3 اتهام قتل در مورد از دست رفته Coachella Valley, زن و شوهر

سه مرد بازداشت شده اند در ارتباط با ناپدید شدن یک Coachella Valley, زن و شوهر که از بین رفت بیش از سه سال پیش

توسط MORVARIDEASIA در 10 تیر 1399

سه مرد بازداشت شده اند در ارتباط با ناپدید شدن یک Coachella Valley, زن و شوهر که از بین رفت بیش از سه سال پیش با توجه به کنار رودخانه شهرستان کلانتر.

مانوئل Rios, 28, از Coachella; ابراهیم Fregoso 32, Indio; و عیسی رویز جونیور, 41, استاکتون شد و به اتهام قتل در ارتباط با فرض مرگ جاناتان Reynoso و آدری موران که رفت و گم شده در مه 2017, مقامات گفت. در آن زمان Reynoso شد 28 و زندگی در پالم دزرت و مورن بود 26 و زندگی در Indio.

Riverside County jail سوابق نشان می دهد Fregoso را بازداشت گرفته شده در 6:30 صبح جمعه در کالیفرنیا مردان مستعمره یک زندان ایالتی در سان لوئیس اوبیسپو که در آن او شده است از ماه ژوئن 2019. او در حال برگزار شد رابرت پریسلی بازداشتگاه.

رویز دستگیر شد در 7 صبح جمعه در استاکتون و نیز برگزار شد رابرت پریسلی بازداشتگاه زندان سوابق نشان می دهد.

تبلیغات

ریوس شده است و در زندان پس از Feb. 5 بر اسلحه و در اختیار داشتن مواد مخدر به اتهام. او است که برگزار می شود در ازای $1 میلیون وثیقه در Larry D. Smith Correctional Facility در بانینگ.

Fregoso و رویز هم بودن برگزار شد و بدون وثیقه.

هر سه ممکن است در دادگاه به عنوان چهارشنبه زندان سوابق نشان می دهد.

رودخانه شهرستان کلانتر بخش نیست انتشار جزئیات آنچه که منجر به دستگیری سه مرد و یا چرا آنها بر این باورند که مورن و Reynoso مرده اند. با توجه به انتشار اخبار محققان "به دست آمده" اطلاعات در یک "طولانی فرد از دست رفته/homicide investigation."

تبلیغات

یک کلانتر نماینده کاهش یافته است به ارائه اطلاعات بیشتر در مورد تحقیقات دوشنبه و با اشاره به انتشار اخبار برای جزئیات بیشتر.

با توجه به Facebook گروه شناخته شده به عنوان "پیدا کردن آدری مورن," مورن و Reynoso گذشته دیده می شود 10 مه 2017 شد گزارش از دست رفته دو روز بعد. این زن و شوهر هنوز در کشور گم شده و افراد ناشناس سیستم پایگاه داده از صبح روز دوشنبه.

مورن خانواده گفت که بعد او رفت از دست رفته او به آنها گفت که او قرار بود به انتخاب کنید تا Reynoso پس از بازگشت او از سفر با دوستان صحرا خورشید گزارش شده است.

آخرین تماس با هر کسی که تا به حال با این زن و شوهر بود که شب هنگام مورن خواهر دریافت selfie عکس از دو نفر از آنها در Reynoso نخل کویر, صفحه اصلی, روزنامه گزارش شده است. پلیس گفت که این عکس گرفته شده بود و نه بعد از آن فرستاده شد اما زمانی که تصویر ساخته شده است شناخته شده است. مورن تلفن خاموش شد در برخی از نقطه بعد از تصویر فرستاده شد.

تبلیغات

در مارس 12, 2017, نخل کویر, اداره پلیس در بر داشت یک وسیله نقلیه است که مورن شده بود رانندگی در اتوبان 10 در Beaumont در حدود 45 کیلومتری غرب پالم دزرت با توجه به انتشار اخبار. این اطلاعات به نظر می رسد شده اند آخرین به روز رسانی در مورد زن و شوهر از آنها رفت و از دست رفته با توجه به کنار رودخانه شهرستان کلانتر ،

زمانی که با تلفن رسیده دوشنبه, موران خانواده نمی خواهید به بحث در مورد ناپدید شدن او. Reynoso خانواده نمی تواند بلافاصله نظر رسیده است.

پلیس گفت: تحقیقات در حال انجام است و مردم را تشویق به تماس نوک خط در (760) 393-3544 با هر گونه اطلاعات.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن