با فردی گری از کشیش متهم به آزار جنسی کودکان کلیسای قبطی بسیج در برابر سوء استفاده جنسی

کلیسای ارتدکس قبطی در آمریکا متزلزل در هفته های اخیر با اتهامات سوء استفاده جنسی کرده است که کشورش برای از بین

توسط MORVARIDEASIA در 8 مرداد 1399

کلیسای ارتدکس قبطی در آمریکا متزلزل در هفته های اخیر با اتهامات سوء استفاده جنسی کرده است که کشورش برای از بین بردن رفتار نامناسب در آن منزوی جوامع پس از defrocking یک کشیش متهم به آزار جنسی کودکان برای دهه.

2000-سال-کلیسای قدیمی که آغاز شده در مصر توسط رسول علامت و رشد در ایالات متحده پس از یک موج مهاجرت در دهه 1970 است که غرق در صد ساله سنت ها و آداب و رسوم است که تعریف مسیحی ارتدکس. آن است که در حال حاضر رقیب با نسل جدیدی از فعالان در میان حدود نیم میلیون قبطی زندگی در ایالات متحده آمریکا در آنچه که شرح داده شده در جامعه به عنوان یک "Coptic #MeToo" جنبش جاذب محله های کشیش نشین در رسانه های اجتماعی.

The flashpoint آغاز شده و با Facebook و Instagram پست از سالی Zakhari a 33-year-old فلوریدا زن گفت: او تعرض در اورلاندو توسط Fr. Roweis عزیز خلیل در سال 1997. Zakhari نوشت که او تعرض در خانه پس از خلیل متقاعد مادرش که او باید شروع به اعتراف. او 11.

"او به زور مرا بوسید بیش از همه چهره من و در دهان من با زبان خود. او من را مجبور به پایین در بالا گذاشته و آنچه را که او تا به حال انجام (در حالی که او خود را نگه سیاه نیام در)" او نوشت: در تاریخ 14 ژوئیه.

تبلیغات

خلیل گفت: دختر را به یاد داشته باشید هرگز کسی را در مورد آنچه اتفاق می افتد در اقرار Zakhari نوشت.

با توجه به یک گزارش تحقیقی توسط کلیسا خلیل را حفظ کرده است و بی گناهی خود را. این بار تلاش برای تماس با او ناموفق بودند.

Zakhari یک داروساز در اورلاندو که همچنین یک مدافع برای بازماندگان از سوء استفاده در داخل کلیسا و بدون شروع یک سازمان غیر انتفاعی به نام قبطی بازمانده. او رسانه های اجتماعی پست های این ماه — باعث خلیل تلاش برای اختصاص جدید محله در شیکاگو بودند بازتوییت دوست داشت و هزاران بار به اشتراک گذاشته شده توسط parishioners و روحانیت اشتعال طوفان در میان جوانان قبطی آنلاین.

تبلیغات

آن زمان Zakhari پنج سال به او بگویید که مادر او چه گفت: اتفاق افتاده است که در اتاق خواب است. سپس پس از سالها انفعال از رهبران کلیسا Zakhari ظ گزارش پلیس در آلتامونت اسپرینگز فلوریدا., در سال 2013 با توجه به یک کپی از این گزارش به دست آمده توسط این زمان. اما قانون مرور زمان تمام شده بود.

او باقی مانده است یک عضو کلیسا و تشویق می شد توسط کشیش دیگر و همسران خود را برای گزارش آنچه که او گفت: به او اتفاق افتاده است به قبطی پیشگامان در مصر از جمله دیر پاپ Shenouda III و آن زمان رهبر معنوی پاپ Tawadros II.

پس از Zakhari رسانه های اجتماعی پست و دیگر اتهامات ظهور Tawadros با صدور حکمی جولای 18 laicizing خلیل, رقص برهنه کردن او از روحانی رتبه و بازگشت او را به خود preordination نام: Yousef عزیز خلیل.

"با این فرمان ما اطلاع تمام مدنی مقامات در مصر و در ایالات متحده آمریکا به لغو هر گونه به رسمیت شناختن از Yousef عزیز خلیل به عنوان یک کشیش از کلیسای ارتدکس قبطی" امضا سند اعلام کرد.

تبلیغات

آن را به عنوان معلوم در سال 2014 خلیل که اعتقاد بر این است در 60s شده بود خلع لباس از همه قبطی وزارت در سطح جهانی برای "تکرار تخلفات غیر قابل قبول به روحانیت و وزارت" این حکم گفت.

به دلیل منزوی جامعه Zakhari قادر به پیگیری خلیل حرکات و پیدا کردن اطلاعات بیشتر در اتهام بازماندگان در آمریکا و مصر است. کلمه را دوباره به او مراجعه کشیش کسی بگویید معتبر داستان کلیسای او مورد حمله توسط تروریست ها در مصر و چه کسی درخواست پول از هواداران.

خلیل را laicization نیست به اندازه کافی برای Zakhari. او به دنبال تکفیر از تمام شکارچیان جنسی در کلیسا.

تبلیغات

"من هل دادن ما به انجام کار درست. من در برابر کلیسا" Zakhari در مصاحبه ای گفت:. "من می خواهم این را به محل امن و مسیح مانند."

Zakhari گفت: اسقف یوسف رهبر ارتدکس قبطی اسقف نشین از ایالات متحده گفت: او را به رسانه های اجتماعی خود را پست. سخنگوی یوسف است که مستقر در دالاس/فورت ورث گفت: او نه فشار او را به توقف صحبت کردن.

"به هیچ وجه نمی اسقف یوسف همیشه به دنبال سکوت خانم Zakhari; او این خواسته را به خودداری از ارسال او را اظهارات شخصی در اسقف نشین بسکتبال وب سایت است که او یک مدیر" سارا بردی که سخنگوی در بیانیه ای گفت.

ساموئل Tadros خاورمیانه محقق ارشد موسسه هادسون گفت: Zakhari بود "مشتعل یک انقلاب" که به عواقب.

تبلیغات

"کلیسا مجبور شد به حرکت می کند و در نهایت حذف کشیش کاملا" Tadros گفت. "اسقف مجبور به صدور بیانیه. اسقف یوسف در حال رفتن به پیدا کردن برخی از سنگ برای پنهان کردن در زیر برای برخی از زمان. دیگر قبطی را احساس انگیزه به عمل می کنند."

Tadros گفت که حدود 1 میلیون قبطی دائم وضعیت مهاجرت در خارج از مصر و اعداد را با صعود در سال های اخیر رانده شده توسط یک موج از مهاجرت به ایالات متحده مربوط به بهار عربی.

"قبطی هستند ناچیز در ایالات متحده, اما ما تا جدا شده در کلیساهای ما به حدی است که اکثر آمریکایی ها باقی می ماند به طور کامل نادان که ما وجود دارد," او گفت:. "اما این خنده دار است چرا که یکی از ما [Rami Malek] برنده جایزه اسکار شد."

به این ترتیب کلیسای قبطی است که ریشه در فرهنگ مصر. برای قبطی کلیسا است و نه فقط یک نهاد مذهبی اما نیز ارائه می دهد جامعه از طریق روابط تفریح و سرگرمی, مسکن, فرصت های شغلی و دیگر رسانه های اجتماعی.

تبلیغات

"ما از جهان برای قرن ها اما خارج چالش ها که نمی شد به کار گرفته شده در مصر" Tadros گفت. "چالشهای هویت مشکلات اجتماعی گرایش جنسی همجنسگرایان و ازدواج چالش به کلیسای قبطی در آمریکا که هرگز از آن مواجه شده در مصر است. در مصر این مسائل با فشار اجتماعی و فرهنگ و بنابراین کلیسا هرگز نیاز به مقابله با آن."

در ضمن یک Instagram account @theburningbush20 حال انجام این کار مخالف است.

با الهام از Zakhari آن سازمان ارسال شده است به صورت ناشناس فرستاده شده اتهام سوء استفاده در کلیسا هر دو در ایالات متحده و خارج از کشور حدود سه بار در روز پس از اواسط ماه جولای.

تبلیغات

اتهامات برجسته الگوهای قربانی-سرزنش خاموش و نامناسب دست زدن به موارد. آنها همچنین تکرار بسیار بالا استانداردهای کلیسا مکان بکارت اطاعت و مردسالار و رسوم این سازمان گفت. اغلب کلیسا در برخورد با اتهام شکارچیان با حرکت آنها را به یکی دیگر از محله و یا ارسال آنها را به بازگشت به مصر به خصوص در موارد مراجعه به کشیش یا راهبان.

"ما در حال کوچک از این جهان" سازمان گفت. "پس از مشکلاتی که رخ می دهد در این جهان در حال رفتن به رخ می دهد در جامعه ما است."

در کلیسای قبطی کشیش مجاز به ازدواج. آنها معمولا باید انجام دهید تا قبل از اینکه مقدر شده است. آنها را تشویق به خانواده ها برای درک بهتر خود و عبادت. همه اعضای روحانیت از جمله پاپ باید شرکت در اعتراف به دلیل اصلی کلیسا شعار که همه مردان و زنان خطاپذیر است و موضوع را به گناه است. این تفاوت ها اغلب ذکر شده که قبطی ها در مقایسه با دیگر مسیحیان به ویژه پس از رسوایی سوء استفاده جنسی که زده کلیسای کاتولیک.

تبلیغات

پس از پاپ فرمان و رسانه های اجتماعی کمپین بیانیه های صادر شده توسط قبطی دایره اسقفی در آمریکا و کانادا و انگلستان را محکوم سوء استفاده و سوء رفتار و متعهد عمل گرا برنامه.

"ما تعهد بهترین تلاش های ما برای جلوگیری از هر گونه رفتار به گزارش بلافاصله اتهامات از انجام چنین برای اجرای قانون به سرعت بررسی چنین اتهامات و اقدام مناسب را گفت:" یک بیانیه مشترک از قلمرو مذهبی اسقف اعظم ارتدکس قبطی در نیوجرسی و نیویورک و انگلستان است.

شهری Serapion رهبر اسقف نشین از لس آنجلس در جنوب کالیفرنیا و هاوایی در حال کار برای تجدید نظر در یک سوء رفتار جنسی سیاست و موضوع handbook به "را واقعی و شفاف عمل برای اطمینان از وجود دارد نه بیشتر قربانیان است."

این سیاست که اعمال شده است در سراسر ایالات متحده دیگر دایره اسقفی شد آخرین به روز رسانی در سال 2013 و در حال اصلاح به نگه دارید تا با تحول اساسنامه محدودیت ها و قوانین زیر #MeToo و زمان این حرکات است که گریبانگیر هالیوود و فراتر از آن.

تبلیغات

Serapion گفت: در 25 سال با اسقف تنها دو مورد از سوء رفتار تا به حال شده افزایش یافت و به او; یکی درگیر جزئی و فرستاده شده بود به اجرای قانون است.

"البته ما می گویند:" ببخشید و فراموش نکنید " به شفا برای غلبه بر آن است. این به آن معنا نیست نمی مطبوعاتی اتهامات عنوان شده علیه. هر گونه آشتی نمی توان یک آشتی واقعی بدون عدالت" Serapion گفت.

قلمرو اسقف خود را به سیاست سختگیرانه اجازه نمی دهد که بازدید از کشیش به خدمت در کلیسا و خواستار حوادث به گزارش به مقامات. این امر به روحانیت کارکنان و کارمندان در کلیسای او گفت: همه آنها مورد نیاز خواهد بود برای تحت آموزش اجباری در سیاست و پروتکل های مربوط از جمله آموزش در دولت موظف به گزارش دهی. او گفت که او انجام داده است آموزش خود را.

تبلیغات

علاوه بر متنوع کمیته روحانیت و عوام (مردان و زنان از جمله درمانگران) در حال کار بر روی پروتکل مورد بررسی و گزارش و همچنین به عنوان مشاوره. او را تشویق قربانیان به جلو آمده و با استفاده از منابع در اختیار خود را.

کشیش نیز صحبت های خود را با گروه های جوانان مورد سوء استفاده جنسی و تکرار این احساسات را در دایره اسقفی' بیانیه های عمومی است. برخی از آنها به دنبال پزشکی و روانی حرفه ای برای ساخت یک شبکه از منابع به قربانیان.

Zakhari گفت: او قدردانی کلمات, اما هنوز هم فکر می کند که کلیسا شده است و به کندی عمل می کنند.

"من برخی از دختر تصادفی در فلوریدا و من این کشیش حذف در شش روز" او گفت:. "این hierarchs نمی تواند آن را انجام دهید برای 17 سال است."tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب