2-زمان All-Star 2B Bolling می میرد, آمار آخرین اسلم خاموش Koufax

موبایل علا. (AP) — فرانک Bolling دو زمان All-Star baseman دوم و آخرین بازیکن به آمار یک گرند اسلم خاموش شنی Ko

توسط MORVARIDEASIA در 23 تیر 1399

موبایل علا. (AP) — فرانک Bolling دو زمان All-Star baseman دوم و آخرین بازیکن به آمار یک گرند اسلم خاموش شنی Koufax درگذشت. او 88.

Bolling درگذشت شنبه. او مبتلا به سرطان حدود پنج سال پیش با توجه به اخطار ارسال شده توسط funeral home دست زدن به ترتیبات.

Bolling بازی 12 فصل در رشته های شش با دیترویت و شش با بریوز و آمار .254 با 106 صفحه اصلی اجرا می شود. او برنده دستکش طلا در سال 1958 با ببر و برای بخشی از این فصل دو بازی پیگیری شد برادر بزرگتر خود shortstop اسپرم Bolling.

جاده های منتهی به هنک آرون ورزشگاه در موبایل — هارون است از شهر و Bolling را دیرین تیمی است — Bolling برادران بلوار.

فرانک Bolling معامله شد به میلواکی بریوز پس از سال 1960 فصل در یک معامله برای outfielder لایحه بروتون شد و همه ستاره در سال 1961 و 1962. در آن روز دو وجود دارد همه ستاره بازی در هر فصل و او آغاز شده در دو سال اول و دو بار یک جایگزین فصل آینده است.

در سال 1965 Bolling ضربه ششم و نهایی گرند اسلم که Koufax مجاز در تالار مشاهیر حرفه ای اتصال شهرستان در ورزشگاه در میلواکی است. در سال 1966 Bolling بود در صف شروع اولین لیگ برتر با بازی در آتلانتا.

Bolling homered در لیگ های بزرگ بازی برچسب گذاری مرگبار در همین لارسن در روز افتتاحیه در ببر ورزشگاه در سال 1954 برای اولین بار خود را حرفه ای رسید.

Bolling از دست رفته 1955 در فصل در حالی که خدمت در ارتش ایالات متحده و بازگشت این رشته سال آینده.

___

بیشتر AP MLB: https://apnews.com/MLB و https://twitter.com/AP_Sports

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب