40 کالیفرنیا 58 شهرستانهای کنید OK برای قوی تر بازگشایی

بیش از دو سوم از جنوب کالیفرنیا شهرستانهای دریافت کرده اند تصویب به سرعت بازگشایی اقتصاد خود را به عنوان دولت

توسط MORVARIDEASIA در 5 خرداد 1399

بیش از دو سوم از جنوب کالیفرنیا شهرستانهای دریافت کرده اند تصویب به سرعت بازگشایی اقتصاد خود را به عنوان دولت همچنان به شل coronavirus مربوط به محدودیت.

کسانی که با دریافت چراغ سبز برای حرکت عمیق تر به فاز 2 — پاکسازی آنها را به بازگشایی رستوران اتاق ناهار خوری و بیشتر کسب و کار خرده فروشی در فروشگاه خرید با تغییرات — شامل سن دیگو, Kern, San Luis Obispo سانتا باربارا و ونتورا شهرستان با توجه به دولت است.

مقامات محلی تشویق توسعه که اجازه خواهد داد که آنها را به طور گسترده تر راه اندازی مجدد بخش از اقتصاد خود شده اند که توقیف زیر در کالیفرنیا اقامت در خانه سفارش دهید.

شهرستان ونتورا اجرایی مایک قدرت گفت که او "خیلی خوشحال برای ما county, کسب و کار و کارکنان" و اضافه کرد که هنوز هم وجود دارد "یک راه طولانی برای رفتن اما این یک نقطه عطف بزرگ."

تبلیغات

"COVID-19 تا به حال ویرانگر اثرات در هر دو سلامت جامعه و اقتصاد ما," او گفت:. "ما می خواهیم کسب و کار قادر به بازگشایی و ما معتقدیم که آنها می توانند و انجام خواهد شد تا با خیال راحت."

Cafe Fiore

ادی Guevara قدرت شستن پیاده رو از کافه Fiore در جنوب کالیفرنیا خیابان در نزدیکی خیابان اصلی در مرکز شهر ونتورا صبح روز پنجشنبه در آماده سازی برای بازگشایی به عنوان ونتورا شهرستان تبدیل شده است به بزرگترین کانتی در جنوب کالیفرنیا به سر ناهار خوردن در خدمات.

(آل Seib/لس آنجلس تایمز)

این به این معنا نیست آن را به کسب و کار به طور معمول در این شهرستان ، مقامات هشدار داد که ساکنان هنوز هم باید به دنبال اقدامات به منظور جلوگیری از گسترش coronavirus — مانند فاصله فیزیکی و پوشیدن پوشش صورت و فروشگاه که نیاز به رعایت دستورالعمل برای بازگشایی.

"شهرستان است بسیار سپاسگزار برای تلاش به تاریخ" San Diego County بهداشت عمومی افسر دکتر ویلما Wooten گفت.

تبلیغات

دکتر پنی Borenstein, San Luis Obispo County سلامت افسر گفت که قبل از کسب و کار خرده فروشی می تواند باز کردن درهای خود را و یا رستوران می توانید شروع به ارائه ناهار خوردن در خدمات آنها باید انجام ارزیابی ریسک, آموزش کارگران خود را برای مقابله با گسترش ویروس و متوسط انجام چک های کارکنان و در برخی موارد کاربران.

این شهرستان را بازرسی خواهد کرد کسب و کار است که بازگشایی به مطمئن شوید که آنها در انطباق او گفت:.

او همچنین خواسته گردشگران به اقامت در خارج از سان لوئیس Obispo County است. در حالی که مقامات باید انجام شود "نقطه چک" با هتل ها محلی برای جلوگیری از گردشگری Borenstein گفت: شهرستان خواهد استناد بازدید کنندگان تنها در مورد "نقض فاحش."

تبلیغات

تمام گفته 40 کالیفرنیا 58 شهرستانهای دریافت کرده بود تایید دولت به سرعت بازگشایی برخی از کسب و کار را از صبح روز پنج شنبه.

در اینجا لیست کامل: Amador, Butte, Calaveras, Colusa, Del Norte, El Dorado, گلن, Humboldt, Inyo کرن پادشاهان, دریاچه, Lassen, Madera Mariposa Mendocino, مرسد, Modoc, مونو, Napa, نوادا, Placer, Plumas, ساکرامنتو, San Benito, San Diego San Luis Obispo, Santa Barbara, شستا, Sierra, Siskiyou, Solano, استنیسلاس, ساتر, Tehama سه گانگی, Tuolumne, Ventura, Yolo و یوبا سیتی.

فهرست شهرستانهای استان که پاک شده است را به طور کامل وارد فاز 2 شامل نمی لس آنجلس — که همچنان کانون کالیفرنیا coronavirus فعالیت است.

تبلیغات

مقامات وجود دارد که در تنظیم یک هدف به طور کامل بازگشایی ژوئیه 4.

و نه لیست در این مرحله عبارتند از اورنج کانتی — که در آن مقامات گفت: در اوایل این هفته برنامه ریزی شده آنها را به درخواست برای مجوز برای بازگشایی سریعتر حتی اگر آنها را برآورده نمی دقیق نامه ای از تمام این قوانین جدید.

رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom پیش بینی بهمن attestations زمانی که او پرده برداری کرد دولت جدید بازگشایی معیارهای اوایل این هفته. روز دوشنبه گفت: تجدید نظر در قوانین اجازه می دهد 53 California counties به حرکت بیشتر به دوم از چهار مرحله نسبت به بازگشایی اگر آنها را انتخاب کرد.

تبلیغات

تحت دولت قبلی معیار توانایی برای بازگشایی سریعتر بود و به طور موثر محدود به روستایی بیشتر, کمتر, جمعیت شهرستانهای استان که دیده نمی شود همان سطح از coronavirus فعالیت خود را به عنوان شهری هستند.

یک بار تجزیه و تحلیل داده ها در اوایل این ماه نشان داد که 95 درصد از کالیفرنیا زندگی در شهرستان است که برآورده نمی کنند کسانی قبلی استاندارد.

قوانین جدید اما ساخته شده آن را آسان تر برای شهری شهرستانهای واجد شرایط.

تبلیغات

مثلا تحت تجدید نظر معیارهای شهرستانهای دیگر نگه داشته و از شل شدن خاموش شدن قوانین اگر وجود داشته COVID-19 مرگ و میر در دو هفته گذشته.

شهرستانهای همچنین قادر خواهد بود به حرکت به سوی گسترده تر بازگشایی اگر آنها می تواند نشان می دهد کمتر از 25 coronavirus مورد در هر 100,000 ساکنان در 14 روز گذشته و یا نشان می دهد که کمتر از 8 درصد از ساکنان تست شده برای این ویروس بیش از هفت روز مثبت شد.

با وجود آرام معیارهای برخی از استان ها هنوز تصمیم به بازگشایی سریع تر و بیشتر به طور گسترده در مخالفت با دولت سفارشات.

بار نویسنده کارکنان متی Ormseth کمک به این گزارش.

تبلیغاتtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب