1 هوستون افسر پلیس کشته و 1 مجروح در سقوط هلی کوپتر

هوستون (AP) — هوستون افسر پلیس روز پس از سقوط یک هلیکوپتر در اوایل روز شنبه و یک افسر دیگر شدیدا زخمی شهر شهرد

توسط MORVARIDEASIA در 13 اردیبهشت 1399

هوستون (AP) — هوستون افسر پلیس روز پس از سقوط یک هلیکوپتر در اوایل روز شنبه و یک افسر دیگر شدیدا زخمی شهر شهردار و رئیس پلیس گفت:.

یک خلبان و تاکتیکی پرواز افسر بودند سرنشین یک هلیکوپتر پلیس هنگامی که آن را سقوط در یک مجتمع آپارتمانی در اطراف 2 صبح آنها پرواز به یک بیمارستان که در آن تاکتیکی پرواز افسر درگذشت, هوستون, رئیس پلیس هنر اکودو گفت: پس از 6 صبح در دومین کنفرانس مطبوعاتی روز.

خلبان بود و هنوز هم در عمل جراحی اکودو گفته بود "بسیار تا" اما پلیس امیدوار بودیم او را به زنده ماندن.

"ما هیچ نظری ندارم که چرا از آن پایین رفت و در این زمان" اکودو گفت: در اولین کنفرانس مطبوعاتی در نزدیکی شمال هوستون صحنه تصادف و تصریح کرد که بعدا در صبح است.

وجود دارد بدون آسیب به هر کسی که بر روی زمین در آپارتمان پیچیده نقاب اکودو به خبرنگاران گفت:.

هلیکوپتر قرار بود برای کمک به جستجو برای بدن در نزدیکی یک شاخه فرعی است که باعث شده یک نکته که رئیس پلیس مشخص به عنوان "احتمالا جعلی تماس با ما نمی دانیم."

ماموران به دام افتاده بودند در "لت و پار" خرابه قبل از برش توسط آتش نشانان شهرستان که کار را برای حدود یک ساعت اکودو گفت: ستایش آتش نشانی به عنوان "فوق العاده است."

اکودو شناسایی دو نقره لنت در اولین کنفرانس مطبوعاتی گفت: در حالی که خرابه شد "بسیار مهم" از آن نمی گرفتن آتش و هلیکوپتر اجتناب شود قابل توجه اشغال ساختمان های آپارتمانی. این هم کلیپ این پستها در Cityview مجتمع محل باشگاه وانجمن, او گفت:.

این بخش نخواهد انتشار نام افسران تا خود خانواده ها ساخته شده آگاه اکودو گفت. تاکتیکی پرواز افسر بود جان سالم به در با همسر و دو فرزند جوان بودند که در بیمارستان همراه با افسر پدر و مادر و در قوانین اکودو گفت.

اداره پلیس است تعطیل پرواز تا زمانی که آن را فرصتی برای ارزیابی مجدد در روزهای آینده خواهد شد و با تکیه بر وزارت امنیت عمومی تگزاس و هریس شهرستان کلانتر دفتر پرواز در حمایت از دولت موقت.

اکودو شناسایی هلیکوپتر به عنوان "75 روباه."

"این بسیار جالب است که دیروز ما فارغ التحصیل کلاس و ما تا به حال روباه پرواز از آنجا که ما تا به حال COVID بنابراین ما نمی تواند انجام دهد سنتی خود را از فارغ التحصیلی بنابراین ما می خواستم برای انجام کاری خاص" اکودو گفت. "و اگر کسی به من گفته بود که چند ساعت بعد که ما تا به حال یک هواپیما پایین و ما از دست دادن واقعا مرد خوب, من می خواهم که گفت:" هیچ راهی وجود ندارد.'"

ملی ایمنی حمل و نقل و هوانوردی فدرال را بررسی اکودو گفت: در حالی که اداره پلیس انجام موازی homicide investigation.

هوستون شهردار سیلوستر ترنر پیوست اکودو در دوم پايه بلند كن بادي.

"من می خواهم به شهر هوستون به ادامه بلند شماره یک هر دو خانواده به خصوص بلند کردن خانواده افسر پلیس که مرده است این صبح" ترنر نیز نقاب گفت. "و سپس در همان زمان بلند کردن کل HPD خانواده است."

اکودو به ذکر است که عکس های رنگ در سراسر خیابان را از صحنه حدود 3 الی شش نفر را بازداشت گرفته گفت: به روز رسانی تعدادی از سه. اکودو تاکید کرد که پلیس تا به حال هیچ اطلاعات نشان می دهد هلیکوپتر گرفته شده توسط دشمن عمل است.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن