3 NY جوانان مردن از سندرم احتمالا مربوط به COVID-19

آلبانی, n. y. (AP) — دو فرزند جوان و نوجوان در حال حاضر درگذشت و در ایالت نیویورک از یک عارضه ممکن است از coro

توسط MORVARIDEASIA در 20 اردیبهشت 1399

آلبانی, n. y. (AP) — دو فرزند جوان و نوجوان در حال حاضر درگذشت و در ایالت نیویورک از یک عارضه ممکن است از coronavirus مربوط به تورم عروق خونی و مشکلات قلبی رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو گفت شنبه.

حداقل 73 کودکان در نیویورک تشخیص داده شده است با علائم مشابه به کاوازاکی بیماری نادر بیماری التهابی در کودکان — و سندرم شوک سمی. بسیاری از آنها کودکان نوپا و ابتدایی-سن کودکان است.

کومو اعلام کرد دو مرگ و میر بیشتر از یک روز پس از بحث در مورد مرگ 5-year-old boy پنج شنبه در شهر نیویورک بیمارستان. 7 سال در شهرستان Westchester و یک نوجوان در Suffolk County نیز درگذشت. هیچ مدرکی وجود دارد که این ویروس باعث مرموز سندرم است.

کومو گفت: کودکان در حال تست مثبت برای COVID-19 یا آنتی بادی اما نشان نداد علائم شایع این ویروس زمانی که آنها در بیمارستان بستری شدند.

"این آخرین چیزی است که ما باید در این زمان با تمام است که در جریان است با تمام اضطراب ما در حال حاضر برای پدر و مادر که باید به نگرانی در مورد اینکه آیا یا نه آنها جوانی آلوده شد," کومو گفت: در جلسه توجیهی روزانه.

نیویورک کمک به توسعه ملی معیار برای شناسایی و پاسخ به این سندرم در درخواست از مراکز کنترل بیماری کومو گفت.

کودکان در جای دیگر در ایالات متحده نیز در بیمارستان بستری شده است با این شرط که آن هم در اروپا دیده می شود.

پزشکان هنوز بر این باورند که اکثر کودکان با COVID-19 توسعه تنها بیماری خفیف است.

حداقل 3000 آمریکا در کودکان مبتلا به بيماری کاوازاکی در هر سال. آن است که شایع ترین در کودکان کمتر از 6 و در پسران است.

علائم شامل تب طولانی شدید شکم درد و مشکل در تنفس.

دیگر coronavirus تحولات در نیویورک است.

___

STAY-در-خانه

کومو تمدید نیویورک اقامت در خانه محدودیت به ژوئن 7, هر چند مناطق از دولت قادر خواهد بود به فاز در reopenings زودتر اگر آنها با یک سری از معیار.

این مستند به تصویب رسید در ماه مارس در حال حاضر تمدید شده است از طریق مه 15. بیشتر فرمت شد و انتظار می رود با توجه به شهر نیویورک در منطقه وضعیت به عنوان یک بیماری همه گیر ،

کومو را فرمان اجرایی جدید codifies خود را قبلا اعلام برنامه اجازه می دهد تا مناطق از دولت برای آغاز مجدد فعالیت های اقتصادی پس از 15 ماه مه اگر آنها نشان می دهد پیشرفت در رام کردن و ردیابی ویروس به گفته مقامات دولت. برخی از مناطق شمال ایالت امید به آغاز بازگشایی بعد از این ماه است.

مناطق که مایل به فاز در فعالیت های اقتصادی باید نشان دهد که COVID-19-مربوط به مرگ و میر و بستری شدن در بیمارستان می روند و که وجود دارد به اندازه کافی تخت بیمارستان برای دیدار با خروش است. استان ها باید برای افزایش تست و ردیابی و کسب و کار نیاز به انطباق برای محافظت از کارگران است.

کسب و کار خواهد بازگشایی در چهار مرحله شروع با ساخت و ساز, تولید و خرده فروشی با مهار جانبی وانت.

___

اعداد

نیویورک گزارش 226 جدید مرگ و میر تا 20 از روز قبل اما در خط با عوارض روزانه از بقیه هفته.

بیش از 21,200 نفر در کشور فوت کرده اند از coronavirus اگر کل را شامل نمی شود بیش از 5,300 مرگ و میر در شهر نیویورک بودند که نسبت به این ویروس در گواهی مرگ اما نیست تایید شده توسط یک آزمایشگاه تست.

فشار در بیمارستان همچنان به سهولت. مجموع بستری شدن در بیمارستان آغشته به 7,776 به خوبی تحت نیمی از این تعداد در اوج شیوع بیماری است. جدید COVID-19 پذیرش هستند به طور متوسط 572 یک روز در مقایسه با بیش از 3000 روز در اوایل ماه آوریل.

___

سرپناه اتوبوس

جدید حمل و نقل شهر نیویورک مقامات گفتند که در حال فراهم کردن اتوبوس برای افراد بی خانمان به پناهگاه از خیلی منجمد آب و هوا در این آخر هفته در طول تازگی برقرار شبانه مترو تعطیلی.

سیستم مترو شده است تعطیل از 1 تا 5 صبح از روز شنبه به عنوان بخشی از شیوع مربوط به طرح به صورت روزانه قطار ضد عفونی. شهرستان کمک رسانی کارگران شده اند متقاعد کردن افراد بی خانمان به ترک سیستم برای پناهگاه در طول خاموش شدن ناگهانی.

با درجه حرارت حدود انجماد شده را علامت و اثری از برف گزارش شده در منهتن در پارک مرکزی, حمل و نقل, مقامات گفت: آنها نیز خواهد ارائه تعداد محدودی از اتوبوس را در پایان خط ایستگاه های شنبه و یکشنبه.

اتوبوس برای حمل و نقل "اما ممکن است به عنوان یک محل برای افراد برای فرار از عناصر در کوتاه مدت" با توجه به آماده بیانیه ای از شهر نیویورک حمل و نقل رئیس جمهور سارا فینبرگ و حمل و نقل اتحادیه کارگران محلی 100 جمهور تونی Utano.

"ما در حال ارائه این اتوبوس تنها در طول این ضربه محکم و ناگهانی سرد و انتظار می رود که این شهر برای ادامه به مرحله و مسئولیت ارائه پناهگاه امن برای آن دسته از افراد دچار بی خانمانی" با توجه به این بیانیه.

حمل و نقل شهری سازمان بلافاصله پاسخ به یک ایمیل صبح روز شنبه درخواست چگونه بسیاری از اتوبوس ها ارائه شد و چگونه بسیاری از مردم پناه گرفتن در آنها است.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن