کشمکش بیش ویروس امداد همچنان ادامه دارد و با وجود مخاطرات بالا

میامی (AP) — مسابقه از جان گذشته به کررل coronavirus همه گیر در زمان و حتی بیشتر ضرورت دوشنبه و سه شنبه رو به

توسط MORVARIDEASIA در 31 تیر 1399

میامی (AP) — مسابقه از جان گذشته به کررل coronavirus همه گیر در زمان و حتی بیشتر ضرورت دوشنبه و سه شنبه رو به رشد بحران اقتصادی برخورد با بحران سیاسی. حتی به عنوان آخرین واکسن آزمایشی به نظر می رسد برای نشان دادن وعده های سیاستمداران در واشنگتن به نظر می رسید دور از هم در پیدا کردن یک راه را به کمک مالی به آمریکایی ها است.

به عنوان اولین فدرال بسته امداد آماده شد برای پایان دادن به کنگره در تلاش بود برای رسیدن به توافق در بسته های دیگری برای کاهش بار مالی آمریکایی ها پرداخته اند به عنوان کسب و کار را تحمل کرده اند تکرار shutterings یا مکث پس از این ویروس برای اولین بار به نظر می رسد در این قاره است.

آشفتگی های سیاسی بود که بازی را به عنوان وجود دارد به نظر می رسد به اخبار خوب در جبهه پزشکی با دانشمندان درگیر در توسعه حداقل یک واکسن گزارش نتایج امیدوار کننده ای در اوایل محاکمه.

حتی به عنوان خواهان در تقابل با دموکراتها بر سر چه مقدار پول به اندازه کافی بالا از اعضای جمهوری خواه کنگره نیز مواجه پوش بک از کاخ سفید است. توافق رهبران ملاقات روز دوشنبه با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان کاخ سفید panned برخی از 25 میلیارد دلار در ایران با طرح خواهد بود که اختصاص داده شده به تست و ردیابی گفت: یکی جمهوری خواه و آشنا با مباحث.

وجود دارد باقی می ماند یک فاصله ای بین ایران و دموکراتیک بسته با دموکرات ها عبور در خانه 3 تریلیون دلار بسته در حالی که جمهوریخواهان بسته در آمد و در حدود 1 تریلیون دلار.

"ما باید برای پایان دادن به این ویروس" مجلس نانسی پلوسی D-کالیفرنیا گفت: در MSNBC. هر گونه تلاش کاخ سفید برای جلوگیری از, تست پول "فراتر از جهل است.

سیاسی مخاطرات بالا هستند برای همه طرف ها قبل از انتخابات ماه نوامبر به خصوص با ملت ثبت نام بیشتر coronavirus عفونت و مرگ و میر بیش از هر کشور دیگر. با 17 هفته از مدعیان بیکاری با شکوه 1 میلیون و بسیاری از خانواده ها بودند در مواجهه با بحران نقدی و از دست دادن کارفرما مورد حمایت و پوشش بیمه درمانی.

تعداد موارد خونتان در نقاط در سراسر ایالات متحده تاکید کرد و نه فقط اقتصاد و آمریکایی ها و روان بلکه خود سیستم پزشکی.

در کالیفرنیا مراکز در سان فرانسیسکو دستور داده شد بسته حدود یک ماه پس از آنها مجاز به بازگشایی شده است.

چهار ماه پس از منطقه خلیج سان فرانسیسکو شد مقام اول را در کشور به موضوع گسترده stay-at-home سفارشات برای جلوگیری از گسترش ویروس تنها یک منطقه خلیج شهرستان است نه دولت فرماندار فهرست سازمان دیده بان برای مناطق با افزایش عفونت و بستری نرخ.

در شیکاگو شهردار اعمال محدودیت های جدید بر روی, میله, ورزشگاه شخصی و خدمات مانند لوله به عنوان مقامات بهداشت گفت: شهر دوباره در صدر 200 روزانه موارد به طور متوسط. مسئولان شهرستان نسبت به افزایش درجه اول به افراد جوان برای رفتن به کافه ها و رستوران ها و سواحل دریاچه میشیگان.

رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو یک دموکرات پرواز به گرجستان روز دوشنبه برای کمک به تحویل ماسک, کیت های آزمایش لباسهای چهره سپر و ضد عفونی کننده دست در ساوانا. سفر خود ارائه ضمنی حمایت یک شهردار است که یک pacesetter در یک شورش علیه جمهوری گرجستان رژیم صهیونیستی است. برایان کمپ امتناع اجازه می دهد تا دولت های محلی به سفارش مردم به پوشیدن ماسک.

گرجستان موارد در ادامه به افزایش و کمپ شده و درگیر در کشمکش با برخی از مقامات محلی از جمله دشت شهردار Van Johnson, بیش مقرر در چهره پوشانده اند.

کومو گفت: نیویورک علاقه مند در آنچه اتفاق می افتد در دیگر نقاط کشور به دلیل آلوده مردم از کشورهای دیگر به احتمال زیاد به گسترش ویروس موارد در نیویورک است. او متعهد به کمک به دشت راه اندازی دو جدید تست سایت با هدف کاهش درآمد مردم و گفت: او می خواهم به اشتراک گذاری تماس با ردیابی تخصص.

در فلوریدا که در آن نزدیک به 9,500 مردم در بیمارستان بستری شد و از دوشنبه فقط 18 درصد از آن مراقبت های ويژه در دسترس بودند.

معجون در حرکات یک شرکت غذا در فورت لادردیل فلوریدا خواهد بود معمولا در دنده بالا برای تابستان مراسم فارغ التحصیلی و حوادث شرکت های بزرگ به طور متوسط 25 تا 35 هفته و خدمت به 2000 تا 3000 نفر است.

اما با محدودیت در گروه تجمعات آنها را به "میکرو-حوادث" به طور متوسط دو تا پنج هفته با هشت تا 15 نفر. آنها تا به حال به قطع بسیاری از کارکنان خود را در اوج فصل آنها 65 اما در حال حاضر به شش.

"ما در حال تلاش برای زنده ماندن و حفظ به عنوان بسیاری از مردم به کار" بنیانگذار شرکت Jason ساوینو گفت. "شما نمی توانید حتی یک تجمع بیش از 10 نفر را در خانه خود."

"هیچ پشتیبانی از آمدن هر دولت و یا در هر نقطه که انطباق این کسب و کار که در حال دستور به شماره گیری کسب و کار خود بازگشت," او گفت:.

حتی ساده تلاش برای به دست آوردن یک روز می تواند عواقب وخیم است.

یک پادو در چوب غذاهای دریایی و رستوران استیک در لودینگتون, میشیگان گفت که او تا به حال COVID-19 اما بعدها کشف او به دروغ یک روز خاموش است. چوب بسته و به مدت دو روز به عنوان یک احتیاط ایمنی لغو تمرین عروسی و هزاران دلار از دست داده.

"دلخراش بود گفت:" مدیر رستوران دیوید Hritco. "من نگران من کارکنان. من نگران " خوب حالا آیا من باید COVID?'"

زمان وحشتناک بود برای رستوران است که در تلاش برای بازیابی در طول اوج فصل تابستان پس از ماه ها بسته بودن. کارمند اعتراف به دروغ بیش از آخر هفته ،

"این است که یک بچه جوان ساخته شده است که یک اشتباه" Hritco گفت. "اما این است که در حال حاضر یک پلیس مهم است."

در نیواورلئان در ضمن خانواده ها برداشت فلفل تازه و شیر و گوشت و همچنین به عنوان پوشک و محصولات بهداشتی زنانه در غذا را از سادگی در مقابل یک محله مرکز جامعه.

ملانی ریچاردسون مدیر اجرایی زمینه آموزش غیر انتفاعی گفت: او می خواست برای کمک به خانواده های آنها به عنوان آماده شدن برای از دست دادن بیکاری افزایش پرداخت از دولت فدرال است.

"ما می دانیم که در حال رفتن به یک ضربه بزرگ برای خانواده," او گفت:. ایده این بود که به خانواده های مواد غذایی و برخی از منابع دیگر به طوری که آنها می توانند صرف چه ممکن است خود را به آخرین فدرال پرداخت اجاره و یا آب و برق.

تعداد تایید جهانی ویروس مرگ و میر افزایش یافته و به بیش از 603,000 با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز. ایالات متحده در صدر لیست با بیش از 140,500 به دنبال بیش از 78,000 در برزیل.

تعداد تایید عفونت در سراسر جهان را تصویب کرده است 14.3 میلیون با 3.7 میلیون نفر در ایالات متحده و بیش از 2 میلیون نفر در برزیل. کارشناسان بر این باورند که همه گیر واقعی تلفات بسیار بالاتر است چون از تست کمبود و جمع آوری داده ها مسائل.

در ایالات متحده عفونت شده اند افزایش در کالیفرنیا و فلوریدا و تگزاس و آریزونا.

دولت مجبور به قرض گرفتن میلیاردها دلار و بریده بریده هزینه های furloughing کارگران تاخیر در پروژه های ساخت و برش مدرسه کمک های اولیه و حتی بسته شدن بزرگراه بقیه مناطق. برای بسیاری از کشورهای امید اصلی برای اجتناب از حتی عمیق تر کاهش است به کمک گرفتن از کنگره است.

این ویروس همچنین دارای رهبری سیاسی و کینه در سراسر جهان است. سران اتحادیه اروپا شده است به مبارزه با بیش از یک بی سابقه 1.85 تریلیون یورو ($2.1 تریلیون دلار) بودجه اتحادیه اروپا و coronavirus بازیابی صندوق. طولانی مدت بحث های مشخص شده توسط تعطیل مشت کوبیدن و توهین.

این بیماری همه گیر است فرستاده اتحادیه اروپا به سقوط و کشتن حدود 135.000 از شهروندان خود و غوطه وری اقتصاد خود را به حدود انقباض از 8.3 درصد در سال جاری.

وجود دارد با روشنایی ضعیف تابیدن از امید در جبهه پزشکی با دانشمندان در دانشگاه آکسفورد گفت: آزمون خود را coronavirus واکسن نشان داده است در اوایل محاکمه سریع یک محافظ پاسخ ایمنی در صدها نفر از مردم است.

محققان بریتانیایی شروع به آزمایش این واکسن در ماه آوریل در حدود 1 ، 000 نفر که نیمی از آنها کردم واکسن تجربی. در تحقیقات منتشر شده روز دوشنبه در مجله لنست دانشمندان گفت آنها خود را تولید واکسن دوگانه پاسخ ایمنی در افراد با سن 18 تا 55 که به طول انجامید حداقل دو ماه پس از آنها واکسینه شدند.

رئیس اورژانس در سازمان بهداشت جهانی مورد ستایش قرار داد و نتایج را به عنوان "خبر خوب" اما هشدار داد "وجود دارد یک راه طولانی برای رفتن."

"ما در حال حاضر نیاز به حرکت به مقیاس بزرگتر در دنیای واقعی محاکمه" دکتر مایکل رایان به خبرنگاران در ژنو است.

__

سفید گزارش از دیترویت پنجره گزارش از Boise, Idaho. AP روزنامه نگاران از سراسر جهان کمک به این گزارش.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن