کاخ سفید و دموکرات در تقابل در, ویروس, کمک, اما صحبت کردن

واشنگتن (AP) — کمک های بیکاری اخراج حمایت و کمک های دیگر برای میلیون ها نفر از آمریکایی ها در معرض خطر هستند ب

توسط MORVARIDEASIA در 7 مرداد 1399

واشنگتن (AP) — کمک های بیکاری اخراج حمایت و کمک های دیگر برای میلیون ها نفر از آمریکایی ها در معرض خطر هستند به عنوان مقامات کاخ سفید توافق کردند که دوشنبه برای راه اندازی مذاکرات با مجلس نانسی پلوسی جدید کروناویروس بسته کمک که teetering در کنگره پیش از بلندی مهلت.

در حالی که جمهوری خواهان مجلس سنا تلاش برای رول خود را $1 تریلیون پیشنهاد پلوسی التماس کاخ سفید و قانونگذاران جمهوریخواه برای جلوگیری از اختلافات و رسیدن به میز مذاکره با دموکرات ها ، کمک های اولیه اجرا می شود جمعه برای $600/هفتگی بیکاری بهره مند است که دموکرات ها تماس با یک راه نجات برای خارج از کار آمریکایی است. جمهوری خواهان می خواهند به بریده بریده آن را به 200 دلار در یک هفته گفت که فدرال انداز است که بیش از حد سخاوتمندانه در بالا از مزایای دولت و دلسرد کارکنان از بازگشت به کار.

"زمان در حال اجرا" پلوسی گفت.

با ویروس مرگ و میر بالا رفتن و 4.2 میلیون عفونت در سراسر کشور هر دو طرف مشتاق هستند برای یک معامله. گسترده وجود دارد توافقنامه ای که پول بیشتری مورد نیاز است برای ویروس, تست برای کمک به آماده سازی مدارس برای باز کردن در پاییز و برای تقویت کسب و کارهای کوچک. رای دهندگان در حال ارزیابی خود از دست زدن به این ویروس در بحران قبل از انتخابات نوامبر و رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ایستاده است در یکی از بالاترین نقاط از مدت خود را با توجه به یک AP-NORC نظرسنجی.

وزیر خزانه داری استیون Mnuchin و کاخ سفید رئیس ستاد علامت مراتع مشغول به کار از طریق آخر هفته در ایران با پیشنهاد و موافقت برای دیدار با پلوسی و دموکرات سنا رهبر چاک شومر در بلندگو را در اواخر روز دوشنبه برای مذاکرات.

جمهوری خواهان آمدن به میز مذاکره hobbled توسط اصطکاک و مبارزات داخلی و تاخیر. رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل R-Ky., گفت: او می خواست به آمار "مکث" در هزینه های جدید پس از تایید کنگره جارو 2.2 تریلیون دلار بسته امداد در ماه مارس است. اما پلوسی D-کالیفرنیا در زمان مخالف رویکرد به سرعت عبور از 3 تریلیون تلاش با قوی دموکراتیک پشتیبانی می کند. در ماه مداخله بحران عمیق تر.

مک کانل flanked توسط بالا GOP صندلی دوشنبه در کنگره پرده برداری خود را مدتها در انتظار پیشنهاد. این فراهم می کند برخی $105 میلیارد دلار برای مدارس و کالج ها K-12 وجوه کج شده به سمت دانشگاه که بازگشایی با فرد در یادگیری است. وجود دارد بیشتر پول برای ویروس, تست 15 میلیارد دلار برای مراکز مراقبت از کودکان و مزایای برای کسب و کار از جمله یک دور تازه از وام زیر چک Protection Program, معافیت های مالیاتی و جارو مسئولیت محافظت از COVID-19-مربوط به پرونده های حقوقی.

جمهوری خواهان چپ کردن پول برای بسته های پول در ایالات و شهرستانها یک اولویت برای دموکرات ها اما شامل دور دیگری از 1 ، 200 $پرداخت های مستقیم به خانوارها است که دموکرات ها نیز پشتیبانی می کند. بر اساس زودتر فرمول ساخت $75,000 یا کمتر خواهد دریافت مقدار کامل با بهره مندی از رده خارج برای کسانی که درآمد بالا $99,000 یا دو برای زوج های متاهل تشکیل پرونده مشترک مالیات است.

ایران با لایحه نیز فراهم می کند 1.7 میلیارد دلاری برای FBI دفتر مرکزی آن در واشنگتن غیر pandemic مربوط به هزینه آن را یک اولویت برای رئیس جمهور, اما نه برای قانونگذاران و یا مک کانل. مغلوب ساختن پیشی جستن هتل در سراسر خیابان را از آن در خیابان پنسیلوانیا.

"جمهوری خواهان مجلس سنا ارائه داده اند یکی دیگر از پررنگ چارچوب برای کمک به ملت ما" مک کانل گفت. او آن را به نام یک نقطه شروع در مذاکرات.

اما جمهوری خواهان محافظه کار به سرعت شکست صفوف در مک کانل طرح این استدلال که هزینه های بیش از حد بود و اولویت های نابجا. نیمی از این توافق می تواند رای در برابر این لایحه برخی هشدار داده و مخالفت خود برگ مک کانل به عنوان مذاکرات با Pelosi بدون نیروی کامل از اکثریت سنا را پشت سر گذاشت.

"تمرکز این قانون اشتباه است" از سوی دیگر ، تد کروز سناتور تگزاس یکی از این لایحه ترین آوازی مخالفان به خبرنگاران گفت: در کنگره. "اولویت ما هدف ما باید راه اندازی مجدد اقتصاد است."

به عنوان دو حزبی مذاکرات آشکار کاخ سفید در حال حاضر نشان می دهد باریک و امداد رسانی بسته بندی ممکن است تمام است که ممکن است با روز جمعه نزدیک شدن به مهلت.

اما پلوسی مقاومت کرده است مقابله با یک بسته امداد در تکه تکه مد استدلال که گسترده تر کمک های مورد نیاز برای آمریکایی ها. او panned مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تمایل به کاهش 600 دلار هفتگی بیکاری کمک کند.

"کودکان گرسنه هستند خانواده ها توان پرداخت اجاره بیکاری است و انقضای جمهوریخواهان می خواهید به مکث دوباره و رفتن تدریجی" پلوسی گفت.

"ما ایستاده بود آماده مذاکره برای بیش از دو ماه" او گفت:. او خواست آنها را به آمدن به دفتر او "و کار انجام می شود."

$600 هفتگی مزایای بیکاری افزایش تصویب شده به عنوان بخشی از مارس بسته کمک رسما منقضی جولای 31, اما از آنجا که از راه متحده روند بیکاری پرداخت قطع شد به طور موثر شنبه.

تحت توافق پیشنهاد بیکاری افزایش خواهد بود به کاهش 200 دلار در هفته به مدت دو ماه سپتامبر و مرحله به مرحله به یک سیستم جدید است که تضمین می کند بیش از 70 درصد از یک کارمند قبلی پرداخت. آنها استدلال می کنند کاهش لازم است چرا که برخی از مردم کسب درآمد بیشتر در بیکاری از کار. متحده می تواند درخواست های اضافی از دو ماه در صورت نیاز به انتقال.

دموکرات ها با اشاره به ارزیابی از اقتصاددان علامت زندی که آن را به نام یک "فقیر سیاست انتخاب است." زندی گفت که اگر ایران پیشنهاد شد قانون نزدیک به 1 میلیون شغل از دست رفته خواهد بود تا پایان سال و نرخ بیکاری در حال حاضر به بالای 11 درصد خواهد صعود بیش از نیم درصد است.

اقتصاددانان به طور گسترده ای به دیدن نشانه هایی از مشکلات در اقتصاد است که نشان داد یک چشم انداز مثبت در بهار به عنوان برخی از ایالت ها کاسته اقامت-خانه سفارشات و کسب و کار بازگشایی شد اما در حال حاضر چهره تازه از بحران طولانی مدت ویروس بحران به عنوان متحده گیره پایین دوباره.

جمعه نیز پایان فدرال اخراج مهلت قانونی برای میلیون ها نفر از اجاره واحد است که کاخ سفید گفت که می خواهد به گسترش در برخی از مد.

در همان زمان بودجه ناظران با احتیاط از افزایش بار بدهی به واشنگتن شمع بی سابقه نرخ های مبادله ای در تلاش برای مهار این بیماری همه گیر و اقتصادی خرید اینترنتی.

___

آسوشیتد پرس نویسندگان اندرو تیلور Darlene Superville و امید ین کمک به این گزارش.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب