کارگران از بین رفته به عنوان coronavirus جاروب از طریق L. A. پوشاک. همکاران تلاش برای پاسخ

به عنوان ماه گذشت مردم شروع به ناپدید می شود. صندلی بار اشغال شده توسط کارگران صنایع پوشاک در داخل لس آنجلس کا

توسط MORVARIDEASIA در 28 تیر 1399

به عنوان ماه گذشت مردم شروع به ناپدید می شود. صندلی بار اشغال شده توسط کارگران صنایع پوشاک در داخل لس آنجلس کارخانه پوشاک نشست خالی است. شایعات منتشر شده در مورد چگونگی از دست رفته کارگران بدست بیمار و یا حتی مرگ از COVID-19.

ماریانا 56 ساله زن از السالوادور, احساس ترس در هر روز است. او گفت: کارگران مانند خودش دریافت کم و یا با تاخیر اطلاعات از جنوب L. A. شرکت در مورد موارد مثبت ترک آنها را امتحان کنید و استنباط چرا همکاران خود را ترک کرده بودند.

این شرکت بنیانگذار گفت که به عنوان coronavirus از طریق کارخانه مدیریت آگاهانه کارکنان که ممکن است در معرض در یک مد به موقع. اما پوشاک کارگران صحبت کرد که به بار بگویید یک داستان متفاوت گفته آنها تا حد زیادی در تاریکی نگه داشته به عنوان همکاران بیمار شد و اطلاعات آنها را دریافت می شد آهسته می رسند و یا مبهم است.

یک روز صبح در ماه ژوئن پس از گسترش کلمه که کارکنان چند مرده بود و کارگران تصمیم به مرحله عمل. ده ها تن در یکی از کارخانه های این شرکت بود که توسط ایستگاه های خود را و حاضر به دوختن برای نزدیک به دو ساعت و خواستار بهتر بهداشت.

تبلیغات

"ما و ما گفت: ما قصد داریم به کار تا زمانی که شما وعده برای تمیز کردن ماشین آلات" گفت: ماریانا که توافق به شناسایی نام میانی او به خاطر ترس از اقدامات تلافی جویانه. "ما می خواستیم آنها را عملا در نزدیک کارخانه تا آنها را تمیز کنند."

LOS ANGELES, CA

دارای درجه حرارت خود را چک قبل از ورود به لس آنجلس پوشاک.

(Jason آرموند / لس آنجلس تایمز)

Coronavirus است صعودی در محل کار در سراسر لس آنجلس به عنوان اقتصاد بازگشایی. اما مقامات می گویند لس آنجلس پوشاک دچار بدترین شیوع کروناویروس از هر کسب و کار در شهرستان با بیش از 300 کارخانه در حدود 1800 نفر از کارکنان تست مثبت است. چهار فوت کرده اند.

در مصاحبه با تایمز در روزهای اخیر فعلی و سابق لس آنجلس پوشاک کارگران گفت: این شرکت به طور مداوم به آنها اطلاع می دهد که مردم رو بیمار ایجاد جو وحشت و عدم قطعیت است. آنها همچنین گفت: مدیریت موفق به اجرای اجتماعی فاصله و نه به اندازه کافی آموزش کارگران در مورد چگونه برای ایمن ماندن. فروشندگان اجازه داده شد برای آمدن به کارخانه برای فروش محصولات به کارگران گفتند: تشدید خطرات.

تبلیغات

L. A. County وزارت بهداشت گفت: برای اولین بار آن را تعطیل عملیات در لس آنجلس پوشاک در ژوئن 27, پس از بازرسان یافت "نقض آشکار" عفونت-کنترل سفارشات و این شرکت قادر به همکاری با یک بررسی یک گزارش شیوع کروناویروس. هفته گذشته وزارت دستور داد تا از ادامه تعلیق عملیات در شرکت جنوب L. A. ساختمان تا پیشرفت لازم است ساخته شد.

دولت بخش ایمنی و بهداشت شغلی Cal/OSHA باز, سایت بازرسی در ماه ژوئن به بررسی شکایت در مورد خطرات محیط کار در لس آنجلس پوشاک مرکز گزارش شده توسط شرکت کارگران است.

داستان لس آنجلس پوشاک — که معطوف به ساخت ماسک زمانی که این بیماری همه گیر آغاز شد — تأکید نگرانی در حال رشد است که در کالیفرنیا انجام نمی دهد به اندازه کافی برای محافظت از کارگران ضروری بسیاری از آنها در پردازش مواد غذایی و امکانات تولید از قبیل پوشاک کارخانه. سیاه و قهوه ای و جوامع بوده است به خصوص ضربه COVID-19.

Latinos in L. A. شهرستان در حال حاضر بیش از دو برابر سفید پوستان به قرارداد coronavirus و مقامات بر این باورند بسیاری از آنها بیمار در محل کار. اکثر کارگران در لس آنجلس پوشاک اسپانیایی-سخنرانان شهرستان خبر داد.

تبلیغات

این شرکت بنیانگذار کبوتره Charney است رد اظهارات که شرکت نمی محافظت از کارگران آن و اطلاع از موارد مثبت. "وجود دارد هیچ پنهان کاری" او گفت:. Charney گفت: کارگران شد و گفت: "حق دور" و تشویق به آزمایش و قرنطینه در صورت نیاز.

"من نمی گویم اگر کسی در یکی از ساختمان ما گفت: ساختمان های دیگر اما ما گفت: افرادی که مشغول به کار proximately به آنها," او گفت:.

Charney گفت: این شرکت تا به حال انجام شده متوسط کنترل و نگهداری مناسب اجتماعی فاصله و بالاتر عفونت نرخ در جوامع مانند جنوب L. A. خواهد به طور طبیعی منعکس شده در یک کارخانه وجود دارد. علاوه بر این Charney گفت به اعتقاد او وجود دارد افزایش اعداد از آنجا که این شرکت تا به حال همه کارگران آن آزمایش را چندین بار. (شهرستان گفت: اطلاعات خود را تایید می کند که تنها کسری از کارگران مورد آزمایش قرار گرفتند.)

LOS ANGELES, CA

لس آنجلس پوشاک بنیانگذار کبوتره Charney, 51 در دوخت کف کارخانه است. او برگزار کرده است که این شرکت در زمان سخت کوش اقدامات برای حفاظت از کارگران آن است.

(Jason آرموند / لس آنجلس تایمز)

تبلیغات

"ما باور داریم که در همه زمان ها — پس از راه اندازی این بیماری همه گیر -- ما انجام داده ایم ما بهترین های اجتماعی فاصله و پس از هر دستور ما آگاه" Charney گفت: بار هفته گذشته است. "ما در حال برخورد با یک بیماری همه گیر است که افزایش یافته است شدت در جامعه ما در جنوب L. A., و آن را آشکار خود را در کارخانه ما است."

Charney تاسیس لس آنجلس پوشاک در سال 2016 پس از او سرنگون شد از سابق خود را کسب و کار پوشاک آمریکا, پس از اتهامات آزار و اذیت جنسی و دیگر سوء رفتار در این شرکت که او را رد کرده است.

کارشناسان صنعت می گویند COVID-19 شیوع برجسته بهداشت و مسائل ایمنی که به مدت طولانی گرفتار صنعت پوشاک در L. A., و که نقض به احتمال زیاد بسیار گسترده تر. عمومی وزارت بهداشت دریافت کرده است حداقل 19 coronavirus شکایات مرتبط با این صنعت از جمله سه مورد لس آنجلس پوشاک. آن را در حال حاضر بررسی شیوع کروناویروس در لباس دیگری تسهیلات ساخت.

ماریسا پیک مدیر پوشاک کارگر مرکز اشاره کرد که این نوع از "کافی" حفاظت در برابر ویروس در لس آنجلس پوشاک "قطعا مورد و یا بدتر در دیگر L. A. کارخانه های پوشاک" که بسیاری از آنها کارگاههای استخدام مهاجران مستند نشده.

تبلیغات

"تقریبا همه واز بیمار گفت:" بتو 34 ساله در گواتمالا پوشاک کارگر در یک کارخانه کوچک در جنوب L. A., که در آن او گفت: استفاده از ماسک است اجرا و کارکنان ارائه شده است با مواد ضد عفونی کننده. یک کارمند او دوستانه با درگذشت پس از نشان دادن علائم ویروس.

کارشناسان می گویند این ویروس ممکن است گسترش بیشتر به راحتی در کارخانه ها و دیگر محل های کار از آنجا که آنها اغلب محیط های شلوغ که در آن مردم لمس همان مواد. لیندا Delp مدیر UCLA کار ایمنی و بهداشت شغلی برنامه گفت: فشار به کار به طور مداوم در زمانی که درآمد پرداخت توسط قطعه و همچنین ناکافی بیمار-ترک سیاست نیز ممکن است عوامل موثر بر آن.

"آنها در حال کارگران که در حال حاضر پرداخت دستمزد کم به طوری که آنها لازم نیست که یک کوسن بستگی دارد," او گفت:. "مگر در مواردی که آنها می توانند در خانه بمانند زمانی که آنها بیمار زمانی که آنها شده اند و یا در معرض آلوده وجود دارد این فشار واقعی به ادامه آینده به کار می کنند."

سه نفر از coronavirus مربوط به مرگ و میر در لس آنجلس پوشاک رخ داده است در اوایل ماه ژوئن و اوایل جولای, مقامات گفت.

تبلیغات

"وجود دارد تعداد فوق العاده ای از موارد ما چهار مرگ و میر و ما نمی گرفتن پاسخ در یک مد به موقع از L. A. پوشاک" گفت: Jan پادشاه یک L. A. عمومی کانتی افسر بهداشت برای غرب و جنوب لس آنجلس است.

این بخش گفت: یک ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی به اطلاع آن ژوئن 19 بالقوه شیوع. مقامات بهداشت خواسته این شرکت برای یک لیست از تمام کارکنان به طوری که آنها می تواند مقایسه آن با نتایج تست گروه دریافت کرده بود. شرکت آنها گفت: موفق به ارائه لیست پس از درخواست های متعدد. (Charney گفت: از آن زمان به جمع آوری اطلاعات است.)

در طول یک سایت بازدید ژوئن 26, گروه اظهار داشت: بازرسان مشاهده موارد متعدد نقض عفونت-کنترل پروتکل ها از جمله استفاده از مقوا به عنوان یک مانع بین کارگران است. شاه اشاره کرد که در میان دیگر موارد نقض محلول ضد عفونی نمی شد به آسانی در دسترس, مدیریت و نبود نظارت اجتماعی فاصله. کاری که نه شش فوت از هم جدا.

"ما مشاهده شده گاهی اوقات هنگامی که آنها تا به حال کارکنان در آمده, به عنوان مثال را انتخاب کنید تا چک وجود نداشت اجتماعی فاصله," او گفت:. "بسیاری از شرکت ها در حال قرار دادن نوار یا مخروط به علامت شش فوت است. بود که در حال انجام است. اگر شما لازم نیست که مردم تمایل به دسته کردن."

تبلیغات

شرکت او گفت: قادر به بگویید که در آن مقامات کارگران نشسته بود ساخت تماس با ردیابی دشوار و وادار کردن بخش "برای تعیین است که هر کس که وجود دارد به طور بالقوه در معرض." آن هم نه آموزش کارگران در ایمنی در زبان اصلی خود را که برای بیشتر بود, او گفت:. Charney گفت که این شرکت ارائه شده است جلسات آموزشی این هفته و قبل از انجام این کار, آن را ابلاغ به کارگران چگونه برای ایمن ماندن.

"ما این پیام از شش فوت, فاصله, پیام آینده به کار نمی اگر شما بیمار پیام اساسی است که شما باید پوشیدن ماسک," او گفت:. "ما ابلاغ این مسائل."

LOS ANGELES, CA

شرکت کنندگان در یک جلسه آموزشی گفت: برای هشدار سرپرستان خود را اگر آنها به خوبی احساس نمی کنید.

(Jason آرموند / لس آنجلس تایمز)

پیک در لباس کارگر مرکز گفت که او شروع به شنیدن در ماه مه از لس آنجلس پوشاک کارگران که تا به حال بدست بیمار از coronavirus. آنها توضیح داد که چگونه مدیران می آیند و در ظرف شش پا از کارگران و چگونه این کارخانه به نظر می رسید اجازه می دهد تا بازدید کنندگان در بدون نظارت.

تبلیغات

"فروشندگان خواهد آمد تلاش برای فروش همه چیز برای کارمندان," او گفت:. "[کارگران] همچنین گفت که متقاضیان, افرادی که به دنبال درخواست برای کار در خواهد آمد — که آنها نمی, جلوگیری از آن وجود ندارد پروتکل های در محل برای کسانی که آیا آنها حفظ فاصله اجتماعی که آیا آنها عینک ماسک."

کارگران گفت: این شرکت نیست و ارتباط موارد این ویروس به آنها و ترک آنها را به گمان است که از دست رفته کارکنان بیمار بودند.

"آنها البته نگران و نگران آن بود که از COVID اما فکر نمی کنید که تایید" پیک گفت. "شایعاتی وجود دارد در مورد کارگران درگذشت, اما آن را تایید کرد."

کیار 52 ساله زن از پرو که خواست به شناسایی نام خانوادگی او را به خاطر ترس از واکنش مثبت آزمایش برای coronavirus پس از کار در کارخانه برای چند هفته. زمانی که او برای اولین بار احساس علائم در ماه ژوئن به نظر می رسید به "ساده آنفولانزا." او برای چند روز اما پس از در حال توسعه یک درد سردرد و احساس ضعف او متوقف رفتن در. سرپرست توصیه می شود که او باید تست شده.

تبلیغات

در حال حاضر او شگفتی اگر او در معرض طول می شکند و پس از او تا به حال ساخته شده است که افرادی که اشغال کرده بود ناهار جدول قبل از او تا به حال ضد عفونی آن است. او پرسید که آیا او باید شده اند بهتر است در مورد تمیز کردن او و تجهیزات پس از او آن را با کسی که از یک شیفت های مختلف.

"ما را گرفته اند مراقبت بهتر از سلامت" کیار گفت: تا به حال کارگران آموزش داده شده است در حفاظت از خود را از ویروس. اما او قصد دارد در بازگشت به کارخانه پس از آن بازگشایی شک است که او را در پیدا کردن کار دیگری می پردازد که او $14.25 یک ساعت.

"آنها در حال تغییر همه چیز وجود دارد," او گفت:. "این به من می دهد امنیت است که من خوب وجود دارد. این چیزی است که من می گویند [در حال حاضر]. من نمی دانم چه اتفاقی خواهد افتاد."

اما Maribel مالدونادو 50 ساله, مکزیکی, کارگر است که همچنین آزمایش مثبت برای این ویروس نمی تواند آینده را.

تبلیغات

مالدونادو گفت: نبود کافی اجتماعی فاصله زمانی که او شروع به کار در ماه آوریل به عنوان یک صاف کننده در لس آنجلس پوشاک. او را به نشستن در یک ماشین مقوا جدول با حدود نیم متر جدا کردن خود از دیگران باعث او بپرسید که آیا او می تواند دور خودش بیشتر است.

در اوایل ماه مه, او گفت:, او کار می کرد در منطقه ای که فاقد تهویه. او نشسته در یک جدول که در آن کارگران سعی در حفظ فاصله. در یک نقطه او گفت: این شرکت اضافه شده بیشتر جداول زیرا مردم نشسته بودند بیش از حد نزدیک است.

او آزمایش مثبت برای coronavirus مدت کوتاهی پس از آن دچار سردرد و احساس حالت تهوع. او در حال حاضر در نظر گرفتن کلاس های آنلاین آماده شدن برای یک کار جدید ارائه خدمات مالی مربوط به بیمه عمر کار او می تواند بدون تماس نزدیک با دیگران است.

"من نمی خواهد بازگشت وجود دارد — حداقل از همه در حال حاضر که من فقط شروع به گرفتن بهتر است," او گفت:. "آن را بیش از حد گرم وجود دارد. آنها دقیق نیست در مورد فاصله."

تبلیغات

ماریانا کار کرده است که در لس آنجلس پوشاک حدود سه سال شروع به پوشیدن دو ماسک که او شنیده ام بیشتر و بیشتر کارکنان است که تا به حال بدست بیمار است. قبل از این شهرستان تعطیل کارخانه او را آزمایش چندین بار در ماه خواهد بود و او را به خود ضد عفونی کننده از خانه.

پس از ژوئن توقف کار Charney ملاقات با کارگران است. او به آنها گفت که به عمل اجتماعی فاصله و چند کارمند به حال آزمایش مثبت ماریانا به یاد می آورد.

او متوجه پیشرفت. زمانی که در لس آنجلس پوشاک افتتاح شد به طور خلاصه در هفته گذشته (شرکت گفت: آن اجازه داده بود برای باز کردن در حالی که مقامات آن را به نام یک تخلف) وجود دارد "گالن مواد ضد عفونی کننده," او گفت:. کارگران گذشت حدود یک جعبه برای جمع آوری پول برای حمایت از خانواده از یک همکار که مرده بود از ویروس.

LOS ANGELES, CA

علاوه بر برگزاری آموزش ایمنی جلسات نشان داده لس آنجلس پوشاک گفت: این به روز رسانی امکانات خود و نهاد قوی تر نمایش درمانی.

(Jason آرموند/لس آنجلس تایمز)

تبلیغات

Charney گفت که این شرکت اضافه شده ارتقاء مانند touchless لوله ها بهتر است تهویه قوی تر غربالگری برای علائم و بهبود آموزش برای تمیز کردن کارکنان. شرکت او گفته است که به کمک کارگران برای آزمایش قبل از بازگشایی.

"این فرصت را در اینجا این است که ما در حال رفتن به بهترین کارخانه," او گفت:. "اگر این چیزی که طول می کشد زمان طولانی ما بهترین فرصت برای حفظ و نگه داشتن همه امن است."

در طول یک جلسه آموزش ایمنی برای کارگران چهارشنبه در کارخانه و 11 نفر نشسته در اجتماعی فاصله ردیف صندلی. ضد عفونی کننده دست و دستکش استراحت در یک جدول در نزدیکی. نشانه چسب به ضد عفونی کننده گفت: در اسپانیایی "ماسک مورد نیاز هستند."

چند مدرسان ارائه شده در زبان انگلیسی و اسپانیایی توضیح داد که بسیاری از سیاه پوست و لاتین که مردم از ویروس. کارگران برای تمیز کردن مشترک فضاهای کار و اطلاع سرپرستان زمانی که آنها به خوبی احساس نمی کنند گفتند.

تبلیغات

"کار خود را در اینجا خواهد بود" استاد گفت: این گروه در اسپانیایی. "ما در حال تلاش برای جلوگیری از بیشتر مردم را از گرفتن بیمار است."

هنگامی که آن زمان برای سوال یک مرد دستش را بلند کرد.

"شما می توانید این ویروس اگر شما را لمس کسی با این ویروس؟"

چند ثانیه بعد او پاسخ از استاد. بله یک خطر وجود دارد.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب