2 شاهزاده جورج Co. مظنون به اتهام قتل در آرلینگتون تیراندازی مرگبار

دو Prince george's County مردان برگزار شد در مریلند پس از آنها دستگیر شدند و به اتهام دخالت در حمله یک مارلبو

توسط MORVARIDEASIA در 28 تیر 1399

دو Prince george's County مردان برگزار شد در مریلند پس از آنها دستگیر شدند و به اتهام دخالت در حمله یک مارلبورو بالا در آرلینگتون ویرجینیا در اواخر ماه ژوئن.

کریستوفر نه, 27, از گاو تپه و فرانکلین Lambright, 27, از معبد تپه هر دو صورت به اتهام قتل در حمله 21 ساله داناون A. سبز جونیور در کلمبیا پایک در آرلینگتون در حدود 2:30 صبح در ژوئن 28.

نه و Lambright برگزار شد در Prince george's County انتظار استرداد به ویرجینیا با توجه به Arlington County police که گفت هزینه های اضافی در حال انتظار.

متهمان دستگیر شده بودند با کمک Prince george's County پلیس و اف بی آی جرایم خشونت آمیز نیروی کار با توجه به آرلینگتون ،

سبز مرده پیدا شد با چند زخم گلوله در داخل وسیله نقلیه خود را در 3200 بلوک کلمبیا پایک در ارتفاعات آرلینگتون بعد از پلیس نامیده می شدند به 3000 بلوک کلمبیا پایک در ژوئن 28 برای گزارش عکس از کار اخراج شده و جمعیت زیادی پراکنده در خارج از کسب و کار است.

دو نفر دیگر از قربانیان در زمان خود به یک بیمارستان برای غیر تهدید کننده زندگی صدمات اوایل صبح که گفت: پلیس.

آرلینگتون کانتی پلیس بپرسید هر کسی با اطلاعات اضافی برای تماس با آنها را در 703-228-4180 یا ACPDTipline@arlingtonva.us. اطلاعات نیز ممکن است ارائه ناشناس از طریق آرلینگتون کانتی جرم و جنایت حل تدریس خصوصی در 1-866-411-راهنمایی (8477).

در زیر یک نقشه که در آن سبز بدن کشف شد.

مانند fardia electronics در Facebook دنبال کنید @fardia electronics در توییتر به شرکت در گفتگو در مورد این مقاله و دیگران.

دریافت آخرین اخبار و روزانه سرفصل های ارائه شده به صندوق پستی ایمیل خود را با ثبت نام در اینجا.

© 2020 fardia electronics. تمام حقوق محفوظ است. این وب سایت در نظر گرفته شده است برای کاربران واقع در منطقه اقتصادی اروپا.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب