6 کشته در درگیری میان جناح های بنگلادش گروه قومی

داکا بنگلادش (AP) — شش نفر کشته در تیراندازی روز شنبه بین دو جناح از یک گروه قومی کنترل یک منطقه پر از تپه در

توسط MORVARIDEASIA در 17 تیر 1399

داکا بنگلادش (AP) — شش نفر کشته در تیراندازی روز شنبه بین دو جناح از یک گروه قومی کنترل یک منطقه پر از تپه در جنوب شرقی بنگلادش که در آن گروه های مسلح فعال هستند, پلیس گفت:.

برخورد صورت گرفت بین Parbatya Chattogram جانا Sanghati برای samiti و آن جناح اصلاح طلب هر دو تحت نفوذ Chakma قبیله در Bandarban منطقه رسمی پلیس Mobasser Hossain گفت. او گفت: همه مرده بودند از جناح اصلاح طلب.

این گروه قبلا جنگیدند یک شورش در برابر بنگلادش نظامی و دیگر سازمان های امنیتی برای چندین دهه با هند کمک کند و خواستار خودمختاری بیشتر برای یک منطقه شناخته شده به عنوان تپه چیتاگونگ دستگاه. شورش به پایان رسید پس از گروه امضا پیمان صلح با دولت در سال 1997 اما برخی از اعضای گروه ناراضی بودند چرا که آنها می خواستند بیشتر آزادی های سیاسی برای گروه های قومی.

Bandarban است 387 کیلومتر (240 مایل) جنوب شرقی داکا. حدود ده گروه های قومی در منطقه است. هر یک خود گویش متمایز لباس و آداب و رسوم.

حسین گفت: اجساد گرفته شده به یک ایستگاه پلیس و پلیس تحقیقات.

چنین حملات رایج در منطقه به دلیل برخی از گروه ها گزارش های درگیر در فعالیت های غیر قانونی مانند قاچاق مواد مخدر و آدم ربایی برای باج گیری.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن