3 کشته و چندین زخمی در چرخه جنوبی L. A. باند تیراندازی پلیس می گویند

تک تیراندازی در جنوب لس آنجلس در روز چهارشنبه بعد از ظهر اعتقاد بر این است به لمس کردن یک چرخه معیوب از اقداما

توسط MORVARIDEASIA در 19 اردیبهشت 1399

تک تیراندازی در جنوب لس آنجلس در روز چهارشنبه بعد از ظهر اعتقاد بر این است به لمس کردن یک چرخه معیوب از اقدامات تلافی جویانه بین دو باندهای چپ که حداقل سه نفر کشته و بیش از نیم دوجین دیگر زخمی اجرای قانون مقامات گفت.

پس از آن برای اولین بار تیراندازی منجر به مرگ یک مرد دیگر کشته شد فقط در جنوب Gramercy Park در unincorporated لس آنجلس و سوم در Inglewood, پلیس گفت:. قربانیان بودند بلافاصله شناسایی شده است.

در علاوه بر این به مردگان وجود دارد چندین تیراندازی در سراسر منطقه از بعد از ظهر به شب گفت: Cmdr. آلفرد samsung electronics از پلیس لس آنجلس جنوبی دفتر که در آن بسیاری از تیراندازی رخ داده است.

"این بسیار غیر معمول و بسیار بالا تعداد قربانیان" samsung electronics گفت. "این فقط یک وضعیت ناگوار برای ما به ویژه در نور از مردم قرار است به ماندن در خانه است که هنوز هم وجود دارد مردم و تیراندازی به مردم خارج وجود دارد."

تبلیغات

نشانه های اولیه از خشونت اسلحه در شهر رها کردن در میان coronavirus مربوط به خاموش شدن ناگهانی ناپدید شده اند در هفته های اخیر. چهار چرخه بود یک نمونه از گریم برگرد.

حدود 12:40 p. m. در 5800 بلوک جنوبی هوور خیابان یک مرد کشته شد در یک درایو توسط تیراندازی, samsung electronics گفت.

"آغاز شده است که یک راش از مایه تاسف است, قصاص از نوع تیراندازی که منجر به تعداد 12 حوادث بین ما و شهرستان" samsung electronics گفت.

حدود ساعت 2 بعد از ظهر یک مرد به ضرب گلوله کشته شد در 9100 بلوک La Salle خیابان و در سمت چپ در وضعیت بحرانی است. "او هنوز هم در شکل بسیار بد در بیمارستان" samsung electronics گفت: بعد از ظهر پنجشنبه.

تبلیغات

در مورد 2:25 بعد از ظهر 10 نفر در 6400 بلوک ورمونت خیابان به ضرب گلوله کشته شد هر چند هیچ یک زده شد.

در 2:50 بعد از ظهر یک مرد هدف گلوله قرار گرفت و مجروح در 11 و غرب فلورانس راه.

در 3 p. m., لس آنجلس کلانتر نمایندگان در پاسخ به 1700 بلوک غرب 111th خیابان و یک مرد با چند زخم گلوله. او مرده.

آنها نیز واقع شده یک دوم مرد مبتلا به زخم گلوله به پایین تنه. او ذکر شده بود در شرایط با ثبات در یک بیمارستان کلانتر گفت.

تبلیغات

در 3:45 بعد از ظهر در جنوب لس آنجلس یک مرد هدف گلوله قرار گرفت و زخمی در 4600 بلوک جنوبی Gramercy محل. در 4:30 بعد از ظهر یک زن به ضرب گلوله کشته شد در 4300 بلوک La Salle خیابان.

حدود 6:45 p. m., یک مرد پیدا شد به ضرب گلوله دروغ گفتن بر روی زمین در 700 بلوک از شمال خیابان فرناندز گفت: Inglewood پلیس. او در صحنه مرده.

حدود 11 p. m. و دوباره حدود 3:30 صبح وجود دارد دو تیراندازی در این منطقه با دو مردان بیشتر زخمی samsung electronics گفت. وجود دارد دیگر تیراندازی است که در آن هیچ یکی زده بود, او گفت:.

Samsung electronics گفت: پلیس بر این باورند حوادث مرتبط و درگیر دو جنوب لس آنجلس باندهای اما او کاهش یافته است به مشخص آنهایی که.

تبلیغات

روز سه شنبه پلیس لس آنجلس رئیس میشل مور ابراز نگرانی به پلیس کمیسیون در مورد ظهور مجدد خشونت های جدی است.

در حالی که جرم و جنایت از جمله حوادث خشونت آمیز — پایین است به طور کلی در این شهر قتل هستند تا با 86 قتل همانطور که از اوایل این هفته در مقایسه با 82 در همان زمان در سال گذشته است.

دستگیری کاهش یافته است 16 درصد. مور نسبت مقدار آن کاهش به کمتر استناد در "اختیاری مناطق" مربوط به تخطی از قانون یا جرایم جزئی. جنایت, دستگیری کلی نیز پایین 2% و جرم مواد مخدر بازداشت 16 درصد کاهش پیدا کرد.

برخی از منابع پلیس قبلا متمرکز با قاچاق مواد مخدر در حال حاضر "هدایت در زمان برای مقابله با این بیماری همه گیر و نیازهای در خیابان" مور گفت.

تبلیغات

Samsung electronics گفت: پلیس در حال کار سخت برای پیدا کردن کسانی که مسئول اخیر سربازان ارتش در خشونت اسلحه و پرسید: برای کمک به ارائه اطلاعات است.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب