به آرامی کلید می درخشد کانون توجه در زندگی با توجه به جدید تصویری

به آرامی کلید لس آنجلس مبتنی بر تولید که به مطالعه موسیقی در دنور و تخته سنگ نوشت: آهنگ "من تا به حال برای رفت

توسط MORVARIDEASIA در 9 مرداد 1399

به آرامی کلید لس آنجلس مبتنی بر تولید که به مطالعه موسیقی در دنور و تخته سنگ نوشت: آهنگ "من تا به حال برای رفتن" در پی تیراندازی از Trayvon Martin. آن را به نظر می رسد در سال 2018 آلبوم مسافر: طرف یکیک تلفیقی از آهنگ های او ضبط شده با نوازندگان از یازده کشور جهان است.

پس از مرگ جورج فلوید و ظهور Black Lives Matter تظاهرات کلیدی مجموعه ای را به ایجاد یک سیاه-و-سفید موزیک ویدئو برای آهنگ. او در این ویدئو در مرکز شهر لس آنجلس و لانگ بیچ. این ویدئو را در زمان اجرا دقیقا 8:46 که نماد زمان است که مینیاپولیس افسر درک چوین زانو در Floyd گردن.

آهنگ افکن نگرانی های عمده ای از زندگی مهم جنبش از جمله شایع بی عدالتی و نژادپرستی سیستماتیک تحمیل شده بر مردم سیاه و سفید در ایالات متحده است.

ماری جوانا معاملات در نزدیکی شما

"با این ویدئو آنچه ما امیدوار به انجام رسیدن به قلب های مردم" کلید می گوید. "ما واقعا اعتقاد به قدرت موسیقی. ما اعتقاد داریم که قادر به رسیدن به مردم در راه های مختلف از آنها می توان رسید. ما واقعا می خواهید برای بالا بردن آگاهی برای این موضوع و سعی کنید برای ایستادن برای ساخت تغییر و در واقع برای نوازندگان و هنرمندان به انگیزه برای تغییر آن است.

"ما می خواهیم به یک صدا از نوازندگان" او همچنان ادامه دارد. "این است که از هنرمندان است. این است که از خوانندگان حرفه ای, نوازندگان حرفه ای. فقط به یک صدا برای تغییر چیزی است که ما امیدوار به ارائه در این فیلم است."

کلیدی که آواز می خواند و نقش گیتار و صفحه کلید بر روی آهنگ, استخدام دیگران برای خواننده. این آهنگ شامل L. جوان یکی از Stevie Wonder منظم singers; Robert Jordan, پس زمینه خواننده برای Ice Cube; سابق Motown ضبط هنرمند آنجلا Coleman; لورا "لا-لا" کلید کلید زن و Maritri گرت. نوازندگان در این برش شامل نوازنده بیس سیسیل توماس جونیور, Diana Ross موسیقی مدیر; گیتاریست یوهی ناکامورا که با این نسخهها کار با Brian McKnight; و رخی Johnson, درامر برای Babyface.

در حالی که کلید امیدوار است برخی از تغییرات ممکن است از این ویدئو او را نیز با الهام از مردم از همه نژادها در حال حاضر فعال در زندگی مهم جنبش است.

"من دیده ام یک غلیان احساسات از مردم سفید هیسپانیک مردم به ما اجازه می دانم که آنها نگران هستند" کلید می گوید. "آن بوده است پایدار تغییر است که من دیده ام, روزانه, که در آن مردم اذعان یک مسئله وجود دارد که این بیش از فقط یک بار مرتب کردن از چیزی. و من می خواهم برای دیدن است که ادامه دارد."

شنیدن بیشتر در ویل کلیدی وب سایت.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب