همسر مظنون قفل شده است و دلار در فروشگاه عمومی است دستگیر

LAKE CHARLES La. (AP) — همسر یک محکوم مجرم جنسی متهم به قتل دو نوجوان و آدم ربایی یک سوم بازداشت شده است در مو

توسط MORVARIDEASIA در 29 تیر 1399

LAKE CHARLES La. (AP) — همسر یک محکوم مجرم جنسی متهم به قتل دو نوجوان و آدم ربایی یک سوم بازداشت شده است در مورد.

Tori L. بروسارد, 41, Lake Charles بازداشت شده بود روز شنبه به اتهام لوازم جانبی پس از این واقعیت به درجه اول تجاوز و لوازم جانبی پس از این واقعیت به تعرض یک نوجوان گفت: Kayle Vincent, سخنگوی, Calcasieu, محله کلانتر ، بروسارد رایگان است پس از ارسال 50.000 دلار اوراق قرضه.

شوهرش نیل بروسارد, 51, است می خواستم در اتهامات از درجه اول تجاوز و تعرض یک نوجوان در, Calcasieu, محله, مقامات گفت. یک, Calcasieu, محله قاضی, مجموعه ای از اوراق قرضه خود را در 4 میلیون دلار است. او همچنین محکوم به در سال های 2005 و 2011 از تعرض نوجوانان است و در انتظار محاکمه اتهام در تگزاس است.

نیل بروسارد نیز متهم به تیراندازی و کشته شدن 17 ساله Kyla هیدلگو و 18 سال Kaleb چارلتون در اوایل روز شنبه. او دستگیر شد و در Ragley منطقه پس از کارگران در یک دلار General store او را به رسمیت شناخته و قفل شده است و او در فروشگاه تا پلیس رسید.

Tori بروسارد است محقق ارشد در, Calcasieu, عمومی مدافعان ، هری Fontenot رئیس دفتر او می گوید در مرخصی اداری در انتظار بررسی بیشتر KPLC-تلویزیون گزارش شده است.

"او یک شخص خوب و من فکر می کنم او شده است به دروغ متهم به ارتکاب این جنایت گفت:" او وکیل تاد Clemons.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب