ویلیام لیون اورنج کانتی املاک و مستغلات نجیب زاده که گیراندم منطقه رشد می میرد در 97

اورنج کانتی املاک و مستغلات نجیب زاده ویلیام لیون ساخته شده است که بیش از 100 ، 000 خانه در سراسر کشور و کمک ب

توسط MORVARIDEASIA در 3 خرداد 1399

اورنج کانتی املاک و مستغلات نجیب زاده ویلیام لیون ساخته شده است که بیش از 100 ، 000 خانه در سراسر کشور و کمک به شکل حومه امریکا بیش از نیم قرن درگذشت. او 97.

لیون سابق نیروی هوایی به طور کلی در میان پیشگامان جنوب کالیفرنیا پس از جنگ جهانی دوم رونق اقتصادی یک prescient تاجر که گیراندم منطقه استراتوسفر رشد و سیری ناپذیر نیاز برای مسکن.

"آن را با غم و اندوه عمیق ما اعلام موسس ما کلی ویلیام لیون گذشت مسالمت آمیز در خانه اش در اوایل این عصر" لیون هوایی موزه اعلام کرد در توییتر جمعه. پسرش گفت: اورنج کانتی ثبت نام که به مرگ بود و نه مربوط به COVID-19.

لیون شروع به ساخت و ساز خود را حرفه ای در سال 1954 با 66-صفحه اصلی پروژه در آناهایم. در یک دهه او در میان ملت بزرگترین homebuilders و خواهد سوار موج حومه خاطره برای دهه های آینده است.

تبلیغات

"لیون رشد کرده بزرگ با فروش انبوه تولید نسبتا ارزان محصول" مجله فوربس نوشت: او در سال 1990. "لیون جامعه است روز دوم لویتون به بازار عرضه شده با سام والتون استعداد. ... مانند والتون او تایید رقبا قیمت و لباس های خود را در خدمات به مشتریان و مردم در متمایز لباس آبی رنگ است."

لیون بود تزئین شده خلبان نیروی هوایی که به خدمت در جنگ جهانی دوم و جنگ کره و رسیدن به رتبه کلی عمده. در اواسط دهه 1970 او در زمان چهار سال فرصت مطالعاتی از کسب و کار هنگامی که او منصوب شد رئیس نیروی هوایی ایالات متحده ذخایر توسط رئیس جمهور فورد.

"کلی" به عنوان دوستان می دانستم که او بزرگ-بازی شکارچی که متعلق به یکی از با ارزش ترین در جهان نادر, ماشین, مجموعه — برخی از 100 خودرو است که او قرار دارد در 15000 فوت مربع "گاراژ" در وسیع کتو ده عزاا و مستغلات. در میان آنها, قدیمی, Duesenbergs یک مرسدس بنز استفاده می شود به عنوان یک هیات خودرو توسط آدولف هیتلر و یک سال 1931 بوگاتی رویال کوپه de Ville یکی از تنها شش ساخته شده است.

بر خلاف برخی از جمع لیون به طور منظم در زمان خود غیر قابل تعویض خودرو برای چرخش.

تبلیغات

"این ماشین در اصل ساخته شد, رانده می شود, بنابراین من آنها را به هدف مورد نظر خود را," او گفت: یک بار خبرنگار در سال 1987. "اگر من نمی توانستم رانندگی یک ماشین و من نمی خواهم آن را."

لیون عمده نیکوکار اهدا میلیون ها نفر به سازمان از جمله Orangewood کودکان بنیاد برای آزار و کودکان نادیده گرفته شده و به اورنج کانتی مرکز هنرهای نمایشی. او همچنین برجسته جمهوری خواه جمع آوری کمک. او یک بار به میزبانی یک 100.000 دلار برای هر زن و شوهر ناهار در خانه خود را به جمع آوری پول برای ساخت رونالد ریگان ریاست جمهوری کتابخانه.

لیون کسب و کار حرفه ای آینه کالیفرنیا rollercoaster بازار املاک و مستغلات. او تبدیل به یکی از کشور ثروتمندترین مردان در طول سال رونق 1960s و 70s اما تقریبا خراب 1990s مسکن سقوط. در سال 1999 او قادر به دوباره بجای اول برگشتن زمانی که بازار را — بر خلاف بسیاری از رقبای خود.

"در کسب و کار به عنوان دین شما را به این باور به چیزی" او یک بار گفت: یک جلسه از توسعه دهندگان. "اگر شما یک California, سازنده, شما باید بر این باورند که مردم همچنان به کالیفرنیا و یا شما نمی خواهد به بهشت است."

تبلیغات

لیون متولد شد و در لس آنجلس در 9 مارس سال 1923. پسر یک نوشیدنی عمده لیون سقوط در عشق با حمل و نقل هوایی در سن 16 سالگی پس از پرداخت $1 به پرواز در هواپیما. هفت سال بعد او کاهش یافته است از USC به یک خلبان تجاری. در حالی که در نیروی هوایی پرواز کرد تا 75 ماموریت های مبارزه با در کره انداختن آمریکا و عوامل پشت خطوط دشمن.

پرواز باقی مانده در لیون خون در طول زندگی اش. او متعلق به چندین شرکت های حمل و نقل هوایی از طریق سال باقی مانده و فعال, خلبان, خلبانی خود شرکت جت و همچنین پایدار از جنگ جهانی دوم دوران هواپیماها او جمع آوری شده است.

در سال 2008 در سن 85, Lyon, پرواز یک B-17 Flying Fortress در سراسر کشور برای شرکت در یک مراسم در واشنگتن دی سی سفر در جنگ جهانی دوم دوران بمب افکن در زمان دو روز.

"این موتورهای چهار بنابراین اگر یکی تعطیل نیست یک مشکل بزرگ" لیون گفت: ثبت نام. "من من ارشد مکانیک و بسیاری از قطعات یدکی."

تبلیغات

آنتون زمان سابق هیات تحریریه. نویسنده کارکنان Sonali Kohli کمک به این گزارش.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن