گرم و مرطوب شنبه می تواند شدید و طوفان و تگرگ

رعد و برق تأمل در رودخانه پوتوماک بین شهر و بندر ملی در تاریخ 7 ژوئیه سال 2020 است. (Fardia electronics/دیو D

توسط MORVARIDEASIA در 17 تیر 1399
رعد و برق تأمل در رودخانه پوتوماک بین شهر و بندر ملی در تاریخ 7 ژوئیه سال 2020 است. (Fardia electronics/دیو Dildine)

رها تمام امید از خشک شدن بعد از ظهر سه شنبه: Punctuating یک گرم و مرطوب بعد خواهد شد دور دیگری از رعد و برق قوی با پتانسیل تگرگ و جاری شدن سیل.

طوفان Team4 هواشناس Lauryn Ricketts گفت: درجه حرارت در روز سه شنبه انتظار می رود برای رسیدن به پایین 90s اما شاخص حرارت آن را احساس اواسط به بالا 90s.

"ما باید یکی دیگر از احتمال رگبار و رعد و برق این بعد از ظهر که برخی از آنها می تواند قوی احتمالا شديد آوردن بادهای قوی و بارش شدید باران و با برخی از تگرگ" Ricketts گفت.

هنگامی که آن را نیست باران, Ricketts گفت: این منطقه می توانید انتظار برای دیدن یک مخلوط از ابر و خورشید در طول روز است.

شب هنوز هم حمل یک شانس برای, دوش, اما بیشتر از این طوفان قوی تر انتظار می رود که نقل مکان کرد. درجه حرارت خواهد شد و سپس حل و فصل به 70s و منطقه خواهد شد و در نهایت فرصتی برای خشک شدن.

روز شنبه به ارمغان می آورد آفتاب و بیشتر داغ با درجه حرارت فرصتی برای جدا طوفان و رگبار در بعد از ظهر. درجه حرارت در روز پنج شنبه خواهد دوباره در 90s با مخلوطی از ابر و خورشید در طول روز است.

جمعه می تواند ورود قابل توجهی طوفان سیستم است که در حال حرکت از طریق جنوبی با توجه به Ricketts. این سیستم در حال حاضر به سمت مناطق ساحلی کارولینا و می تواند باران های سنگین جمعه و شنبه.دوشنبه طوفان تحویل جاری شدن سیل و قطع برق

طوفان سیستم لرزاند که دی سی منطقه در اواخر روز دوشنبه در سمت چپ یک معامله خوب از جاری شدن سیل و بیش از 10 ، 000 نفر بدون برق در ارتفاع آن.

برخی از مناطق در جنوب مریلند دیدم به اندازه کافی جاری شدن سیل به بخش های از جاده ها است.

شرکت برق Pepco گزارش طوفان آورده بود پایین خطوط برق در منطقه و توصیه می شود هر کسی را دیدم که آسیب دیده خطوط به نزدیکی آنها.

از یک دیدگاه در نزدیکی Potomac River fardia electronics را دیو Dildine دستگیر دراماتیک تصاویر از طوفان ضرب و جرح ویرجینیای شمالی.


هوا

سه شنبه: آفتابی تا حدودی با 40% شانس طوفان بعد از ظهر. برخی از طوفان ممکن است قوی شدید. دماهای پایین به اواسط سال 90 با شاخص گرما در اواسط به بالا 90s. یک شب درجه حرارت در 70s با احتمال طولانی دوش و تکه تکه مه.

چهار شنبه: غالبا آفتابی گرم و مرطوب با جدا طوفان بعد از ظهر. در دماهای پایین تر به اواسط 90s.

پنج شنبه: غالبا به آفتابی و گرم. دماهای حدود 90.

جمعه: غالبا تا قسمتی ابری با احتمال بارش به صورت باران است. درجه حرارت حدود 90.


شرایط فعلی


قطع برق

این مطلب با اجازه چاپ از سی ان ان.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن