پیشرفت گزارش شده برابر دو آتش سوزی سوختن در شمال کالیفرنیا

آتش نشانان در روز جمعه در ادامه به پیشرفت در برابر دو آتش سوزی سوختن در Lassen, شهرستان, شرق, Sacramento, مقام

توسط MORVARIDEASIA در 4 مرداد 1399

آتش نشانان در روز جمعه در ادامه به پیشرفت در برابر دو آتش سوزی سوختن در Lassen, شهرستان, شرق, Sacramento, مقامات گفت.

این 19,000 هکتار طلا در آتش شد 35% موجود از اوایل روز شنبه از 15% روز قبل گفت: سخنگوی جف LaRusso از Riverside County Fire Department, که, کمک, کال آتش در مبارزه با آتش. او گفت: شرایط آب و هوایی هنوز هم در حال کار در برابر آتش.

"ما به دنبال در خشک سوخت ما به دنبال افزایش درجه حرارت و کاهش رطوبت سطح" LaRusso گفت. بادها در حال هل دادن آتش به سمت شمال به کال سنبه, او گفت:.

این آتش سوزی که از روز دوشنبه شروع به تخریب هفت خانه با 25 در خطر است. تخلیه سفارشات و دیگر هشدارهای ارسال شده در کال آتش طلا در آتش صفحه.

تبلیغات

دو آتش نشان تحت درمان در یک بیمارستان پس از مجروح شدن در اوایل هفته آزاد شده اند LaRusso گفت. بیش از 1300 نفر از کارکنان در سراسر کشور ادامه دارد به نبرد شعله, او گفت:.

"هواپیماهای ما در حال تلاش برای رسیدن به بالا در هوا در اوایل صبح و انجام به عنوان بسیاری از بازدارنده قطره به موازات آتش به زمین آن را" LaRusso گفت.

علت آتش سوزی همچنان تحت بررسی است.

در ضمن گراز آتش سوزاندن در حدود پنج کیلومتری غرب سوزان ویل دارای سوخته در مورد 9,540 هکتار و 38% موجود که از صبح روز جمعه گفت: کال آتش سخنگوی Cecile ژولیت. آتش در حال حاضر در 9,540 هکتار بوده است 38% موجود از 35 درصد در روز پنج شنبه شب, او گفت:.

تبلیغات

"آنها به پیشرفت یک شبه" او گفت:.

وجود دارد بیش از 2400 پرسنل در صحنه ژولیت اضافه شده است. او گفت: شرایط آب و هوایی هنوز هم یک تهدید.

"آب و هوای گرم و خشک و شرایط ممکن است با افزایش خطر آتش سوزی فعالیت در این مناطق است که در حال حاضر در حال سوختن," او گفت:.

این آتش سوزی که شنبه آغاز شده است سوخته دو ساختار و منجر به چندین تخلیه سفارشات با توجه به کال آتش.

تبلیغات

یک تخلیه سفارش برداشته شد برای دریاچه, جنگل, جامعه, جمعه, ژولیت گفت.

کالیفرنیا زندگی می کنند که در مناطق در معرض خطر آتش سوزی باید با توجه به توصیه های کال آتش را آمادگی سایت, او گفت:.

"اکنون زمان آن است که همه واقعا نیاز به آتش امن چرا که همه چیز در حال خشک شدن," او گفت:.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب