8th, اعدام زندانی می میرد در سن کوئنتین به عنوان COVID-19 خروش همچنان در زندان

زندانی دیگری در سن کوئنتین مرده است از آنچه که تصور می شود عوارض از COVID-19 آوردن تلفات در کالیفرنیا قدیمی تر

توسط MORVARIDEASIA در 1 مرداد 1399

زندانی دیگری در سن کوئنتین مرده است از آنچه که تصور می شود عوارض از COVID-19 آوردن تلفات در کالیفرنیا قدیمی ترین زندان برای 13.

مهدی جان Beames, 67, بود مرده سهشنبه در خارج از بیمارستان با توجه به انتشار اخبار از وزارت کالیفرنیا از اصلاحات و توانبخشی. علت مرگ مشخص می شود توسط پزشکی قانونی.

Beames شده بود اعدام از سال 1995 پس از اینکه به جرم قتل درجه اول در شهرستان تولار شهرستان برای ضرب و شتم خود را در 15 ماه دختر سال قبل. کودک قبلا دچار یک پای شکسته, شکسته, دنده, سوختگی و کبودی و شواهد در دادگاه نشان داد که او تا به حال شده است با گردن.

در حال حاضر وجود دارد 717 نفر در کالیفرنیا محکوم به اعدام. Beames شد, هشتم, اعدام زندانی اعتقاد به درگذشت از COVID-19 بیماری ناشی از کوروناویروس.

تبلیغات

مرگ او به شرح زیر است که از اهل بیت Troy A. Ashmus که همچنین اعتقاد بر این بود که درگذشت از عوارض مربوط به COVID-19. Ashmus شده بود اعدام از سال 1986.

حداقل 7,123 دولت زندانیان قرارداد coronavirus و 40 فوت کرده اند با توجه به حالت چهره.

سن کوئنتین شده است ضربه سخت ترین COVID-19 موارد و دوم بیشترین مرگ و میر در زندان های کشور به سیستم دوم به کالیفرنیا موسسه برای مردان در چین است که در گزارش 19 و میر. این ویروس به سرعت در حال گسترش در سراسر سن کوئنتین پس از چین مرکز منتقل 121 زندانیان به مارین کانتی سایت.

تبلیغات

وجود دارد بیش از 2,090 موارد در سن کوئنتین از جمله 132 عفونت های جدید در 14 روز گذشته. بیش از 860 زندانیان در حال حاضر باید این ویروس به صورت فله از بیش از 1,930 زندانیان ایالتی که آلوده می شوند.

از 3,511 تعداد زندانیان در این زندان حدود 35% تست شده برای این ویروس بیش از دو هفته گذشته. دولت به تازگی منتقل شده تمرکز خود را بر تست به اولویت بندی افراد آسیب پذیر از جمله کسانی که زندگی در تنظیمات نهادی مانند زندان است.

در روز سه شنبه کالیفرنیا پیشی گرفته 409,000 COVID-19 عفونت و بیش از 7,890 مرگ و میر.

تبلیغات

آسوشیتد پرس کمک به این گزارش.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net
آخرین مطالب