیگر نوار گراب. Touchless منوها و پرداخت ها در آثار با اضافه کردن کمی tech به تجربه در فضای باز. برگر باغ باز خواهد شد در طول گیلاس کریکت را در ساعات کسب و کار عادی تا زمانی که آب و هوا اجازه می دهد.

Coperta

400 شرق 20th, خیابان
720-749-4666


تنها طعم و ما تا به حال از بالای شهر را Coperta و آن برادر وحش + بطری از مارس 15 شنبه مزرعه می ایستد در وحش + بطری فروش Ollin مزرعه تولید و premade مواد غذایی از B + B آشپزخانه و دیگر تولید کنندگان محلی است. اما Coperta فقط راه اندازی بایگانی اطلاعات و ارائه خدمات پس از ایتالیایی رستوران منوی کامل در حال حاضر در دسترس برای شما برای لذت بردن از در خانه. یک جداجدا سفارش داده شده را انتخاب کنید و یا از بیش از یک دوجین غذا کیت از جمله پیتزا بسته است که اجازه می دهد تا شما را جمع آوری و خود را پخت کیک. شراب و آبجو و کوکتل نیز در دسترس هستند از جمله Aperol spritz کیت و batched نوشیدنی که در خدمت هشت یا نه مصرف کنندگان. تماس 720-749-4666 و یا سفارش آنلاین از 4 تا 8 بعد از ظهر روز سه شنبه از طریق شنبه.

The Avocado Queen is one of four Happy Go Lucky lunch bowls.گسترش

آووکادو ملکه یکی از چهار مبارک برو خوش شانس ناهار کاسه.

آنا ریگان

مبارک برو خوش شانس

500 شرق 17th, خیابان
303-800-7705


آس خوردن خدمت به تازگی بازگشایی آن اتاق ناهار خوری برای صرف شام مهمانان اما یکی از چیزهایی که شما هرگز قادر به دریافت از پان آسیایی, ضیافت ناهار — تا به حال. آشپز Thach Tran فقط معرفی شاد برو خوش شانس یک takeout ناهار مفهوم خدمت انواع میبینم کاسه. گزینه ها عبارتند از the Slammin' Salmon, Sassy تن Hama-Hama و سلامتی آوکادو ملکه. اضافه کردن بائو doughnut holes یا matcha کوکی ها قند و شکر برای شیرین به پایان برسد. ناهار خدمت کرده است از ساعت 10 صبح تا 2:30 بعد از ظهر از دوشنبه تا جمعه; منظور از مبارک برو خوش شانس است Doordash سایت.

Slide on in to Lou's for Friday sliders.گسترش

اسلاید در به لو را برای جمعه لغزنده.

حسن لو به ایتالیایی تخصص

لو به ایتالیایی تخصص

3357 خیابان داونینگ
720-287-3642


نیوجرسی بومی جاش پولاک در ادامه به بار دنور با سواحل شرق می خورد, آیا در روزنبرگ شیرینی & Deli, معروف, اصلی, J پیتزا یا لو به ایتالیایی تخصص. این رستوران است که غواصی عمیق تر به نیوجرسی foodways با یک نوار لغزنده pop-up می افتد هر شب جمعه شروع امشب (جمعه خرداد 26). پولاک را لغزنده هستند که با ادای احترام به سفید ترنجبین یک هکنساک نماد پس از سال 1946. بیا از 5 تا 8 بعد از ظهر برای مینی برگر (3 دلار برای یک و یا 5 دلار برای یک و دو) و یا توقف از ساعت 10 صبح تا 8 بعد از ظهر سهشنبه تا یکشنبه برای لو را به طور منظم صف ایتالیایی دلی ساندویچ و تخصص های دیگر. به تازگی گسترش یافته پاسیو ارائه می دهد صندلی بنابراین شما می توانید لذت بردن از ساندویچ خود را در فضای باز بدون نیاز به پس زدن دهنه اسب سنگین heros صفحه اصلی.

Burgers and fries add to the Colfax Avenue ambience at Route 40 Cafeگسترش

همبرگر و سیب زمینی سرخ شده اضافه کنید و به Colfax خیابان محیط در مسیر 40 کافه

علامت Antonation

مسیر 40 کافه

2550 شرق, Colfax, خیابان
303-355-5445


کالا در لویناشتاین تئاتر مجتمع به تازگی rebranded است و باز در این آخر هفته با یک منوی جدید تم و نام و نام خانوادگی: مسیر 40 کافه. این تغییر همراه با یک نصب جدید از Colfax موزه در داخل و مقدار زیادی از خوب فاصله صندلی خارج است. مطمئن شوید که شرط هستند همبرگر کلاسیک هلو-لعاب ریز ریز کردن گوشت خوک با سیب زمینی له شده و آرامش صبحانه پلاتر خدمت تمام طول روز. تماس 303-355-5445 برای ساعت ها و رزرو قبل از اینکه شما بروید به عنوان COVID-19 محدودیت در حال حاضر محدود کردن جدول در دسترس است.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن