5 هندی پرسنل امنیتی 2 شورشیان مرگ در کشمیر مبارزه

سرینگر هند (AP) — هند پنج پرسنل امنیتی و دو شبه نظامیان کشته شدند در عمده سنبله در مبارزه در مورد مناقشه کشمیر

توسط MORVARIDEASIA در 14 اردیبهشت 1399

سرینگر هند (AP) — هند پنج پرسنل امنیتی و دو شبه نظامیان کشته شدند در عمده سنبله در مبارزه در مورد مناقشه کشمیر زمانی که ارتش و پلیس یورش برده و یک خانه که در آن شورشیان برگزاری گروگان, مقامات گفت.

پنج عضو ضد شورش تیم وارد خانه ای در شمال غربی Handwara منطقه در اواخر شنبه و "با موفقیت extricated شهروندان" یک ارتش هند در بیانیه ای گفت:.

نیروهای امنیتی تحت سنگین گلوله از نظامیان و متعاقب آن درگیری دو شبه و همه اعضای تیم درگذشت آن گفت.

این بیانیه مشخص نیست که چگونه بسیاری از شهروندان را نجات دادند. هیچ گروه های شبه نظامی است بلافاصله اظهار نظر و وجود مستقل تایید گروگان گیری.

یک افسر پلیس گفت: یک سرهنگ ارتش و عمده همراه با یک افسر پلیس و دو سرباز دیگر سعی در طوفان مخفیگاه زمانی که آنها به ضرب گلوله کشته شده توسط داعش. افسر صحبت کرد و خواست نامش فاش نشود در همراهی با گروه سیاست.

افسر گفت: تقویت نیروهای ویژه نامیده می شد و در آنها از کشته شدن دو شبه نظامیان اما دو نفر دیگر به احتمال زیاد فرار کرد.

هند به شدت آن عملیات ضد شورشی در سراسر کشمیر در ماه های اخیر با وجود یک مستند برای مبارزه با کروناویروس. شبه نظامیان مبارزه هندی قانون را متوقف نمی حملات خود بر نیروهای دولتی و اتهام خبرچینان یا نه.

شده است وجود دارد نیز تقریبا روزانه مبارزه با بیش از چند ماه گذشته همراه ناهموار و کوهستانی بسیار نظامی مرزی که تقسیم کشمیر بین هند و پاکستان است.

روز جمعه دو سربازان هندی کشته شدند در مرز درگیری است. روز چهارشنبه یک سرباز پاکستانی و سه غیر نظامی در هر دو طرف از کشمیر کشته شدند در یکی دیگر از کشمکش و مبارزه است.

گروه های شورشی در هند برگزار شد کشمیر خواهان آن است که سرزمین ایران یا پاکستان تحت حکومت و یا به عنوان یک کشور مستقل است. هند را متهم پاکستان از مسلح کردن و آموزش ضد هند شورشیان. پاکستان با رد این گفته آن ارائه می دهد تنها اخلاقی و دیپلماتیک حمایت از شبه نظامیان و به کشمیری که مخالف هندی قانون است.

شورشیان شده اند مبارزه هندی قانون از سال 1989 است. در حدود 70 ، 000 نفر کشته شده اند و در قیام و متعاقب آن ارتش هند کشته و زخمی شدند.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن