کارگر کمک فدرال اعدام دبستان مثبت ویروس تست

واشنگتن (AP) — اداره فدرال زندانها گفت: یک عضو هیات درگیر در آماده سازی برای اولین فدرال اعدامها در نزدیک به د

توسط MORVARIDEASIA در 23 تیر 1399

واشنگتن (AP) — اداره فدرال زندانها گفت: یک عضو هیات درگیر در آماده سازی برای اولین فدرال اعدامها در نزدیک به دو دهه است آزمایش مثبت برای کوروناویروس.

وزارت دادگستری گفت: توسعه نمی خواهد معنی تاخیر اضافی در دولت, جدول زمانی در حال حاضر متوقف شده توسط یک دادگاه فدرال به این دلیل که کارگر نشده بود در اجرای اتاق و تا به حال در تماس با هر کسی در تیم تخصصی به زندان فرستاده می شود برای رسیدگی به اعدام است.

این سازمان ساخته افشاگری در دادگاه براده در پاسخ به دعاوی که به دنبال توقف اعدام های برنامه ریزی شده برای از سرگیری دوشنبه.

یک وکیل برای اداره زندانها گفت: عضو هیات آموخته در روز چهارشنبه که کارمند بوده و در تماس نزدیک با کسی که تست مثبت برای COVID-19. این عضو هیات بلافاصله به سمت چپ کار می کنند و به اطلاع اداره روز شنبه در مورد این تست مثبت با توجه به پر کردن دادگاه.

این عضو هیات نمی پوشیدن ماسک در همه زمان ها در طول جلسات با دیگر اداره زندانها کارکنان و دیگر مقامات اجرای قانون در روز قبل از یادگیری از قرار گرفتن در معرض آژانس گفت. این اداره می گوید: عضو هیات وارد نیست اعدام تسهیلات و یا زندان را مرکز فرماندهی و چپ تسهیلات قبل از ده ها تن از اداره زندانها کارکنان که بخشی از این تیم دست زدن به اعدام وارد در ترر هوت.

اداره زندانها نیز شروع به تماس با ردیابی برای شناسایی دیگر اعضای هیات که ممکن است تا به حال تماس با کارمند که تست مثبت, مقامات گفت.

افشای آید به وزارت دادگستری است و مبارزه ادامه با اولین فدرال اعدام از سال 2003. یک قاضی فدرال در ایندیانا است متوقف اجرای Daniel Lee که برنامه ریزی شده بود روز شنبه پس از نگرانی های مطرح شده توسط قربانیان خانواده است که آنها را در معرض خطر ابتلا به این ویروس اگر آنها تا به حال به سفر برای شرکت در اعدام.

بخش درخواست یک دادگاه تجدید نظر فدرال برای لغو آن حکم و بلافاصله اجازه می دهد اعدام به جلو حرکت کند. دو اعدام تا به حال نیز برنامه ریزی شده برای بعد از آن در هفته چند بوده است و در آنجا ماند به طور موقت توسط یک دادگاه تجدید نظر.

"برای مدت زمان از اعدام و یا تا زمانی که تست منفی به دست آمده است BOP خواهد اطمینان حاصل شود که آن دسته از کارکنان شناسایی شده به عنوان داشتن در تماس با آلوده عضو هیات ندارید تماس با زندانیان از برنامه ریزی برای اجرای وزرای رکورد شاهدان اعدام, وکیل مدافع و یا مطبوعات" تشکیل پرونده گفت.

در پاسخ به این پرونده یک وکیل برای قربانیان و خانواده گفت که در حالی که کارمند ممکن است در اجرای اتاق و یا در تماس مستقیم با اعدام تیم " آن را حساب نمی کند برای بسیاری از مردم که فرد کارکنان مواجه می شوند قبل از یادگیری خود را تست مثبت."

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب