4 حومه California counties پشت خطرناک سنبله در COVID-19 بستری شدن در بیمارستان

چهار حومه جنوب کالیفرنیا استان ها در درجه اول مسئول خطرناک افزایش در کالیفرنیا coronavirus بستری شدن در بیمارس

توسط MORVARIDEASIA در 4 تیر 1399

چهار حومه جنوب کالیفرنیا استان ها در درجه اول مسئول خطرناک افزایش در کالیفرنیا coronavirus بستری شدن در بیمارستان با توجه به لس آنجلس تایمز تجزیه و تحلیل داده ها. چهار شهرستانهای دیده اند قابل توجه upticks در بیمارستان بستری COVID-19 بیماران در هفته های اخیر.

افزایش Ventura, نارنجی, سان برناردینو و ریورساید شهرستان کمک کرده اند به طور کلی افزایش بستری شدن در بیمارستان ثبت شده در سطح ایالت آغاز شد که پس از روز یادبود فقط به عنوان مقامات به سرعت در حال بازگشایی اقتصاد است.

علل خوشه به طور کامل شناخته شده اما برخی از مقامات بهداشت در حال سرزنش گردهمایی های اجتماعی. کباب کردن در صفحه اصلی موبایل پارک در اخنرد به تازگی منجر به 19 نفر تست مثبت برای این ویروس و مقامات در حال حاضر نظارت های اضافی 40 افرادی که تماس نزدیک از کسانی که آلوده می شوند.

Ventura County health مقامات خواسته اند که ساکنان برای لذت بردن از بازگشایی رستوران ها که توسط اداره ایمنی سخت و اجتماعی فاصله گرفتن از قوانین به جای اینکه احزاب و خصوصی دیگر وقایع.

تبلیغات

"مثل ما فریب داد, در رژیم غذایی ما و عصبانی و یا گیج است که ما نمی تواند از دست دادن وزن" گفت: دکتر رابرت لوین شهرستان ونتورا افسر بهداشت در روز سه شنبه. "وجود دارد همه آن زمان که ما در حال فریب دادن. اما [در] چند برابر می کنیم که تمام تلاش این است که برای هیچ. پس چه قیمت ما پرداخت ؟ ما به کجا میرویم ؟ بیشتر موارد COVID-19. بیشتر مردم در بیمارستان بستری است. بیشتر مردم ما در Icu. بیشتر مردم مرده است."

در حالی که L. A. شهرستان دیدم به طور متوسط کمتر از 62 نفر از بيماران بستری روزانه برای تایید و یا موارد مشکوک از COVID-19 بین هفته روز یادبود و هفته گذشته, رودخانه شهرستان شاهد افزایش 85 بیماران; سان برناردینو 70; ونتورا 33; و نارنجی, 32, با توجه به بار' تجزیه و تحلیل.

در شهرستان ونتورا وجود دارد به طور متوسط روزانه 85 نفر بستری با بیماری های مرتبط با COVID-19 هفته گذشته; چهار هفته پیش از آن بود 52.

در طول هفته از آوریل 25, کالیفرنیا ثبت یک کف جدید در هفته coronavirus بستری شدن در بیمارستان از زمان شروع این بیماری همه گیر با میانگین روزانه تعداد 4,385 بیماران. هفته گذشته که تعداد صعود به 4,603 — افزایش 218 بيمار.

تبلیغات

هشت شهرستان San Joaquin Valley نیز منطقه از نگرانی ضبط 160 اضافی بیماران در طول همان دوره به عنوان سانتا باربارا شهرستان با 25 بیماران بیشتر است.

وجود نشانه هایی از مشکل در دولت: اورنج کانتی به تازگی ثبت آن مرگبارترین هفته در گیر با 48 مرگ و میر گزارش شده در دوره هفت روزه که یکشنبه به پایان رسید. شهرستان دیده است سه هفته متوالی است که در آن مرگ و میر شده است بالاتر نسبت به هفته گذشته است.

تبلیغات

منطقه خلیج سوم پرجمعیت ترین شهرستان شهرستان کنترا کوستا ایالت دیدم هفتگی خود تلفات ساقه تا 18 هفته گذشته بدترین حالت آن پس از هفته آوریل 13, که نه مردم اند.

همه گیر نیز همچنان به تاخت و تاز روستایی شهرستان که در حال حیاتی برای کشور عرضه مواد غذایی.

Imperial County ثبت 21 مرگ و میر در هفته گذشته به بالاترین سطح خود هفتگی مرگ و میر و بیش از دو هفته گذشته مرگ و میر تعداد 10. پادشاهان شهرستان که در آن شدید coronavirus شیوع رخ داده در یک کارخانه بسته بندی گوشت می آمد ثبت 10 مرگ و میر در میان ساکنان آن در هفته گذشته بیش از دو برابر قبلی خود تجمعی مرگ و میر.

تبلیغات

زندان ایالتی سن کوئنتین در مارین کانتی در حال حاضر سایت از شیوع است که آلوده به 365 نفر — بیش از همه از ساکنان شهرستان سانتا کروز که تشخیص داده شده اند با این ویروس.

شیوع رخ داده است پس از 121 زندانیان منتقل شده از کالیفرنیا موسسه برای مردان در چین.

"واقعیت این است که 121 مردان منتقل شدند به سن کوئنتین از چین بدون اینکه آزمایش خیره کننده است" دولت به بهداشت ، اسکات وینر (D-سان فرانسیسکو) در بیانیه ای گفت.

تبلیغات

نیز وجود دارد نگران کننده نشانه هایی که بستری شدن در بیمارستان ممکن است شروع به افزایش دوباره در هر دو L. A. شهرستان و شمال کالیفرنیا پرجمعیت ترین شهرستان محور در دره سیلیکون.
L. A. شهرستان در ژوئن 13 وارد آن کمترین روزانه coronavirus بستری اعداد از آوریل — 1,768 برای بیماران مبتلا به تایید و یا مشکوک به عفونت — پس از هفته متوالی کاهش می یابد. اما در روز دوشنبه وجود دارد 2,090 دفاع کند گرفته شد در بیمارستان بستری 18 درصد افزایش یافته است.

برخی از این افزایش ممکن است ناشی از گسترده تر تست. اما مقامات می گویند پرش در تعدادی از موارد نیز ناشی از بیشتر انتقال این بیماری در هفته های اخیر در بخشی ناشی از گسترده تر بازگشایی اقتصاد و افزایش تجمعات آیا آنها توان اجتماعی یا یک نتیجه سیاسی تظاهرات.

"اعداد را به ما بگویید که ما شاهد افزایش در جامعه انتقال" L. A. شهرستان بهداشت عمومی مدیر باربارا فرر گفت: در این هفته. نزدیک به دو هفته پیش تنها 5.8 درصد از coronavirus آزمونهای آینده را مثبت بیش از هفته گذشته در L. A. شهرستان است. اما روز دوشنبه این تعداد افزایش یافته است به 8.4%.

تبلیغات

آخرین پیش بینی از دانشگاه واشنگتن موسسه سلامت و معیارهای ارزیابی کالیفرنیا می گویند که ممکن است بیش از 15,100 مرگ Oct. 1 170% افزایش از زمان مرگ و میر بود که بیش از 5600 که از سه شنبه شب. سراسر کشور موسسه پروژه های بیش از 201,000 مرگ که همان تاریخ 65% افزایش از زمان مرگ و میر بیش از 121,000.

شهرستان سانتا کلارا انجام داده خیلی بهتر در کنترل گسترش ویروس از L. A. شهرستان است. شهرستان سانتا کلارا هشت coronavirus مرگ و میر در هر 100 ، 000 ساکنان در حالی که L. A. شهرستان 31 مرگ و میر در هر 100 ، 000 نفر. بخشی از این موفقیت مربوط به قبل از اجرای یک منطقه ای اقامت در خانه سفارش است که با اعتبار صرفه جویی در زندگی بسیاری از.

در عین حال حتی سانتا کلارا کانتی است شروع به دیدن یک جهش در موارد به عنوان اقتصاد بازگشایی.

تبلیغات

در روز سه شنبه, شهرستان سانتا کلارا, ثبت بالاترین تعداد موارد در میان همه گیر — 121 — پس از صرف مقدار از ماه گذشته با هفت روز به طور متوسط نرخ جدید و روزانه موارد معلق در هوا حدود 25.

"در حال حاضر ما قصد داریم تا در یک الگوی شبیه به بقیه دولت" دکتر جفری اسمیت شهرستان اجرایی گفت. "ما در بالاترین قله در این نقطه است."

ریشه مشکل این است که کالیفرنیا به تدریج در حال بازگشت به عادات قدیمی با تحرک نرخ شروع به افزایش و پیش بینی بازگشت به حالت عادی در اکتبر اسمیت گفت: با استناد به پیش بینی های ارسال شده در سایت Covid عمل در حال حاضر.

دکتر سارا کودی سلامت افسر شهرستان سانتا کلارا گفت: افزایش موارد "نگران کننده است."

تبلیغات

"این افزایش ممکن است در حال شتاب گرفتن است. این افزایش نشان دهنده هر دو گسترده تست — ما در حال پیدا کردن بیشتر از این موارد است که وجود دارد — اما آن را نیز نشان دهنده افزایش موارد به دلیل این ویروس همچنان در حال گسترش است. آن را کمی زود به بگویید اگر این ترجمه به افزایش قابل توجهی در بستری شدن در بیمارستان و مرگ و میر رفتن به جلو" کودی گفت.

در حالی که وجود دارد کمتر از موارد مرتبط با خانه های سالمندان و دیگر تسهیلات مراقبت دراز مدت از آنجا که ممکن است وجود دارد در حال حاضر بیشتر شیوع بیماری در ارتباط با محل کار و یا در جامعه کودی گفت.

محل شیوع بیماری آغاز شده و در حال شناسایی یک هفته پس از شهرستان های مجاز شرکت های ساخت و ساز برای بازگشت به کار با توجه به کودی.

89 worksites گزارش شده است که حداقل یک عفونت کروناویروس, 34 از آنها شده است در ساخت و ساز از 10 در خدمات مواد غذایی یا رستوران هشت در فروشگاه های خرده فروشی و کسب و کار و شش در پردازش مواد غذایی در گیاهان.

تبلیغات

در شیوع بیماری با سه یا بیشتر از موارد با مواجهه در محل کار و 54 درصد از آنها رخ داده است در کار ساخت و ساز سایت; اما بزرگترین شیوع بیماری های رخ داده در پردازش مواد غذایی مراکز.

Coronavirus همه گیر است مانند آتش سوزی کودی گفت. "اگر شما حاوی آن زمانی که شما می توانید نگه داشتن آن را تحت کنترل. اما هنگامی که COVID انتقال آغاز می شود برای سرعت بخشیدن به آن را بسیار دشوار است برای مهار و آهسته" او گفت:.

این مهم است برای اطمینان حاصل شود که به عنوان جامعه می شود به کار می کنند که مردم پایبند به استراتژی برای کاهش خطر ابتلا به ویروس او اضافه شده است.

"هیچ یک از ما خواهید بود مجبور به بازگشت به پناهگاه در محل. بنابراین این مهم است که ما پروتکل های قوی و کاهش خطر استراتژی بصورتی پایدار و محکم در جای خود به عنوان ما همچنان به بازگشایی" کودی گفت.

تبلیغات

در شهرستان ونتورا مقامات به طور فزاینده ای نگران تجمعات به عنوان بستری اعداد افزایش به سطح رکورد. لوین سلامت افسر گفت که او نگران بیش از آخر هفته به دیدن مردم بسته بندی شده شانه به شانه تماشای یک مسابقه اسکیت.

علاوه بر عفونت های اضافی در دراز مدت مراقبت از امکانات "ما بر این باوریم که وجود دارد نیز افزایش یافته جامعه انتقال که در جامعه باعث افراد به بیمار به اندازه کافی است که آنها حکم بستری در بیمارستان برای مراقبت حاد و بسیار مورد گفت:" Rigoberto وارگاس شهرستان ونتورا بهداشت عمومی مدیر.

اگر مردم را بهبود نمی بخشد اجتماعی فاصله, لوین گفت که او نگران Ventura County بيمارستان در نهایت تبدیل شدن به غرق coronavirus بیماران که کسانی که با بیماری های دیگر مانند کسانی که دچار حمله قلبی می تواند "مرگ دلیلی برای عدم وجود یک تخت بیمارستان."

لوین گفت: شهرستان ونتورا می توانید از این آینده — و دوباره اجرای سختگیرانه تر stay-at-home سفارشات — اگر مردم rededicates خود را به نگه داشتن فاصله از سایر افراد است.

تبلیغات

"ما باید به جلوگیری از تجمعات. من فکر می کنم ما باید جلوگیری از بیرون رفتن برای انجام بیهوده و بیمعنی و چیزهای غیر ضروری" لوین گفت. "ما سزاوار آزادی ما. اما واقعیت این است که ما فقط نمی تواند آن نشده است. این یک مورد کلاسیک از تعویق انداختن ما پاداش تعویق انداختن ما پاداش تا این لعنتی وضعیت اجازه می دهد و اجازه می دهد تا ما را به ما بر میگرداند."

بزرگسالان جوانتر در حال تبدیل شدن به یک مسیر ویروس به گسترش است. در L. A. شهرستان 40 درصد از coronavirus موارد اتفاق می افتد در میان آن دسته از 18 به 40.

که منطبق بر تجربه در ژاپن که در آن یک مطالعه منتشر شده توسط مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری یافت می شود که مردم احتمالا گسترش coronavirus در بیش از 60 خوشه اکثرا افراد جوان سن 20 تا 39. اکثر آنها بدون علامت یا presymptomatic زمانی که آنها منتقل می شود این ویروس و تقریبا هیچ کدام تا به حال سرفه.

تبلیغات

انتقال به احتمال زیاد اتفاق افتاده است در مکان هایی مانند رستوران ها, میله, محل کار, بهداشت و درمان, امکانات ورزشگاه و رویدادهای موسیقی. بسیاری از خوشه بودند همراه با تنفس سنگین در مجاورت نزدیک به دیگران مانند آواز در کارائوکه احزاب تشویق در یک کنسرت, چت در یک نوار و یا ورزش در یک باشگاه ورزشی.

Lin گزارش از سان فرانسیسکو لی از لس آنجلس و گرین از هزار اوکس.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن