49ers گیرنده گسترده جیمز ریچی جونیور معافیت راست مچ دست

San Francisco 49ers گیرنده جیمز ریچی جونیور شکسته است راست خود مچ دست در offseason تمرینات و نخواهد بود آماده

توسط MORVARIDEASIA در 30 خرداد 1399

San Francisco 49ers گیرنده جیمز ریچی جونیور شکسته است راست خود مچ دست در offseason تمرینات و نخواهد بود آماده بازگشت به میدان تا پس از شروع اردوگاه های آموزشی.

The 49ers تایید گزارش آسیب NFL شبکه در روز جمعه گفت: آنها باید یک ایده بهتر از چه مدت جیمز خواهد بود در کنار او پس از گزارش به اردوگاه های آموزشی در ماه آینده. NFL شبکه گفت: جیمز رود که به دست حداقل دو ماه.

جیمز دوم گیرنده از دست داد به آسیب های این هفته برای دفاع از NFC قهرمان 49ers. شماره 1 wideout Deebo ساموئل تحت عمل جراحی پنج شنبه به تعمیر شکستگی در پای چپ خود رنج می برد در طول غیررسمی بازیکن تمرینات در تنسی است. ساموئل گفت که او انتظار دارد به عقب در 10 هفته معنای خود را از دست شروع اردوگاه آموزشی اما باید سالم برای فصل بازکن سپتامبر. 13.

بازیکنان در تمام تیم NFL شده اند کار را دور از تیم امکانات این offseason به دلیل COVID-19 بیماری همه گیر.

جیمز اصل پیوست Niners به عنوان یک هفتم-دور در سال 2018 انتخاب شده است و این تیم اولیه returner برای punts و لگد. بیش از دو سال گذشته جیمز به طور متوسط است 23.4 متری در هر ضربه بازگشت با یک زمین نشستن کامل هواپیما در سال 2018 در برابر سیاتل و 7.5 متری در زدن توپ بازگشت.

او نیز بدست مدت زمان محدود به عنوان یک گیرنده ابتلا به 15 عبور برای 295 متری و دو touchdowns.

The 49ers قبلا از دست گیرنده امانوئل ساندرز در رایگان آژانس به نیواورلئان و اکنون اردوگاه آموزشی با تنها یکی از چهار گیرنده است که بازی در سوپر باول Kendrick بورن قادر به عمل است.

سن فرانسیسکو پیش نویس گیرنده براندون Aiyuk در دور اول و او به کالج تجربه به عنوان یک returner. این Niners همچنین برداشت Jauan جنینگز در هفتمین دور باید ترنت تیلور و Jalen هرد بازگشت از فصل طولانی صدمات رایگان عامل علاوه بر تراویس بنیامین و 2018-دور دوم انتخاب دانته Tia در مخلوط در گیرنده.

___

بیشتر AP NFL: https://apnews.com/NFL و https://twitter.com/AP_NFL

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن