با کروناویروس کنگره کالیفرنیا در محل کار تحت موشکافی بیشتر

با کروناویروس موارد بستری شدن در بیمارستان و مرگ و میر هدف قرار دادن پرونده های جدید در این هفته در کالیفرنیا

توسط MORVARIDEASIA در 3 مرداد 1399

با کروناویروس موارد بستری شدن در بیمارستان و مرگ و میر هدف قرار دادن پرونده های جدید در این هفته در کالیفرنیا مقامات در حال هل دادن بیشتر برای اجرای ایمنی و بهداشت محیط کار قوانین به عنوان یک گام کلیدی در کاهش گسترش یافته است.

موارد منفجر شد ابتدا در ماه ژوئن به عنوان دولت به سرعت در حال بازگشایی اقتصاد و مردم رفت و برگشت به تابستان روال مانند احزاب و گردهمایی های اجتماعی دیگر. جامعه گسترش است که اتفاق می افتد در بسیاری از مناطق اما مقامات شده اند به خصوص در مورد کارگران بیمار شدن در شغل خود و سپس آلوده کردن دیگران در خانه.

Latinos in L. A. شهرستان در حال حاضر بیش از دو بار به عنوان به احتمال زیاد به عنوان ساکنان سفید به قرارداد رمان coronavirus و مقامات بر این باورند بسیاری از آنها بیمار در حالی که انجام کار ضروری.

شهرستان دیده می شود شیوع بیماری در گیاهان پردازش مواد غذایی و همچنین امکانات تولید از قبیل پوشاک کارخانه. لس آنجلس پوشاک تا به حال بدترین شیوع کروناویروس از هر کسب و کار در شهرستان با بیش از 300 کارخانه در حدود 1800 نفر از کارکنان تست مثبت است. چهار فوت کرده اند.

تبلیغات

مقامات بهداشت در ادامه به تاکید است که در تصمیم گیری های شخصی فقط به عنوان مهم به عنوان سیاست. ساکنان و صاحبان کسب و کار نیاز به ادامه مصرف مراحل لازم — از جمله فیزیکی, فاصله, پوشیدن پوشش صورت و تمرین خوب بهداشت دست — برای محافظت از خود مشتریان و کسانی که در اطراف آنها.

"ما رسیدن به طرف دیگر از این زودی به اندازه کافی اما آن را دوباره به همه ما و همه ما از کسب و کار به آن را انجام دهد" L. A. شهرستان افسر بهداشت دکتر Muntu, دیویس گفت:.

مقامات شهرستان پرده برداری از یک لایه اجرای برنامه به طور بالقوه استناد و کسب و کار خوب است که نقض coronavirus سلامت سفارشات.

تبلیغات

شروع در پایان ماه اوت noncompliant کسب و کار را جریمه اعم از $100 برای مرتبه اول به 500 دلار و 30 روز اجازه تعلیق برای جرائم متعدد.

آخر هفته گذشته شهرستان بازدید بازرسان 507 رستوران 69 هتل ها و 174 مسکونی استخر و متوجه شد که اکثریت قریب به اتفاق شد مطابق با قوانین مربوطه, دیویس گفت:.

"ما می خواهیم به معقول و کار با کسب و کار, اما ما همچنین می دانیم که زمان از جوهر به سرعت گسترش این ویروس ها و محافظت از ساکنان ما" بهداشت " او گفت:.

سن دیگو شهرستان اعلام کرد این هفته امن بازگشایی انطباق تیم طراحی شده برای دریافت کد اجرای بخش کار با هم به دنبال رسیدگی به شکایات عمومی بهداشت به منظور نقض و به طور کلی برای آموزش کسب و کار.

تبلیغات

"این است که رفتن به هویج رویکرد چوب رویکرد اما ما هنوز هم چوب و دیگر ابزار در دسترس ما و ما از آنها استفاده خواهد کرد اگر لازم باشد" San Diego County سرپرست گرگ کاکس گفت.

همکار سرپرست ناتان فلچر zeroed در یک نوع خاص از هدف برای این تیم است.

"برای کسانی که نقض فاحش ما تشخیص نیاز به گام تا و یک نیروی انسانی اختصاص داده شده از کد-انطباق-نوع افراد متمرکز بر بهداشت عمومی دستورات است که می تواند به نقض فاحش و بررسی آن و اطمینان از انطباق با آنچه که ما در حال انجام," او گفت:.

تبلیغات

اما دکتر ویلما Wooten, San Diego County سلامت عمومی افسر گفت: نقض فاحش لزوما قسمت جدید از این برنامه برای این انطباق تیم. شدید ترین موارد نقض مانند یک کلیسا که باز مانده است هفته گذشته پس از سفارش به داشتن تنها, هوای آزاد, خدمات در زمان اثر در حال حاضر شده است برای گرفتن توجه.

"ما شده است در برخورد با فاحش موارد" Wooten گفت. "بیشتر موارد متوسط این اجازه خواهد داد که ما به تهاجمی تر کار محلی حوزه های قضایی سراسر شهرستان."

لس آنجلس همچنان به تحمل فشار از ایالت coronavirus افزایش بیش از 166,000 مجموع موارد و 4,262 مرگ و میر پس از تایید county مقامات بهداشتی اعلام کرد 2,014 موارد جدید و 49 اضافی میر پنج شنبه.

آنقدر شدید است که شیوع است که مقامات بهداشت گفت: COVID-19 است در مسیر به دومین علت مرگ و میر در این شهرستان است.

تبلیغات

از ژانویه تا ژوئن COVID-19 کشته در حدود 3,400 مردم با توجه به شهرستان در وزارت بهداشت. بیش از مدت مشابه در سال گذشته تنها بیماری عروق کرونر قلب نسبت داده شد به عنوان علت مرگ و میر بیشتر با نزدیک به 5,800.

در طول شش ماه اول این سال COVID-19 همچنین کشته شدن بیش از دو بار به عنوان بسیاری از مردم در L. A. شهرستان به عنوان پنومونی و آنفلوانزا را در طول فصل آنفولانزا که زد از اکتبر تا مارس, سلامت, مقامات گفت.

"یکی از دلایلی که ما در حال کار بسیار سخت به صاف و منحنی سرعت گسترش COVID-19 است برای محدود کردن فشار بر ما سیستم بهداشت و درمان به طوری که زمانی که فصل آنفولانزا می رسد در چند ماه کوتاه, ما, شما قادر خواهید بود برای مهار و کاهش سرعت گسترش COVID-19 در حالی که ما می دانیم که بیمارستان های ما نیز نیاز به مراقبت از افراد مبتلا به آنفلوانزا" فرر گفت.

لس آنجلس است که به دور از تنها شهرستان که شاهد سطح بالایی از coronavirus فعالیت است.

تبلیغات

کرن کانتی گزارش 1,135 جدید COVID-19 موارد پنج شنبه — دوم آن روز متوالی در چهار رقم زیر چهار چوب خط حساب کردن از 1,120بار' ردیاب. دو روز گذشته به تنهایی حساب برای حدود 18 درصد از شهرستان تعداد موارد تایید شده.

در طول همه گیر مقامات موعظه اهمیت مسطح منحنی — برگزاری میزان عفونت های جدید در چک به طوری که سیستم بهداشت و درمان نیست غرق شده است.

اما کارشناسان می گویند بستری شدن در بیمارستان و مرگ بالغ منعکس قرار گرفتن در معرض ویروس رخ داده است که هفته پیش پس از آن طول می کشد زمان تا ببینید که چگونه تغییرات رفتاری موثر بر انتقال و اینکه آیا اقدامات اجرا شده برای جلوگیری از گسترش ویروس مشغول به کار هستند.

کالیفرنیا بهداشت و خدمات انسانی, منشی, دکتر مارک Ghaly گفت: آن را می تواند سه تا پنج هفته به دیدن این اثر اقدامات دولت گرفته شده به تازگی — و از جمله در هفته گذشته را تجدید محدودیت های کسب و کار.

تبلیغات

برخی هر چند ادعا می کنند که این وضعیت خواستار swifter بیشتر عمل گسترده. در میان کسانی که توسط دولت ایالت استیو گلیزر (D-اوریندا) که به نام برای Newsom به reimpose اقامت در خانه های بسیاری از دولت تا زمانی که شیوع این بیماری تحت کنترل است.

به طور خاص منطقه خلیج مجلس پیشنهاد کرده است که شهرستان با 14 روز تست مثبت نرخ بالاتر از 2% بازگشت به سفارشات نیاز ساکنان به ماندن در خانه به جز ضروری برای محل کار و یا در سفر.

این ایالت رای مثبت بیش از 14 روز گذشته است 7.6%.

L. A. شهردار اریک Garcetti — که او نیز مطرح شده است و امکان reimposingشبح به طور بالقوه reimposing برخی از نوع از اقامت در خانه سفارش اگر شرایط ادامه به خراب شدن — روز چهارشنبه گفت که اگر چه COVID-19 تهدید سطح باقی می ماند در نارنجی یا در معرض خطر شهر "حرکت به قرمز است و ما در حال بسته شدن هر گونه کسب و کار و یا فعالیت است."

تبلیغات

او افزود که رای مثبت تا به حال کمی کاهش یافته و برای اولین بار در چند هفته از هفت روز به طور متوسط از 13.6 درصد در هفته گذشته به 10 درصد در این هفته.

سیسون می نویسد: San Diego Union-Tribune.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب